Kravas automašīnas

Precīza saziņa

Ziņapmaiņa

Izmantojot Dynafleet ziņapmaiņu, Jūsu birojs varēs ātri, ērti un rentabli sazināties ar autovadītājiem, tādējādi novēršot dārgus pārpratumus. Jūs varat sazināties, cik ilgi vēlaties – bez ierobežojumiem vai viesabonēšanas maksas.

Nezaudēt uzmanību

Izmantojot pakalpojumu Ziņapmaiņa, vienmēr varat sazināties ar savu kravas automašīnu – nav svarīgi, kurš autovadītājs pašlaik ir pie stūres. Biroja darbinieki un autovadītāji sazinās, sūtot cits citam īsziņas. Ziņojumus ir viegli izveidot, un tie redzami kravas automašīnas ekrānā. Kravas automašīnas stāvēšanas laikā autovadītāji saziņai var izmantot bezvadu tastatūru. Arī braucot viņi var redzēt ziņojumus.

Sasaiste ar citām sistēmām

Ziņapmaiņas pakalpojums ir vienkārši integrējams pasūtīšanas vai rēķinu izrakstīšanas sistēmās, tāpēc visu būtisko informāciju iespējams apstrādāt vienā ekrānā. Tādējādi uzlabosiet kontroli un atvieglināsiet autovadītāja darbu, jo viņa darba pasūtījumi būs pārskatāmi kravas automašīnas ekrānā.

Ekrāna iespējas

Kravas automašīnas ekrānu var izmantot ne vien ziņapmaiņai, bet arī citām darbībām. Automātiski nosūtīti paziņojumi par autovadīšanas un atpūtas laiku, autovadītāju apmācību un navigāciju var samazināt spriedzi un uzlabot autovadītāja produktivitāti.

Galvenās priekšrocības

  • Saziņa ar autovadītājiem, izmantojot teksta ziņojumus pakalpojumā Dynafleet, īsziņas vai e-pasta ziņojumus.
  • Ātra ziņapmaiņa. Atbalsta autovadītāju un palīdz pieņemt apzinātus lēmumus.
  • Lēta saziņa ar visu autoparku
  • Saņemiet navigācijas sistēmai paredzētos paziņojumus par galamērķi. Paredzamais ierašanās laiks norādīts pakalpojumā Dynafleet autoparka vadītājam

Saņemiet ziņojumu

Vietējais Volvo Trucks izplatītājs palīdzēs Jums uzstādīt Dynafleet ziņapmaiņas pakalpojumu. Un izskaidros kravas automašīnas daudzfunkciju ekrāna iespēju īpatnības.