Kravas automašīnas

Volvo FH16. Aprīkojums intensīvai pārvadāšanai.

Volvo FH16 ir mūsu jaudīgākā kravas automašīna, kas paredzēta intensīvas pārvadāšanas uzdevumiem, kur nepieciešama papildu jauda un griezes moments. Tā pārvar izaicinājumus, kurus citas kravas automašīnas nespēj izpildīt. Efektīvais D17 dzinējs un uzlabotais vadītāja komforts atbilst prasībām attiecībā uz produktivitāti.

Volvo FH16

Lietošanas veidi: intensīvas pārvadāšanas uzdevumi, mežsaimniecības un kokmateriālu pārvadājumi, ieguves un karjeru pārvadājumi
Jauda: 600 Zs, 700 Zs vai 780 Zs

Izlasiet visas specifikācijas

Kravas automašīna jūsu produktivitātei

Volvo FH16 piedāvā izsmalcinātu jaudu produktivitātei kopā ar visaugstāko kabīnes komforta līmeni. Neatkarīgi no tā, kuru versiju izvēlaties, ir skaidrs, ka tas ir kaut kas īpašs. Uzziniet vairāk par Volvo FH16 galerijā tālāk.

Optimizēta redze ar adaptīvajām tālajām gaismām

Priekšējo lukturu dizains ar melnu motīvu ir unikāls modelim Volvo FH16. LED gaismas piedāvā izcilu redzamību un atšķirīgu profilu. Izmantojiet adaptīvās tālās gaismas, lai palielinātu redzamību, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus.

Uzziniet vairāk par vadītāja atbalsta sistēmām

Īpaši izturīgs buferis

Īpaši izturīgs buferis ir paredzēts izaicinošu apstākļu pievarēšanai. Šis buferis, kas izgatavots no 3 mm augstas kvalitātes tērauda, pasargā priekšpusi no iespiedumiem un salauztiem priekšējiem lukturiem. Tas ir tik izturīgs, kā izskatās.

Pieskaņots interjers

Neatkarīgi no tā, vai meklējat Volvo FH16 vai ādas apdari, ir skaidrs, ka tas ir soli priekšā pārējiem.

Viss par dzīvi kabīnē

Pielāgojiet Volvo FH16

Ikonisks dizains ar lielu jaudu un griezes momentu, kā arī plašu iespēju klāstu, kas ļauj pielāgot šo ekspertu rīku savām prasībām. Līdz 780 Zs, izturīgas asis un ērtas kabīnes ar dažādiem apdares līmeņiem, kā arī degvielu taupošas funkcijas, piemēram, disku bremzes bez vilces. Ir pienācis laiks veidot savu jaudu.

Volvo dinamiskā stūrēšana

Vai pārvadājat smagas kravas manevros ar mazu ātrumu vai braucat lielā ātrumā pa grambām vai pāri bedrēm? Volvo dinamiskā stūrēšana kā stabils palīgs ir paredzēta, lai padarītu jūsu autovadīšanu vieglāku un atvieglotu saspringumu.

Lasiet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu

Ietaupiet degvielu, izmantojot I-See

I-See optimizē ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, brīvskrējienu un dzinēja apturēšanu turpmākajā maršrutā, lai taupītu degvielu. Reāllaikā tiek ņemta vērā topogrāfija, līkumi, apļveida krustojumi un satiksmes informācija, lai uzlabotu degvielas efektivitāti un samazinātu oglekļa emisiju.

Uzziniet vairāk par I-See

Asis kravnesības palielināšanai

Īpaši lielai kravnesībai varat iegūt savu Volvo FH16 ar līdz pat piecām asīm tieši no rūpnīcas. Gatavs braukšanai, ar garantiju un pēcpārdošanas atbalstu. Kad esat izkrāvis kravu no kravas automašīnu, varat izmantot tandēma ass pacēlāju, lai atvienotu un paceltu vienu no velkošajām asīm.

Izpētiet mūsu šasijas iespējas

D17 dzinējs nodrošina

Ar 780 Zs D17 ir jaudīgākais dzinējs, kāds jebkad ir bijis Volvo kravas automašīnā. Taču tieši degvielas patēriņa efektivitāte un ievērojamais griezes moments padara Volvo FH16 par ideāli piemērotu intensīviem pārvadājumiem un citiem prasīgiem uzdevumiem.

