Kravas automašīnas

Oriģinālās Volvo rezerves daļas 

Lai iegūtu no Volvo kravas automašīnas paredzamo darbspējas laiku, uzticamību un veiktspēju, lietojiet tikai oriģinālās Volvo detaļas. Tās ir veidotas tā, lai tās būtu lieliski piemērotas jūsu kravas automašīnai. Ražotas atbilstīgi mūsu augstajiem standartiem. Tāpat kā mūsu kravas automašīnas, tās tiek pārbaudītas ne tikai mūsu laboratorijās, bet arī mūsu plašajās lauku izmēģinājumu programmās, kas aptver visdažādākos autovadīšanas apstākļus — no arktiskā ledus līdz tuksneša karstumam. Citiem vārdiem sakot, to kvalitāte ir garantēta. Ja tās uzstāda vienā no mūsu apstiprinātajiem servisiem, tām arī tiek piešķirta 2 gadu uzstādāmo detaļu garantija. Tās nodrošinās jums sen pelnīto sirdsmieru.

Pareizā detaļa. Pareizajā vietā. Pareizajā laikā.
 

Oriģinālās Volvo detaļas ir pieejamas gan mūsu tiešsaistes detaļu veikalā, gan pie vietējā izplatītāja. Tā kā vairāk nekā 130 pasaules tirgos ir izveidots izplatītāju un servisu tīkls, jums pieejamā attālumā vienmēr būs detaļas un pakalpojumi, kas palīdzēs jums turpināt ceļu. Mūsu efektīvās loģistikas sistēmas arī nodrošina, ka jūs saņemsiet vajadzīgo detaļu, kad jums tā būs nepieciešama.

Mūsu 15 gadu detaļu piegādes solījums
 

Nav svarīgi, kuru Volvo kravas automašīnu Jūs vadāt vai kad Jūs to iegādājāties – svarīgs ir Jūsu darbspējas laiks. Tāpēc mēs vēl vismaz 15 gadus pēc konkrēta modeļa ražošanas beigām turpinām izgatavot un piegādāt būtiskās detaļas.

Uzstādāmo detaļu garantija
 

Oriģinālajām Volvo detaļām tiek piešķirta 2 gadu uzstādāmo detaļu garantija. Ja pirmajos 2 gados detaļai rodas bojājums, ko izraisījusi nepilnība, uz kuru attiecas garantija, mēs segsim detaļas remonta vai maiņas izmaksas. Pilna garantija tiek piemērota, ja darbu veic pilnvarots Volvo serviss. Tā ietver detaļu remontu vai nomaiņu. Un pat saistītus bojājumus.
 

Uzziniet vairāk par oriģinālajiem Volvo pakalpojumiem

Sameklējiet piemērotāko detaļu

Mēs izgatavojam un piegādājam vairāk nekā 100 000 oriģinālo Volvo detaļu. Mūsu detaļu katalogā būs vienkārši atrast vajadzīgo.

Izmantojiet to

Oriģinālās Volvo detaļas, lietpratīgs serviss un tehniķi, kas visu paveic jau pirmajā reizē. Izvēle sākas pie vietējā Volvo Trucks dīlera.