Kravas automašīnas

PIEKRIŠANAS IEGŪŠANA UN KLIENTU INFORMĒŠANA

  1. Personīgo datu apstrāde un mērķis. Volvo Lastvagnar AB (Volvo Trucks), reģ. Nr. 556013-9700 („Uzņēmums”), adrese – Gropegårdsgatan, 405 08 Gothenburg, Zviedrija, ir atbildīgs par Jūsu personīgo datu apstrādi. Uzņēmuma darbības daļa ir Jūsu iesniegto personīgo datu apstrāde, piemēram, Jūsu vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, tālruņa numurs, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese un cita kontaktinformācija. Šī informācija tiks izmantota, lai apstrādātu un izpildītu Jūsu pieprasījumu par transportlīdzekļu pieejamību. Turklāt šī informācija tiks izmantota administrēšanas, izvērtēšanas un klientu attiecību attīstīšanas vajadzībām, piemēram, lai Uzņēmums un tā izplatītāji (gan grupas biedri, gan pārējie) izveidotu tieši Jums pielāgotas reklāmas.
  2. Personīgo datu pārsūtīšana. Personīgie dati var tikt pārsūtīti vai pārraudzīti gan ES robežās, gan ārpus tās, un iepriekš aprakstīto mērķu sasniegšanai tos var apstrādāt Uzņēmuma struktūrvienības, izplatītāji un Uzņēmuma uzticamākie sadarbības partneri.
  3.  Piekļuve. Jūs bez maksas varat piekļūt saviem datiem vienu reizi kalendārā gada laikā. Lai to darītu, jāiesniedz rakstisks pieprasījums. Jums šis pieprasījums jāparaksta un pa pastu jānosūta uz tālāk norādīto adresi. Piekļuvi saviem datiem nevar pieprasīt, izmantojot e-pastu. Volvo Lastvagnar AB (Volvo Trucks) Customer Service 405 08 Gothenburg, Zviedrija
  4. Labojumi. Jūs varat pieprasīt Uzņēmuma pārvaldītās personīgās informācijas labošanu, bloķēšanu vai dzēšanu.
  5. Piekrišana. Pierakstoties šim pakalpojumam, Jūs piekrītat, ka Jūsu personīgā informācija tiek izmantota atbilstoši iepriekš aprakstītajiem noteikumiem.