Kravas automašīnas

VIDES AIZSARDZĪBA — PAR TO MĒS IESTĀJAMIES

Var teikt, ka mēs esam priekšgājēji šajā jomā. Vides aizsardzība ir bijusi viena no mūsu pamatvērtībām jau no pagājušā gadsimta 70. gadiem. No tā laika mēs esam samazinājuši jauno Volvo kravas automašīnu gaisa piesārņotāju emisijas par 90% un degvielas patēriņu, bet klimata ietekmi samazinājuši par 40%. Mēs uzskatām, ka pārvadājumu nozarei ir ilgtspējīga nākotne. Mūsu kravas automašīnas, pakalpojumi un darbības joprojām būs pirmajā vietā šajā jomā.

Kravas automašīnas un pakalpojumi

Mūsu mērķis ir radīt tādas kravas automašīnas un pakalpojumus, kas vismazāk ietekmē vidi. Un – gan degvielas ekonomijas uzlabošanā, gan alternatīvu degvielu izmantošanā – mēs patiešām esam sasnieguši daudz.

Energoefektivitāte
Kopš 1970. gada degvielas patēriņš samazinājies par 40%. Taču mēs zinām – mēs spējam labāk. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlabot efektivitāti.

Degvielas patēriņa pārvaldība
Mūsu kravas automašīnas patērē degvielu ekonomiski. Un mūsu viedās degvielas patēriņa samazināšanas sistēmas un autovadītāju zināšanu un prasmju pilnveidošana palīdz Jums tās izmantot maksimāli efektīvi.

Alternatīvās degvielas
Mēs esam pirmais kravas automašīnu ražotājs, kas plašā apjomā testē Bio-DME degvielu un ir radījis dīzeļdzinēju, kura darbināšanai tiek izmantota metāna gāze.

Kravas automašīnu emisijas
Mūsu Euro 6 dzinēji uz pusi samazinājuši cieto daļiņu izmešus un slāpekļa oksīdu koncentrāciju samazinājuši par gandrīz 80%. Mūsu ar LNG darbināmo kravas automašīnu izmantošana spēj ievērojami samazināt emisiju līmeni.

Materiāli un pārstrāde
Aptuveni trešā daļa no jaunajā Volvo kravas automašīnā izmantotajiem materiāliem ir izgatavoti no otrreiz pārstrādātiem materiāliem. Un kravas automašīnas darbmūža beigās iespējams otrreiz pārstrādāt līdz pat 90% materiālu.

Uzziniet vairāk par mūsu ilgtspējīgās attīstības kravas automašīnām un pakalpojumiem

Mūsu darbība

Mēs cenšamies izveidot pilnvērtīgi ilgtspējīgu ražošanas procesu. Mūsu rūpnīcas Gentē (Beļģijā) un Tuvē (Zviedrijā) bija pasaulē pirmās transportlīdzekļu rūpnīcas, kas nenodara kaitējumu klimatam. Mūsu krāsošanas darbnīcā Zviedrijas pilsētā Ūmeo ir viens no šajā nozarē zemākajiem šķīdinātāju emisijas daudzuma rādītājiem. Aizvien lielāks skaits mūsu dīleru cenšas pilnīgi samazināt CO2 emisiju. Bet šis process vēl neapstāsies. Šie centieni strauji izplatās pasaulē, lai aptvertu iespējami lielāku skaitu ražošanas paņēmienu, rūpnīcu, pārvadājumu un dīleru.

Plašāka informācija par mūsu ilgtspējīgas darbības pasākumiem 

Samaziniet savu ietekmi

Vides aizsardzība ir ļoti svarīgs apsvērums attiecībā uz Jūsu kravas automašīnu vai autoparku. Jūsu vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris ir gatavs palīdzēt.