Kravas automašīnas

Volvo FL Electric

Pārvietojieties šaurās ielās un nokļūstiet līdz piegādes vietai ar minimālu trokšņa līmeni un nulles izplūdes gāzēm. Volvo FL Electric automašīna ir lieliski piemērota piegādei no durvīm līdz durvīm un atkritumu savākšanai. Kravas automašīnai ir pieejami pakalpojumi un atbalsts, lai vienkāršotu pāreju uz elektrisko transportu.

Līdz 16,7 tonnām GCW

Jauda līdz 130 kW

Nobraukums līdz 450 km

Produktīvs un kontrolē 

Saņemiet piekļuvi pastāvīgai kravas automašīnu uzraudzībai un paredzamajai pakalpojumu plānošanai, lai nodrošinātu darbspējas laiku un piegādes. Papildu miers, plānojot maršrutu, pozicionējot ar reāllaika enerģijas statusu, izmantojot Volvo Connect.

Vienmērīga jauda

Elektromotors kombinācijā ar 2 pārnesumu pārnesumkārbu nodrošina ļoti vienmērīgu autovadīšanas pieredzi. Ar milzīgo jaudu līdz 130 kW/175 ZS ir viegli rīkoties.

Klāsts jūsu vajadzībām

Ar jaunākās paaudzes akumulatoru tehnoloģiju darbības rādiuss līdz 450 km ļauj optimizēt kravas automašīnu atbilstoši jūsu vajadzībām. Ja mazāks nobraucamais attālums atbilst jūsu vajadzībām, varat izvēlēties mazāk akumulatoru un tā vietā ievērojami palielināt kravnesību. 

Specifikācijas — Volvo FL Electric

Iezīmes

Volvo FL elektriskais spēka pārvads

  
Tiltu konfigurācijas​

Kravas automobilis: 4×2

Visas asis ir pneimatiskas

  

Kabīne

Dienas kabīne, īsa guļamkabīne

  

Sastāva pilna masa 

Līdz 16,7 tonnām  
Akumulatoru ietilpība280–565 kWh, 3 līdz 6 akumulatori  

Nobraucamais attālums

Līdz 450 km

  
Uzlādes laiks (pilna uzlāde, 4 akumulatori)

16,8 h ar maiņstrāvu (22 kW)

​2,3 h ar līdzstrāvu (150 kW)

  

Spēka pārvads 

Viens elektromotors, 2 pārnesumu pārnesumkārba  
SniegumsLīdz 130 kW (175 Zs) nepārtrauktas jaudas   

Aprīkojums

Piemērots virsbūvei. Elektriskā jaudas noņemšanas kārba

  

 

   

 

Pārejiet uz elektrību tikai četros soļos

Pie mums pāreja uz elektrību var būt vienkāršs process. Mēs ne tikai nodrošinām kravas automašīnas un infrastruktūru, bet arī esam gatavi nodrošināt, ka jūs saņemat tieši jūsu prasībām atbilstošu risinājumu. Mēs izskatīsim jūsu mērķus un rutīnas procesus un piedāvāsim pilnvērtīgu risinājumu. Tālāk ir minēti četri vienkārši soļi, lai pārietu uz elektrisko automašīnu.
 

Izlasiet četrus soļus šeit

Būtiski pakalpojumi. Īpašs atbalsts

Runājot par elektromobilitāti, Volvo Trucks ir pārbaudīts partneris šajā jomā kopš 2019. gada. Papildus mūsu pārbaudītajai inovāciju vēsturei elektrisko transportlīdzekļu izstrādē mēs esam apņēmušies nodrošināt pilnīgus risinājumus, kas sniedzas daudz tālāk par kravas automašīnu. Un mēs sniegsim atbalstu, kas jums nepieciešams, lai elektrisko automašīnu pārvērstu no ķeksīša par būtisku biznesa aktīvu.

 

Lasiet vairāk par mūsu elektriskajiem pakalpojumiem

Izveidojiet savu Volvo FL Electric

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.