Kravas automašīnas

Volvo FH. Sākotnējā tālo pārvadājumu ikona.

Volvo FH ir ikoniska tālo pārvadājumu kravas automašīna, kas izstrādāta, lai nodrošinātu komfortu un drošību garākajos posmos. Automašīna ir aprīkota ar tehnoloģijām, lai palielinātu jūsu efektivitāti. Izvēlieties no plašā elektrisko, ar gāzi darbināmo un dīzeļdzinēju spēka pārvadu klāsta, kas jau no pirmās dienas padarīs autovadīšanu par kvalitatīvu laiku.

  Volvo FH

  Lietošanas veidi: tālo un reģionālo pārvadājumu uzdevumi, būvniecības pārvadājumi, mežsaimniecība un kokmateriālu pārvadājumi, kalnrūpniecības un karjeru pārvadājumi
  Jauda: 420–540 Zs

  Izlasiet visas specifikācijas

  Volvo FH Electric

  Lietošanas veidi: reģionālie pārvadājumi un konteineru pārvadājumi, būvniecības pārvadājumi
  Kombinētais svars: 44 tonnas
  Jauda: līdz 490 kW
  Nobraucamais attālums: līdz 300 km

  Uzziniet vairāk par Volvo FH Electric

  Ar gāzi darbināma Volvo FH

  Lietošanas veidi: tālo un reģionālo maršrutu pārvadājumi, konteineru pārvadājumi
  Jauda: 420–500 Zs
  Nobraucamais attālums: Līdz 1000 km

  Lasiet vairāk par ar gāzi darbināmo Volvo FH

Izpētiet Volvo FH komforta un drošības funkcijas

Izteikta priekšējo lukturu forma un vertikāls kabīnes profils, ko viegli atpazīt no attāluma. Ērtu kabīņu klāsts ar risinājumiem, kas var padarīt jūsu dzīvi uz ceļa vēl labāku. Pārlūkojiet tālāk esošo galeriju, lai uzzinātu vairāk par to, kas padara šo kravas automašīnu par efektīvu un ērtu darba vietu.

Pielāgots efektivitātei

LED priekšējie lukturi, stingrākas spraugas un kameras uzraudzības sistēma ir efektīvo Volvo FH dizaina funkciju piemēri, kas samazina pretestību un ietaupa enerģiju. Turklāt adaptīvās tālās gaismas optimizē jūsu redzamību, netraucējot citiem, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību.

Perfekts klimats kabīnē

Labi kalibrēta klimata sistēma sadala un cirkulē gaisu jūsu Volvo FH kabīnē, kad esat kustībā. Kad atpūtas laikā izslēdzat dzinēju, vienkārši aktivizējiet I-Park Cool, lai uzturētu komfortablu kabīnes klimatu visa miega laikā, izmantojot tikai akumulatora enerģiju.

Ikdienas komforts

Volvo FH kabīnes ir radītas tā, lai jūsu dienas ceļā ritētu raiti. Ir pieejamas plašas uzglabāšanas vietas, divi ledusskapji, lai ēdieni un dzērieni būtu svaigi, un mikroviļņu krāsns, lai uzsildītu iecienītākās uzkodas. Un, protams, patiešām ērta gulta.

Pielāgojiet Volvo FH

Darbināms ar elektrību, gāzi vai dīzeļdegvielu. Pieci kabīnes izmēri. Ārējās un iekšējās apdares līmeņu klāsts. Kā arī plašas izvēles iespējas, piemēram, disku bremzes bez vilces un I-Save, lai padarītu autovadīšanu vēl efektīvāku, drošāku un produktīvāku.

I-Save ir efektīva un vienmērīga

Vēl vienmērīgāka, klusāka braukšana un mazāks degvielas patēriņš. I-Save izmanto D13 dzinēju ar turbokompaunda dzinēja tehnoloģiju ar lielāku griezes momentu pie zemiem dzinēja apgriezieniem, efektīvām aizmugurējām asīm un optimizētiem programmatūras risinājumiem, lai taupītu degvielu un uzlabotu jūsu rezerves.

Uzziniet par Volvo FH ar I-Save

Plānojiet laiku, lai taupītu enerģiju, izmantojot I-See

Izmantojot I-See, jūsu kravas automašīna optimizē ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, brīvskrējienu un dzinēja apstāšanos, ņemot vērā gaidāmo reljefu, līkumus un reāllaika satiksmes informāciju. Lai plānotu uz priekšu un taupītu enerģiju. Varat izmantot I-See, tiklīdz esat ceļā.

