Tā tas dzīvē ir – ja apņematies sasniegt ilgtermiņa mērķus, ir jārūpējas par sevi. Tādā vai citādā veidā katrs aspekts ir svarīgs. Katrs treniņš, katra maltīte, katra iesildīšanās ir jauns sākums – un, ja tas tiek uzsākts pareizi, Jūs varat turpināt darīt to, ko vienmēr esat darījis, ar maksimālu atdevi. Tas pats attiecas uz Jūsu Volvo kravas automašīnu. Ja izvēlēsities oriģinālās Volvo detaļas, Jūsu kravas automašīna būs ideālā formā ilgu laiku.

Oriģinālās Volvo rezerves daļas
Oriģinālās Volvo rezerves daļas

Oriģinālās Volvo rezerves daļas – lūk, kādēļ

Arī augstākās klases transportlīdzekļiem, kas izmanto augstas kvalitātes detaļas, ir nepieciešama apkope un remonts. Un, kad šis brīdis pienāk, mēs maksimāli palielinām darbspējas laiku un efektivitāti, izmantojot oriģinālās Volvo detaļas. Tās ir konstruētas un pārbaudītas, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un perfekti derētu Jūsu Volvo kravas automašīnai. Katra oriģinālā Volvo detaļa, oriģinālā Volvo maiņas detaļa un oriģinālais Volvo piederums Jums dāvās arī sirdsmieru. Tāpēc mēs varam droši apgalvot, ka oriģinālās Volvo detaļas paildzina Jūsu automašīnas kalpošanas laiku, samazina riskus un sniedz vislielāko vērtību par ieguldīto naudu.

Izplatītāja atrašanās vietas noteikšanas sistēma

Izmantojiet oriģinālās Volvo detaļas

Oriģinālās Volvo detaļas, lietpratīgs serviss un tehniķi, kas visu paveic jau pirmajā reizē. Izvēle sākas pie vietējā Volvo Trucks dīlera.

Atrodiet vietējo izplatītāju
Mūsu detaļas nodrošinās ilgāku darbspējas laiku nekā citas

Oriģinālajām Volvo detaļām tagad tiek sniegta 2 gadu uzstādāmās detaļas garantija

Mūsu standarti ir augsti. Tā kā detaļas paredzētas mūsu kravas automašīnām, arī savām detaļām piemērojam tos pašus kvalitātes standartus. Tāpēc, ja Jums vajadzēs rezerves daļu, mēs vienmēr izmantosim tikai oriģinālās Volvo detaļas. Tās gādās par Jūsu kravas automašīnas degvielas ekonomiju un samazinās emisijas. Tāpēc tā spēs turpināt darbu nepārtraukti. Vienkārši runājot, tās nodrošinās ilgāku darbspējas laiku nekā citas detaļas.

Detaļas, kas iztur lielāku slodzi

Kvalitāte nav vienīgā oriģinālo Volvo detaļu īpašība. Tās konstruētas saskaņā ar mūsu tehniskajām prasībām un izgatavotas atbilstīgi mūsu dzelžainajiem standartiem. Tām veikta arī stingra pārbaude. Tās ir precīzi pielāgotas. Tās nodrošinās Jums sen pelnīto sirdsmieru. 

Jums vajadzīgās rezerves daļas mums vienmēr ir pa rokai

Pareizā detaļa. Pareizajā vietā. Pareizajā laikā

Tā kā 140 pasaules tirgos ir izveidots servisu tīkls, Jums pieejamā attālumā vienmēr būs detaļas un pakalpojumi, kas palīdzēs Jūs turpināt ceļu. Arī mūsu progresīvās loģistikas sistēmas palīdzēs Jums sameklēt vajadzīgās detaļas atrašanu un piegādi atbilstīgi Volvo standartiem.

Paildzināts darbspējas laiks ir mūsu prioritāte

Ražošana vēl 15 gadus

Nav svarīgi, kuru Volvo kravas automašīnu Jūs vadāt vai kad Jūs to iegādājāties – svarīgs ir Jūsu darbspējas laiks. Tāpēc mēs vēl vismaz 15 gadus pēc konkrēta modeļa ražošanas beigām turpinām izgatavot un piegādāt visas būtiskās detaļas.

Atrodiet vajadzīgās detaļas vairāk nekā 100 000 detaļu klāstā

Sameklējiet piemērotāko detaļu

Mēs izgatavojam un piegādājam vairāk nekā 100 000 oriģinālo Volvo detaļu. Mūsu detaļu katalogā būs vienkārši atrast vajadzīgo.

Pārlūkojiet detaļu brošūru

ORIĢINĀLĀS VOLVO DETAĻAS – 2 GADI BEZ RŪPĒM

Mēs izmantojam oriģinālās detaļas. Un mēs tik ļoti esam pārliecināti par šo detaļu kvalitāti, ka sniedzam Jums 2 gadu uzstādāmās detaļas garantiju. 

Ja pirmajos 2 gados detaļai rodas bojājums, ko izraisījusi nepilnība, uz kuru attiecas garantija, mēs segsim detaļas remonta vai maiņas izmaksas.

Oriģinālajām Volvo detaļām 2 gadu uzstādāmās detaļas garantija tiek piemērota tikai tad, ja darbu veicis pilnvarots Volvo serviss. Tā ietver detaļu remontu vai nomaiņu. Un pat saistītus bojājumus.

Volvo apmaiņas daļas

Volvo apmaiņas detaļas ir oriģinālās Volvo detaļas, kas atjaunotas to sākotnējā stāvoklī, un to cena ir izdevīgāka. Arī apmaiņas detaļām piemērojam tos pašus kvalitātes standartus, kādus piemērojam pilnīgi jaunām detaļām. Jūs saņemsiet arī tādu pašu garantiju.

Mūsu apmaiņas detaļu klāsts ir viens no visplašākajiem tirgū. Šeit iespējams atrast visu: gaisa kompresorus, dzinēju vadības blokus un sajūgu komplektus, pārnesumkārbas, turbokompresorus un tahogrāfus – par patīkamu cenu un atbilstīgi uzticamam standartam.

VT

Izmantojiet to

Oriģinālās Volvo detaļas, lietpratīgs serviss un tehniķi, kas visu paveic jau pirmajā reizē. Izvēle sākas pie vietējā Volvo Trucks dīlera.

Atrodiet vietējo izplatītāju