Kravas automašīnas

Volvo FE CNG. 

Jaudīga un produktīva ar zemākām emisijām. Volvo FE CNG ar gāzi darbināmu dzinēju ir lieliski piemērots atkritumu savākšanai un piegādei, kā arī citiem uzdevumiem, kur zemāks trokšņa līmenis un samazināta ietekme uz vidi ir konkurētspējīgas īpašības.

Viegli lietojama

Tā izskatās kā parasta Volvo FE, bet Volvo FE CNG ir aprīkota ar dzinēju, ko darbina tikai saspiesta dabasgāze vai saspiesta biogāze. Tai izmanto aizdedzes sveces tehnoloģiju un rada 320 Zs jaudu un 1356 Nm griezes momentu. Kravas automašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesumkārbu. Tāpēc varat no tā sagaidīt, tikpat labu produktivitāti un vieglas vadāmības īpašības kā no Volvo FE, kas tiek darbināta ar dīzeļdegvielu.

Mazāks izmešu daudzums

Dabasgāzes vai biogāzes sadedzināšana ir pilnīgi bez smaržas. Turklāt tas izdala ļoti zemu kaitīgo daļiņu līmeni. Darbojoties ar biogāzi, tvertnes CO₂ emisijas samazinās par 100%. Izplūdes gāzēs ir tik maz daļiņu, ka nav nepieciešama cita izplūdes gāzu pēcapstrāde kā vien trīsceļu katalizators.

Uzticams risinājums

Dzinējs izmanto dzirksteļaizdedzes tehnoloģiju, un ir nepieciešams tikai trīsvirzienu katalizators. Nav SCR, EGR vai AdBlue. Izvēlieties starp 2 × 4 vai 2 × 3 gāzes tvertnēm, kas uzstādītas abās šasijas pusēs. Darbības diapazons ir līdz 400 km vieglajiem piegādes pārvadājumiem un līdz 250 km atkritumu savākšanā.

Daudzām pilsētām visā pasaulē ir svarīgi sameklēt alternatīvu ar dīzeļdegvielu darbināmām kravas automašīnām. Piedaloties pilsētu apsaimniekošanas konkursos, atjaunojamas degvielas izmantošana bieži vien ir būtisks priekšnosacījums uzvarai, it īpaši, kad runa ir par atkritumu apsaimniekošanu. Pateicoties Volvo FE CNG, mēs varam piedāvāt uzņēmumiem, kas darbojas pilsētas vidē, kravas automašīnu, kas daudz mazāk ietekmē vidi.

Apvienojiet ar zemas grīdas kabīni

Apvienojiet spēka pārvadu ar zemu izmešu līmeni ar viegli pieejamu zemās grīdas kabīni, kas uzlabo drošību pilsētā un atvieglo darbu jūsu autovadītājiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.