Degviela un apkārtējā vide palīdz ietaupīt un samazināt CO2 emisiju daudzumu

Dynafleet – degviela un apkārtējā vide

Kuram no Jūsu autovadītājiem ir vislielākā degvielas ekonomija? Kuram autovadītājam vajadzīga apmācība un atbalsts? Dynafleet pakalpojums „Degviela un vide” ietaupīs daudz laika, analizējot transportlīdzekļa un autovadītāja datus. Tas norādīs optimizācijas iespējas un uzraudzīs CO2 izmešus.

Sāciet taupīt ar versiju Degviela un apkārtējā vide
Atvieglo piemērotākā autovadītāja izvēli katram uzdevumam

Dynafleet autovadītāju braukšanas laiki

Dynafleet palīdz nepārtraukti pārraudzīt autovadītāju darbības. Vērojiet, kurš autovadītājs ir vislabāk piemērots jaunajam uzdevumam. Jūs laikus saņemsit brīdinājumus, lai nodrošinātu, ka ir ievērotas tiesību aktu prasības par autovadīšanas un atpūtas ilgumu. Automātiski lejupielādējiet tahogrāfa datus – saīsināsiet administrēšanas laiku.

Uzziniet vairāk par pakalpojumu Autovadīšanas ilgums
Pozicionēšana nodrošina jaunāko informāciju

Dynafleet pozicionēšana

Vairs nekādas zvanīšanas. Vairs nekādas minēšanas. Izmantojot pozicionēšanas pakalpojumu, vienmēr uzzināsiet visu vajadzīgo informāciju. Redzama gan kravas automašīnas atrašanās vieta (ielu līmenī), gan detalizēta informācija par autovadītāju, kravas automašīnas ātrumu, kravu un transportlīdzekļa veidu. Tāpat varēsiet izmantot pozicionēšanas pakalpojumu, lai visrentablāk plānotu, vadītu un virzītu savu uzņēmējdarbību.

Plašāka informācija par pakalpojuma Positioning iespējām
Ātrs, drošs un rentabls

Dynafleet ziņapmaiņa

Ātra, drošā un rentabla – ziņapmaiņa nodrošinās pastāvīgu saziņu ar kravas automašīnu. Tā novērsīs dārgus pārpratumus un sniegs autovadītājiem informāciju, kas vajadzīga, lai ceļā pieņemtu piemērotākos lēmumus. Jūsu saziņa ar uzņēmuma kravas automašīnām būs neierobežota neatkarīgi no to atrašanās vietas.

Iepazīstiet pakalpojumu Ziņapmaiņa

Darbības princips

Vienkārša uzstādīšana

Dynafleet ierīces ir vai nu iestrādātas jau rūpnīcā, vai arī tās uzstādīs Volvo Trucks dīleris. Nav vajadzīga papildu programmatūra – vienkārši piesakieties Dynafleet tīmekļa portālā, lai piekļūtu informācijai par savu autoparku. Vai izmantojiet savu viedtālruni vai planšetdatoru, lai allaž saņemtu atjauninājumus.

Informācija un datu glabāšana

Informācija par transportlīdzekli un autovadītāju tiek nosūtīta uz Dynafleet datubāzi, kur to analizē un pēc tam nosūta Jums kā uzskatāmu ziņojumu. Biroja darbinieki un autovadītājs var pastāvīgi sazināties, sūtot cits citam īsziņas. Dynafleet sistēmā var integrēt arī pasūtīšanas vai rēķinu izrakstīšanas sistēmas.

VT

Vispiemērotākā pakete

Vietējais Volvo Trucks dīleris var palīdzēt atrast Jums un Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko Dynafleet komplektu.

Atrodiet vietējo izplatītāju