Katrs uzņēmums ir unikāls, un tam ir savs veids, kā nodrošināt izaugsmi un rentabilitāti, tāpēc mēs veltām laiku, lai cieši sadarbotos ar Jums un atrastu pareizo risinājumu. Tā rezultātā mūsu finanšu risinājumi, ko piedāvā Volvo finanšu pakalpojumi, ir pārdomāti un elastīgi. Tie ir pielāgoti Jūsu uzņēmējdarbībai.

No viena transportlīdzekļa līdz lielam autoparkam. Vienalga – kravas automašīnas ir jaunas vai lietotas. Jūsu uzņēmumam būs pieejams visaptverošs risinājums. Turklāt ar Jums būs prasmīgs nodrošinātājs, kas atbalstīs Jūs gan labos, gan grūtos laikos. Ikvienā posmā.

Pielāgojamība

Mēs esam Volvo Trucks finanšu pakalpojumu sniedzējs un saprotam Jūsu uzņēmumu; tādējādi mēs varam piedāvāt Jums atbalstu un elastību, kā neviens cits.

Vienkāršība

Ar mums ir viegli sadarboties. Mēs strādājam ātri. Mūsu pakalpojumi ir ērti pieejami pie Jūsu vietējā izplatītāja.

Otrs avots

Volvo finanšu risinājums var būt alternatīvs avots Jūsu finanšu vajadzībās. Tāpēc Jūs varat saglabāt savu kredītlīniju bankā.

Finansēšana Finanšu produkti Volvo Trucks pakalpojumi

Finanšu pakalpojumi

Neatkarīgi no Jūsu uzņēmuma lieluma vai autoparka vecuma mūsu finanšu speciālisti var palīdzēt Jums rast drošu risinājumu.

Uzziniet vairāk par finansēm
Apdrošināšana Finanšu produkti Volvo Trucks pakalpojumi

Apdrošināšana

Jūsu kravas automašīna un Jūsu uzņēmējdarbība ir pelnījuši vislabāko aizsardzību. Saņemiet ekspertu padomus un virkni lielisku apdrošināšanas produktu.

Uzziniet vairāk par apdrošināšanu

Volvo Financial Services nenodrošina nodokļu vai grāmatvedības konsultācijas. Par individuāliem jautājumiem klientam jāvēršas pie sava grāmatveža vai nodokļu konsultanta.

Sazinieties ar savu dīleri

Sazinieties ar savu dīleri

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs palīdzēs atrast pareizo detaļu Jūsu kravas automašīnas remontam vai servisam. Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.

Atrast tuvāko dīleri