Kravas automašīnas

Droša autovadīšana drošākiem pārvadājumiem

Dynafleet Safety

Strauja bremzēšana un kravas automašīnas aktīvās drošības sistēmas iejaukšanās var norādīt uz sarežģītu satiksmes situāciju. Dynafleet Safety palīdz Jums noteikt šīs situācijas. Tā kā droša autovadīšana kopumā nozīmē efektīvu degvielas patēriņu, kā arī samazina nolietojumu, šis pakalpojums ir ļoti izdevīgs.

Paātrinājums, bremzes un rīcība

Dynafleet Safety nodrošina stabilu pamatu Jūsu pārvadājumu uzlabošanai. Reģistrējot vadītāja uzvedību, piemēram, strauju bremzēšanu un strauju paātrinājumu, iespējamie uzlabojumi kļūst acīmredzami. Tas ir labs sākums autovadītāju apmācības pasākumiem.

Aktīvās drošības sistēmas iejaukšanās

Safety drošības pakalpojums arī reģistrē notikumus, kuros kravas automašīnu aktīvās drošības sistēmas, piemēram, frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu un elektroniskās stabilitātes kontroles sistēma, iejaucas, lai izvairītos no starpgadījumiem vai nelaimes gadījumiem. Biežus notikumus var izraisīt sarežģīta satiksmes situācija, tādēļ aicina pievērst uzmanību autovadīšanas laikā.

Galvenās priekšrocības

  • Ar faktiem pamatota bāze drošības analīzei.
  • Sniedz gan paziņojumus, lai pievērstu uzmanību, gan atskaites, lai veiktu pēcpārbaudi.
  • Uzlabojiet drošības izpratni un samaziniet nelaimes gadījumu daudzumu.
  • Drošība ir konkurētspējīga priekšrocība.

Atklājiet potenciālu

Jūsu Volvo Trucks izplatītājs var parādīt, kā Dynafleet drošība palīdz Jums pilnībā izmantot savu transportlīdzekļu un autovadītāju potenciālu.