Kravas automašīnas

Iezīmes

Izpētiet funkcijas, kas padara jūsu Volvo kravas automašīnu piemērotu jūsu izaicinājumiem. Dažādi jauninājumi padarīs jūsu darbu produktīvāku un samazinās enerģijas patēriņu. Daži, kas padara dzīvi vieglāku, drošāku, un daži, kas uzlabo autovadīšanas pieredzi. Tālāk ir minētas dažas no mūsu kravas automašīnu funkcijām.

Palielināta drošība un komforts vadītājam

Kameras uzraudzības sistēma

Kameras uzraudzības sistēma uzlabo kravas automašīnas aerodinamiku, ietaupot enerģiju. Tas paplašina redzes lauku, un nakts redzamība sniedz skaidru skatu caur tumsu.

Izpētiet mūsu kameras uzraudzības sistēmu

Dzīve kabīnē

Ja pavadāt daudz laika Volvo kravas automašīnas kabīnē, jūs novērtēsiet risinājumus, ko esam iestrādājuši, lai palīdzētu jums maksimāli uzlabot dzīvi uz ceļa. Telpa, komforts, uzglabāšana un ērtības, kas pārvērš darbu kvalitatīvā laikā.

Viss par dzīvi kabīnē

Volvo dinamiskā stūrēšana

Sānu vēji, grambas vai bedres? Volvo dinamiskā stūrēšana izfiltrē traucējumus un noņem saspringumu no pleciem. Tā atbalsta arī citas sistēmas, kas palīdz braukt vēl drošāk.

Par Volvo dinamisko stūrēšanu

Papildu sistēmas autovadītājam

Mūsu vadītāja atbalsta sistēma ir izstrādāta, lai palīdzētu jums uzlabot drošību dažādās situācijās — neatkarīgi no tā, vai braucat ar lielu ātrumu uz šosejas vai vadāt automašīnu pilsētās ar citiem satiksmes dalībniekiem tiešā tuvumā.

Uzziniet vairāk par mūsu vadītāja atbalsta sistēmām

Pielāgots jūsu veiktspējai

Sagatavots virsbūvju uzstādīšanai

Jo ātrāk jūs komplektēsiet savu kravas automašīnu ar pielāgotu virsbūvi, jo labāk. Volvo kravas automašīnas ir labi sagatavotas virsbūvei no rūpnīcas. Un virsbūvju montētājs saņem plašu mūsu atbalstu. Tas saīsinās izpildes laiku un uzlabos visas kravas automašīnas kvalitāti.


Vairāk par sagatavošanos virsbūvju uzstādīšanai

Šasija

Jūs vēlaties kravas automašīnu ar šasiju, kas ir veidota, lai izpildītu dažādus uzdevumus, kuriem to izmantosiet. Mēs pielāgojam jūsu šasiju, lai atbalstītu jūsu darbību panākumus.

Izpētiet mūsu šasijas iespējas

Enerģija un efektivitāte

I-See

Vai jūs zināt, kā optimizēt ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu un slīpumu atbilstoši topogrāfijai, līkumiem un gaidāmajiem satiksmes sastrēgumiem, lai taupītu enerģiju? I-See zina, un šīs zināšanas ir balstītas uz datiem.

Uzziniet vairāk par I-See

I-Save

Degvielas taupīšana nekad nav bijusi tik patīkama. I-Save ir ideāls risinājums, lai samazinātu degvielas patēriņu tālos pārvadājumos — ar izcilu vadāmību.

Par I-Save

Volvo dzinēji

Volvo kravas automašīnu klāsts ļauj izvēlēties no kravas automašīnām, kas tiek darbinātas ar elektrību, gāzi vai dīzeļdegvielu. Un to var izdarīt visā diapazonā no vidējas slodzes līdz lielai slodzei. Sīkāk apskatiet dažādās enerģijas un jaudas alternatīvas.

Izpētiet dzinēju alternatīvas

I-Shift

I-Shift piedāvā automātisko pārnesumkārbu klāstu, kas izveidotas, lai autovadīšanu padarītu vieglāku, ērtāku un efektīvāku. Nozares etalons.

Uzziniet vairāk par I-Shift

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Pielāgots jūsu veiktspējai

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.