Uzziniet vairāk par I-See

Adaptīvā kruīza kontrole

Vienmērīga ātruma uzturēšana ietaupa enerģiju. Adaptīvā kruīza kontrole palīdz to izdarīt drošā un ērtā veidā. Tā darbojas visos ātrumos līdz apstāšanās brīdim un automātiski ieslēdzas no jauna, lai jūs to varētu izmantot vairāk nekā uz lielceļiem.

Vairāk par vadītāja atbalsta sistēmām

Padariet Volvo FH par savu ideālo braucamo

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Volvo FH tālajiem pārvadājumiem vai būvdarbiem, pārnesumu pārslēgšana būs ideāla, un manevri būs asi un kontrolēti, izmantojot I-Shift un Volvo dinamisko stūrēšanu. Apskatiet tālāk esošo galeriju, lai iegūtu plašāku informāciju par I-Shift, Volvo dinamisko stūrēšanu un citām iespējām jūsu kravas automašīnai.

Labās puses pārnesums ar I-Shift

I-Shift piedāvā virkni transmisiju, kuras var pielāgot visam, sākot no tālajiem pārvadājumiem līdz būvniecības un intensīvajiem pārvadājumiem. I-Shift divsajūgu pārnesumkārba pārslēdz pārnesumu bez pārtraukumiem jaudas padevē. I-Shift, kas ir aprīkots ar lēngaitas pārnesumiem, ļauj uzsākt ekstrēmu kravu vilkšanu no vietas, neapdraudot degvielas ekonomiju, braucot ar lielu ātrumu.

Uzziniet vairāk par I-Shift

Volvo dinamiskās stūrēšanas precizitāte

Volvo dinamiskā stūrēšana palīdz stūrēšanai kā stabils palīgs, lai padarītu jūsu autovadīšanu vieglāku un atvieglotu saspringumu. Tas arī papildina jūsu vadītāja atbalsta sistēmu funkcionalitāti ar aktīvo stūrēšanu dažādās situācijās. Turklāt ir iespēja vadīt kravas automašīnu ar tālvadības pulti.

Lasiet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu

Tandēma tilta pacelšana

Nepieciešams mazāk enerģijas, labāka saķere un stingrāks pagrieziena rādiuss. Tandēma ass pacelšana ļauj atslēgt un pacelt vienu no dzenošajiem tiltiem. Tā ļauj apvienot tandēma piedziņas nodrošināto saķeri un kravnesību ar viena riteņa piedziņas vadāmību un efektivitāti.

Izpētiet mūsu šasijas iespējas

Infotainment sistēmas pieredze

Padariet savu laiku kabīnē par vislabāko. Infotainment sistēma ļauj integrēt viedtālruni. Izvēlieties starp divām dažādu līmeņu audio sistēmām ar papildu zemfrekvences skaļruni, kas atrodas zem sēdekļa, lai atskaņotu iecienītāko mūziku un aplādes.

Drošība visapkārt kravas automašīnai

Kabīnes varianti

Pielāgojiet savu Volvo FH ar savām vajadzībām piemērotu kabīnes modeli. Varat izvēlēties starp enerģiju taupošo kameras uzraudzības sistēmu un sānu spoguļiem. Apskatiet tālāk pieejamās alternatīvas.

  Globetrotter XXL kabīne

  Modelis Volvo FH ar Globetrotter XXL kabīni piedāvā lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu diviem cilvēkiem. Garāka un platāka apakšējā gulta ir paredzēta izcilam gulēšanas komfortam.

  Globetrotter XL kabīne

  Volvo FH Globetrotter XL kabīne ir oriģināls un nozares standarts tālajiem pārvadājumiem un citiem lietojuma veidiem ar augsta komforta prasībām. Ērta un plaša telpa, kur dzīvot līdz diviem cilvēkiem.

  Globetrotter kabīne

  Volvo FH ar Globetrotter kabīni apvieno lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu līdz diviem cilvēkiem un augstumu vertikāli dzinēja nodalījumā.

  Guļamkabīne

  Volvo FH ar guļamkabīni apvieno lielisku autovadīšanas komfortu un ērtu guļamvietu līdz diviem cilvēkiem ar ierobežotāku augstumu vertikāli.

  Zemā guļamkabīne

  Volvo FH ar zemo guļamkabīni piedāvā zemāku kabīnes ārējo augstumu apvienojumā ar izcilu autovadīšanas komfortu, ērtu guļamvietu vienam un ierobežotu augstumu vertikāli.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu izplatītājs atbildēs uz jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.