Kravas automašīnas

Dynafleet

Precizitāte jūsu lēmumos — tieši tas ir Dynafleet. Jūs jebkurā laikā varēsiet skatīt precīzu savu autovadītāju, kravas automašīnu un objektu atrašanās vietu un statusu, kā arī iegūt kvalitatīvus datus turpmākajai darbību plānošanai un analīzei. Vēl izdevīgāk – Dynafleet parādīs, kurām jomām pievērst uzmanību. Vai esat gatavs sākt?

Dynafleet pakalpojumi
 

Dynafleet pakalpojumu klāsts var aktivizēt jebkādās kombinācijās. Katrs pakalpojums ir pieejams par noteiktu ikmēneša maksu, kas ietver arī viesabonēšanas sakarus. Un tam var piekļūt jebkurā ierīcē, izmantojot Volvo Connect, visu jūsu digitālo pakalpojumu interfeisu.

Integrēta sistēma

Lai nodrošinātu lielāku elastību, jūs varat integrēt Volvo Connect un Dynafleet pakalpojumus esošajā IT infrastruktūrā. Tas nozīmē, ka jūsu autoparka datus var izmantot, lai uzlabotu citas trešo pušu lietojumprogrammas, sākot no plānošanas līdz algas aprēķināšanai, tādējādi uzlabojot autoparka pārvaldību jaunā efektivitātes līmenī.

Uzņēmuma karšu mitināšana

Palūdziet vietējam izplatītājam mitināt jūsu uzņēmuma karti tiešsaistē. Tas ir drošs veids, kā uzglabāt un attālināti lejupielādēt tahogrāfa datus, lai jūs varētu ērti izsekot vadītāja darbībām, kā to prasa tiesību akti.

Vispiemērotākā pakete

Vietējais Volvo Trucks dīleris var palīdzēt atrast Jums un Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko Dynafleet komplektu.