Kravas automašīnas

Izprot maršrutus, lai ietaupītu degvielu

VOLVO TRUCKS I-SEE

Vai jūs zināt, kā optimizēt ātrumu un pārnesumu maiņu maršrutu topogrāfijai, lai ietaupītu degvielu? I-See zina, un šīs zināšanas ir balstītas uz datiem. Šī sistēma var palīdzēt jums ievērojami samazināt degvielas patēriņu no pašas pirmās dienas.

Kā I-See var jums palīdzēt ietaupīt degvielu

Tuvojoties pakalnam, kravas automašīna lejupielādē informāciju no augstas izšķirtspējas komerciālās topogrāfiskās kartes, kas ir pieejama tiešsaistē. Pēc tam informācija tiek izmantota sešpakāpju procesā, lai maksimāli izmantotu kravas automašīnas kinētisko enerģiju un pat par 5% samazinātu degvielas patēriņu, ja salīdzina ar kravas automašīnu bez I-See. Ja ceļš kartē nav pieejams vai neizdotas izveidot savienojumu ar serveri, kravas automašīna izmantos kopējo datubāzi.

Vienmēr pieejams atbalsts, pat atrodoties ceļā

I-See galvenokārt izmanto datus no augstas izšķirtspējas komerciālās topogrāfiskās kartes, kas kravas automašīnā tiek automātiski atjaunināta, kad ir pieejama jauna versija. Otršķirīgi tā izmanto koplietotus datus, kas tiek glabāti mākonī. Un, ja nepieciešams, sistēma izmanto lokāli saglabātus datus. Tas nozīmē, ka jums vienmēr būs piekļuve topogrāfiskajiem datiem, vienmērīgāka autovadīšana pieredze un zināsiet, ka sistēma tiek nepārtraukti attālināti atjaunināta.  

Vēl labāk ar I-Torque

I-See var ietaupīt vēl vairāk degvielas, pievienojot I-Torque funkciju. I-Torque izmanto datus no I-See, lai optimizētu pieejamo dzinēja griezes momentu, piemēram, kad brauc kalnā augšup. Autovadīšana tiek pielāgota, pamatojoties uz maršrutu, gan jūsu atrašanās vietai, gan tam, kas paredzams aiz stūra.

 1. Inerces radīšana
  I-See zina, ka tuvojas pakalns, tāpēc kravas automašīna palielina braukšanas ātrumu un ilgāku laiku brauc ar ieslēgtu augstāku pārnesumu.
 2. Izvairīšanās no zemāka pārnesuma ieslēgšanas
  Novēršot lieku pārnesumu maiņu, I-See nodrošina vienmērīgāku kāpumu pakalnā un ietaupa degvielu.
 3. Samazina ātrumu virsotnē
  Paredzot drīzu braukšanas uzsākšanu lejup, I-See gādā, lai nenotiktu nevajadzīga ātruma palielināšanās.
 4. Brīvskrējiena režīma ieslēgšana pirms nogāzes
  Lai taupītu enerģiju un mazinātu bremzēšanu, I-See uz laiku vai nu izslēdz spēka pārvadu, vai dzinējs bremzē tieši pirms kalna nogāzes.
 5. Bremzēšanas ierobežošana, braucot lejup pa nogāzi
  I-See zina, kad beidzas viena nogāze un sākas nākamā, un maksimālas efektivitātes labad vajadzības gadījumā iedarbina bremzes.
 6. Gatavošanās nākamajam braucienam kalnā
  Kad atkal gatavosieties braukt kalnup, I-See ļaus kravas automašīnai ieskrieties, palielinot ātrumu un inerci, lai kāpumu pārvarētu ar iespējami mazāku piepūli.

Pieejams šīm kravas automašīnām

VAI NEPIECIEŠAMA KONTROLE SLĪPUMOS?

Mēs varam samazināt degvielas patēriņu.