D17 jauda trīs līmeņos

D17 dzinējs ir aprīkots ar visu jaudu un efektivitāti, kādu jūs varētu pieprasīt smagiem pārvadāšanas uzdevumiem. Izvēlieties starp 600 Zs, 700 Zs un 780 Zs. Lai palīdzētu jums samazināt oglekļa pēdas nospiedumu un izpildīt īpašas prasības, visus jaudas līmeņus var kompensēt ar HVO. Turklāt 700 Zs versiju var darbināt arī ar biodīzeli.

Skatiet vairāk informācijas Volvo FH16 specifikācijās

Lielāks griezes moments

D17 dzinējs nodrošina lielāku jaudu, līdz pat 3800 Nm griezes momentu un lielāku jaudu bremzēšanai ar dzinēju pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Tas ļauj jums pielāgot efektīvu spēka pārvadu, kas darbojas precīzi pareizajā līmenī, pat ja jūsu uzdevums prasa visaugstākos standartus.

Iepazīstiet mūsu Volvo dzinējus

Vairāk kontroles ar I-Shift

Izmantojot I-Shift, jūs esat atbildīgs neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama vilce, lai iedarbinātu vai uzturētu griezes momentu mazā ātrumā. Iepazīstieties ar I-Shift priekšrocībām šajā attēlu galerijā.

Lēngaitas pārnesumi

Izkustēšanās no vietas ar smagu kravu ir izaicinājums gan saķerei, gan sajūgam. I-Shift pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem uzlabo iedarbināmību un ievērojami samazina sajūga slodzi.

Autovadīšana ar vienu piedāli

Funkcija Mainīt virzienu ļauj pārslēgties starp turpgaitu un atpakaļgaitu, tikai izmantojot akseleratoru. Braucot ar ātrumu līdz 4 km/h, Terrain Brake ļauj izmantot akseleratoru, lai kontrolētu gan dzinēja droseļvārstu, gan riteņu bremzes.

Inteliģenta programmatūra

Tomēr pārsteidzošo atšķirību rada elektroniskais vadības bloks, kas vada sajūgu un pārnesumus. Programmatūras pakotņu klāsts ļauj pielāgot I-Shift jūsu vajadzībām. Ir pieejama īpaša lieljaudas pakete, kas palīdzēs jums pārvaldīt ārkārtējas slodzes.

Kameras uzraudzības sistēma

Kameras uzraudzības sistēma uzlabo aerodinamiku, lai ietaupītu enerģiju. Tas arī uzlabo jūsu tiešo redzamību un piedāvā uzraudzības funkcijas, kuru nav spoguļiem. Tomēr garākām kombinācijām piemērotāka izvēle ir sānu spoguļi.

Izpētiet mūsu kameras uzraudzības sistēmu

Infotainment sistēma un audio

Ērti lietojams vadītāja interfeiss, Infotainment sistēma un audio sistēma, kas pieejama divos līmeņos, padara Volvo FH16 ērtu lietošanā neatkarīgi no tā, vai vadāt automašīnu vai atpūšaties.

Kabīnes varianti

Modelim Volvo FH16 ir pieejams plašs kabīņu klāsts, kas atbilst prasībām. Varat izvēlēties starp enerģiju taupošo kameras uzraudzības sistēmu un sānu spoguļiem. Apskatiet detalizētāk alternatīvas.

  Globetrotter XXL kabīne

  Modelis Volvo FH16 ar Globetrotter XXL kabīni apvieno lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu diviem cilvēkiem. Lielisks gulēšanas komforts garākā un platākā apakšējā gultā.

  Globetrotter XL kabīne

  Volvo FH16 ar Globetrotter XL kabīni apvieno lielisku autovadīšanu un dzīvošanas komfortu diviem cilvēkiem ar lielu glabāšanas vietu un telpu.

  Globetrotter kabīne

  Volvo FH16 ar Globetrotter kabīni apvieno lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu līdz diviem cilvēkiem un augstumu vertikāli dzinēja nodalījumā.

  Guļamkabīne

  Volvo FH16 ar guļamkabīni piedāvā lielisku autovadīšanas komfortu un ērtu guļamvietu līdz diviem cilvēkiem kombinācijā ar ierobežotu augstumu vertikāli.

  Zemā guļamkabīne

  Volvo FH16 ar zemo guļamkabīni piedāvā zemāku kabīnes ārējo augstumu apvienojumā ar izcilu autovadīšanas komfortu, ērtu guļamvietu vienam un ierobežotu augstumu vertikāli.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu izplatītājs atbildēs uz jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.