Kravas automašīnas

Kameras uzraudzības sistēma

Kameras uzraudzības sistēma uzlabo kravas automašīnas aerodinamiku un samazina enerģijas patēriņu. Tas piedāvā uzlabotu tiešo redzamību, uzlabotu nakts redzamību un samazinātu aklo zonu kravas automašīnas tuvumā.

Racionalizēta efektivitātei

Atpakaļskata spoguļi ietekmē aerodinamiku neatkarīgi no tā, cik tie ir racionāli. Izmantojot kameras, kravas automašīnas forma ir racionālāka, lai samazinātu enerģijas patēriņu.

Labāks skats

Uzlabota redzamība

Spoguļu noņemšana uzlabo tiešo redzamību, jo nav spoguļu korpusu, kas bloķē skatu. Kameras uzraudzības sistēma nodrošina arī uzlabotu atpakaļskata redzamību lietus laikā, kā arī samazina tiešas saules gaismas radītos traucējumus. Tas viss veicina labāku vadītāja pieredzi.

Tālināšana

Ja nepieciešami precīzi manevri, kameras uzraudzības sistēma palīdz, ļaujot tuvināt, lai iegūtu precīzāku skatu, vai tālināt, lai iegūtu plašāku leņķi. Viedā pārslēgšanās ļauj pārslēgties starp dažādiem skata laukiem, šauru leņķi vai platleņķi.

Uzlabota nakts redzamība

Naktī vai vājos apstākļos var aktivizēt infrasarkanās gaismas atbalstu. Tumšos apstākļos tas nodrošina uzlabotu nakts redzamību ar labāku skatu nekā tradicionālie spoguļi.

Kameras un displeji

Kameras skatam

Kameras uzraudzības sistēma ietver līdz trim kamerām. Viena vadītāja pusē, viena pasažiera pusē un papildu priekšējā pasažiera stūra kamera pasažiera pusē. Kameras nodrošina galveno atpakaļskatu un platleņķa atpakaļskatu. Kameras objektīvi aukstos apstākļos automātiski uzsilst, lai izkausētu ledu vai sniegu un noņemtu miglu un mitrumu.

Vairāki ekrāni

Sistēma piedāvā vairākus skatus dažādos ekrānos. Monitoros tiek parādīts galvenais atpakaļskats un platleņķa atpakaļskats. Priekšējais tuvplāna spogulis atrodas tieši tur, kur jūs to gaidāt, un no tā paveras lielisks skats uz zonu, kas atrodas netālu no kravas automašīnas kabīnes priekšā.

Novērošanas režīms

Kad automašīna ir novietota stāvvietā, kameras uzraudzības sistēmu var aktivizēt novērošanas režīmā, lai palīdzētu vadītājam redzēt, kas notiek ap kravas automašīnu.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.