Kravas automašīnas

Autovadītāju apmācība

Vai vēlaties paaugstināt savas prasmes nākamajā līmenī? Mūsu apmācības kursi var palīdzēt. Neatkarīgi no tā, vai tā ir degvielas taupīšana, produktivitātes palielināšana vai jaunākās informācijas iegūšana, mainoties nozarei, mēs sniegsim jums patiesas zināšanas un pārliecību, kas jūs padarīs pārākus.
 

Mācieties no vislabākajiem
 

Mācoties pie mums, jūs uzzināsiet par savu kravas automašīnu no tiem, kas to vislabāk zina — no tiem, kas to uzbūvēja. Turklāt mūsu ciešās attiecības ar pārvadājumu uzņēmumiem, varas iestādēm un loģistikas nozari nodrošina, ka jūs vienmēr saņemsiet visjaunāko informāciju par nozares attīstību un tendencēm. Tikpat svarīgi, mēs pastāvīgi pilnveidojam un apmācām savus pasniedzējus, tāpēc varat būt drošs, ka viņi vienmēr ir augsti kvalificēti un sertificēti. Tas viss paredzēts, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot kravas automašīnas priekšrocības.

Kāpēc Volvo Trucks autovadītāju apmācība

  • Maksimāli izmantojiet kravas automašīnas priekšrocības
  •  Samazināt degvielas patēriņu
  • Palieliniet produktivitāti
  • Palieliniet zināšanas par nozari
  • Uzlabojiet autovadītāja drošību

Uzlabojiet peļņas rādītājus

Ātrākais un vieglākais veids, kā uzlabot peļņas rādītājus – mainīt braukšanas paradumus. Uzlabojot paātrināšanas un bremzēšanas veidu, kā arī pilnībā izmantojot kravas automašīnas funkcijas, jūs varat samazināt degvielas patēriņu pat par 10% — uzreiz. Palielinot drošību un samazinot nodilumu un nolietojumu, ietaupīsiet vēl vairāk naudas un laika.

Mūsu kursos autovadītājiem māca, kā viņi vislabāk var izmantot kravas automašīnas funkcijas un pakalpojumus, kā arī uzlabo savas nozares zināšanas. Tas paredzēts arī tam, lai autovadītāji varētu efektīvāk, drošāk un prasmīgāk braukt, kas arī palielinās produktivitāti.

Noderīgs padoms

Pēc desmitiem gadu ilgiem Volvo pētījumiem un pieredzes mūsu kursos, ko vada kvalificēti instruktori, teorija ir apvienota ar praktisko instruktāžu. Mūsu mācību kravas automašīnas ir aprīkotas ar visjaunākajām degvielas ekonomijas un drošības tehnoloģijām. Katru kursu iespējams pielāgot Jūsu vai Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Kursa priekšrocības
 

  • Jau tūlīt manīsiet uzlabojumus – gan degvielas ekonomijas, drošības ziņā, gan nolietojuma samazināšanas ziņā.
  • Kursi atbilst ES tiesību aktu prasībām (derīgi CPC saņemšanai)
  • Instruktori ir kvalificēti Volvo speciālisti
  • Kursu programmas tiek regulāri atjauninātas, tāpēc jūs būsiet zinošāki par konkurentiem.
  • Kursu pamatā ir desmitiem gadu ilgi pētījumi un pieredze.

Kursu atlase

Volvo Trucks vadītāja ceļvedis    

Viss, kas jums jāzina par kravas automašīnu, tās unikālo konfigurāciju un lietošanas veidu, ir atrodams pielāgotajā vadītāja ceļvedī. Tas ir pieejams daudzos dažādos formātos. Skatiet to tiešsaistē, lejupielādējiet lietotni, lasiet izdrukāto grāmatu vai lejupielādējiet to kā PDF.

Lasiet vairāk par Volvo Trucks vadītāja ceļvedi

Piesakieties

Volvo Trucks dīleris var palīdzēt atrast Jums vispiemērotāko kursu un pieteikties.