Kravas automašīnas

Mūsu kampaņa satiksmes drošībai

REDZIET UN ESIET REDZAMS!

Viegli lietojama darbība, kas parāda, kā uzlabot drošību mijiedarbībā starp velosipēdistiem un kravas automašīnu autovadītājiem.

Atšķirība, kas glābj dzīvību

Drošība ir bijusi Volvo Trucks prioritāte jau kopš uzņēmuma darbības aizsākumiem. Savos izpētes un analīzes procesos esam noskaidrojuši, ka lielākā daļa satiksmes negadījumu notiek cilvēka faktora dēļ. Tieši tāpēc mēs ne tikai radām daudzas inovatīvas drošības funkcijas saviem izstrādājumiem, bet vēlamies darīt vēl vairāk.

Redziet un esiet saredzams!

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem vairāk apzināties to, cik labi viņi ir redzami satiksmē. Kampaņā tiek apskatītas situācijas, kurās iesaistīti velosipēdisti un citi ceļa satiksmes dalībnieki un kā uzlabot drošību mijiedarbībā starp velosipēdistiem un kravas automašīnu autovadītājiem.

Mācību komplekts ir pieejams bez maksas, un to var izmantot ikviens. Piemēram, skolotāji var iesaistīt vingrinājumus mācību procesā, un vadītāji var izmantot šo materiālu kā uzņēmējdarbības aktivitāti.

Mācību komplekts

Radošajā komplektā „See and be seen” ir ietvertas vadlīnijas instruktoram, PowerPoint prezentācija, kā arī norādes par to, kā droši ārpus telpām vadīt nodarbību, kurā ir iesaistīta kravas automašīna.

Nodarbības noslēgumā dalībniekus varētu iepriecināt ar kādu dāvaniņu, piemēram, atstarojošo vesti, lai vēl vairāk pievērstu uzmanību satiksmes drošībai.

Lejupielādēt mācību komplektu

Mācību komplekts Format ZIP Size 870 MB

Pārliecinieties, ka drošība pirmajā vietā

Vietējais Volvo Trucks dīleris var Jums parādīt visas drošības funkcijas un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem par drošību.