Mēs zinām, cik svarīgi, lai kravas automašīna paliktu uz ceļa. Tāpēc Oriģinālās Volvo detaļas un papildaprīkojums ir izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu uzticamību, izturību un veiktspēju. To kvalitāte ir pārbaudīta un atbilst Volvo specifikācijām un stingrajām prasībām. Tāpat kā mūsu kravas automašīnas, Oriģinālās Volvo detaļas tiek pārbaudītas ne tikai mūsu laboratorijās, bet arī mūsu plašajās lauku izmēģinājumu programmās, kas aptver visdažādākos autovadīšanas apstākļus – no arktiskā ledus līdz tuksneša karstumam.

Ja notiek neplānota apstāšanās, mūsu modernā un efektīvā loģistikas sistēma nodrošinās, ka mēs atradīsim pareizās detaļas un piegādāsim tās uzreiz. Turklāt mūsu prasmīgie tehniķi būs gatavi palīdzēt, tāpēc kravas automašīna atgriezīsies uz ceļa pēc iespējas ātrāk. Maksimāls darbspējas laiks. Un garantēts miers.

Kvalitāte

Sākotnējais stāvoklis Jo tieši tas ir Jūsu pirmais ieguvums. Jūs varat paļauties uz rūpnīcas līmeņa kvalitāti, izturību un piemērotību, lai Jūsu Volvo būtu Volvo.

Piegāde

Pareizās detaļas. Īstajā vietā un īstajā laikā Volvo Trucks tīklā ir vairāk nekā 130 valstu un vairāk nekā 2000 izplatītāju un servisu.

Garantija

2 gadu uzstādīto detaļu garantija Oriģinālajām Volvo detaļām un papildaprīkojumam.

Oriģinālās Volvo detaļas Volvo Trucks pakalpojumi

Oriģinālās Volvo rezerves daļas

Ar pareizajām detaļām, kas atbilst pareizajām specifikācijām, oriģinālās Volvo detaļas ir labākais veids, kā gādāt, lai kravas automašīna paliktu uz ceļa.

Uzziniet vairāk par oriģinālajām Volvo detaļām
Volvo Trucks veikali – Volvo Trucks pakalpojumi

Volvo Trucks preču veikals

Volvo Trucks preces ir unikālas, un tās ir izstrādātas, lai atbalstītu autovadītāju ikdienas dzīves stilu.

Apmeklējiet Volvo Trucks preču veikalu

Svarīgas ziņas un stāsti

Dzinēju otrā piedzimšana

Flēnas rūpnīcā nolietotie lielas kravnesības kravas automašīnu dzinēji iegūst jaunu elpu. Pēc atjaunošanas dzinēju kvalitāte ir pielīdzināma jauniem dzinējiem, turklāt atjaunošana ļauj samazināt videi nodarīto kaitējumu....

Logs uz digitālo pasauli

Digitalizācija strauji maina mūsu sabiedrību, un pārvadājumu nozare nav izņēmums. Volvo Trucks pakalpojumu nodaļas vadītāja Karīna Holmsa skaidro, kā Volvo Connect (viena saskarne informācijai un pakalpojumiem) palaišana atvieglos klientu dzīvi....

Vieglākas kravas automašīnas – lielāka kravnesība

Arclid Transport darbojas tirgū, kur valda ļoti sīva konkurence, tāpēc uzņēmumam vajadzēja maksimāli palielināt kravnesību un produktivitāti. Investējot specifiskos pārvadājumu risinājumos un veicot automašīnas vadītāju apmācību, autoparka vadītājs ...

Sazinieties ar savu dīleri

Sazinieties ar savu dīleri

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs palīdzēs atrast pareizo detaļu Jūsu kravas automašīnas remontam vai servisam. Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.

Atrast tuvāko dīleri