Kravas automašīnas

Finansējums

Pareizais finanšu partneris jūsu kravas automašīnām. Tāds, kas saprot jūsu biznesu un ir kopā ar jums gan labos, gan izaicinošos laikos. Tālāk ir minēti pieci iemesli, kāpēc Volvo finanšu pakalpojumi ir ideāls partneris jūsu kravas automašīnu iegādē.

Ātri un viegli sadarboties
 

Volvo finanšu pakalpojumi ir bijuši Volvo Group finanšu pakalpojumu sniedzējs vairāk nekā 20 gadus. Ar mums ir viegli sadarboties, jūs mūs pazīstat no sava vietējā izplatītāja, un, ja jums ir nepieciešama palīdzība, mēs rīkojamies ātri.

Viens izmērs neder visiem
 

Tāpat kā katrs no mums ir unikāls, arī jūsu uzņēmums ir unikāls. Volvo finanšu pakalpojumu nodaļā mēs to saprotam. Vai vēlaties, lai mēs pielāgotu jūsu maksājumus atbilstoši jūsu naudas plūsmai? Vai vēlaties veikt lielāku pirmo iemaksu, lai jūsu ikmēneša rēķini būtu mazāki? Mēs esam gatavi palīdzēt. Iepazīstot jūs un izprotot jūsu uzņēmumu un virzību, mēs varam jums piedāvāt labāko pielāgoto risinājumu. Varam piedāvāt tādu risinājumu, kas šodien atbilst jūsu vajadzībām un ir pietiekami elastīgs, lai jūs droši virzītu nākotnē.

Partneris, kas piedāvā jums visu nepieciešamo
 

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienu kravas automašīnu vai jaunu vai lietotu kravas automašīnu autoparku, Volvo finanšu pakalpojumi var to realizēt. Un tas neattiecas tikai uz transportlīdzekli — mēs varam arī nodrošināt visas detaļas un servisa līgumus, lai kravas automašīnas darbotos jūsu un jūsu klientu labā, kā arī nodrošinātu apdrošināšanu jūsu aizsardzībai. Visas šīs priekšrocības ir pieejamas pie vietējā Volvo Trucks izplatītāja.

Atbalstām jūs ikvienā posmā
 

Vai nebūtu jauki, ja bizness vienmēr būtu sekmīgs? Diemžēl biznesa cikli iet uz augšu un uz leju, un jūsu biznesa vadīšanai var būt citi šķēršļi. Mēs saprotam un esam jūsu pusē gan izaicinošos, gan labos laikos. Kad kaut kas notiek, jums ir nepieciešams partnera atbalsts un elastība — un to jūs varat sagaidīt no mums.

Otrais finansējuma avots
 

Jūsu bankas kredītlīniju vislabāk izmantot kā naudas plūsmas buferis jūsu ikdienas aktivitātēm, nevis kravas automašīnu un atbalsta pakalpojumu iegādei. Tāpēc otrās kredītlīnijas iegūšana no Volvo finanšu pakalpojumiem ir daudz labāks veids, kā finansēt kravas automašīnu iegādi.

Operatīvais līzings

Maksimāla elastība

Noma, kā risinājums, kas sniedz visas iespējas. Līguma beigās Jūs varat atdot kravas automašīnu, nopirkt to no mums vai pagarināt nomas līgumu.

Finanšu līzings

Viegls ceļš uz īpašumtiesībām

Vai vēlaties iegādāties savu kravas automašīnu, veicot regulārus un paredzamus maksājumus? Iegāde ar nomaksu ir atbilde. Kravas automašīnu var norādīt uzņēmuma bilancē. Un, kad esat veicis galīgo maksājumu, tā ir jūsu.

Volvo Financial Services nenodrošina nodokļu vai grāmatvedības konsultācijas. Par individuāliem jautājumiem klientiem jāvēršas pie sava grāmatveža vai nodokļu konsultanta.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Mūsu finanšu speciālisti palīdzēs jums ar pielāgotu risinājumu.
Piezvaniet viņiem vai apmeklējiet viņus – viņi atradīs Jums vispiemērotāko komplektu.