Kravas automašīnas

Volvo FM. Daudzpusīgs speciālists.

Volvo FM ir universāla lieljaudas kravas automašīna aktīviem vadītājiem, un automašīna ir gatava viegli veikt jebkuru uzdevumu. Pielāgojiet jebko starp reģionālās pārvadāšanas uzdevumiem līdz specializētām misijām pilsētu teritorijās, kur nepieciešamas cietās ass kravas automašīnas. Izvēlieties starp elektrību, gāzi un dīzeļdegvielu.

  Volvo FM


  Lietošanas veidi: reģionālās pārvadāšanas uzdevumi, ķīmisko vielu un naftas pārvadājumi, piegādes, atkritumu un pārstrādes pārvadājumi, sabiedrisko pakalpojumu un komunālie pārvadājumi
  Jauda: 330–500 Zs

  Skatīt visas specifikācijas 

  Volvo FM Electric


  Lietošanas veidi: reģionālās pārvadāšanas un piegādes uzdevumi, atkritumu un pārstrādes pārvadājumi, konteineru pārvadājumi, būvniecības pārvadājumi, sabiedrisko pakalpojumu un komunālie pārvadājumi
  Kombinētais svars: 44 tonnas
  Jauda: līdz 490 kW
  Nobraucamais attālums: līdz 300 km

  Uzziniet vairāk par Volvo FM Electric

  Ar gāzi darbināma Volvo FM


  Lietošanas veidi: reģionālās pārvadāšanas uzdevumi, konteineru pārvadājumi, ķīmisko vielu un naftas pārvadājumi
  Jauda: 420–500 Zs
  Nobraucamais attālums: līdz 1000 km

  Lasiet vairāk par ar gāzi darbināmo Volvo FM

Kabīne, kas paredzēta saspringtām dienām

Paredzēts vadītājiem, kas iebrauc kabīnē, izkāpj no tās un pārvietojas ap to. Volvo FM piedāvā komfortu un plašumu tajā pašā līgā kā tā lielākie brāļi un māsas. Tiešais redzējums un atbalsta risinājumi nodrošina augstu drošības līmeni pilsētu teritorijās. Sīkāk apskatiet kravas automašīnas izcilo darba vidi galerijā tālāk.

Kameras uzraudzības sistēma

Kameras uzraudzības sistēma atbrīvo tiešo skatu un paver redzes lauku gan labos, gan sarežģītos apstākļos. Nakts redzamība uzlabo jūsu redzamību tumsā. Ar pasažiera stūra kameru atklājiet kravas automašīnas tuvumā esošo zonu pasažiera pusē, lai uzlabotu drošību.
 

Izpētiet mūsu kameras uzraudzības sistēmu

Infotainment sistēma un audio

Ērti lietojams vadītāja interfeiss, Infotainment sistēma un audio sistēma, kas pieejama divos līmeņos, padara Volvo FM ērtu lietošanā neatkarīgi no tā, vai vadāt automašīnu vai atpūšaties.

Tuvāk zemei

Volvo FM kabīnes konstrukcija ir zema ar autovadīšanas pozīciju tuvu zemei. No šejienes ir vieglāk izveidot acu kontaktu ar citiem satiksmes dalībniekiem un kontrolēt kravas automašīnas tuvumā esošās zonas. Un jo vairāk dienas laikā iekāpsiet kabīnē un izkāpsiet no kabīnes, jo vairāk jums patiks ērtais augstums. Elektrisko pilsētu uzdevumiem ir pieejama īpaši gluda zemas ieejas versija.

Uzziniet vairāk par Volvo FM Low Entry 

Pielāgojiet Volvo FM

Plašs pieejamu kabīņu klāsts. Izvēlieties elektrisko, ar gāzi darbināmo vai dīzeļdegvielas spēka pārvadu. Šasija, ko var pielāgot jebkurai virsbūvei un uzdevumam, ko vien vēlaties. Pieejamas enerģiju taupošas funkcijas, piemēram, disku bremzes bez vilces. Sagatavojiet to jebkuram uzdevumiem.

Stabila vadāmība ar Volvo dinamisko stūrēšanu

Volvo dinamiskā stūrēšana ir kā palīgs, kas padara autovadīšanu vieglāku un precīzāku, kā arī mazina slodzi. Precizējiet to savām prasībām, izmantojot savus personīgos iestatījumus. Tas arī papildina jūsu vadītāja atbalsta sistēmu funkcionalitāti ar aktīvo stūrēšanu dažādās situācijās. Un, ja jāpiepumpē riepa, sistēma palīdzēs jums noturēt vienmērīgu kursu līdz apstāšanās brīdim.

Par Volvo dinamisko stūrēšanu 

Perfekta pārnesumu pārslēgšana ar I-Shift

I-Shift piedāvā virkni transmisiju, kas padara autovadīšanu vienkāršu un efektīvu. To var izmantot visam, sākot no tālajiem pārvadājumiem un būvniecības pārvadājumiem līdz piegādēm pilsētā. Opciju pakotņu līnija ļauj to pielāgot savām vajadzībām, izmantojot autovadīšanas funkcijas ar vienu pedāli un citas. Ar to vien nepietiek — I-Shift Dual Clutch pārslēdz pārnesumus bez jaudas padeves pārtraukuma. Un ar pazeminātiem pārnesumiem varat apvienot lielisku iedarbināmību ar energoefektivitāti lielā ātrumā.

Uzziniet vairāk par I-Shift

Vadītāja atbalsta sistēmas drošībai

Ja priekšā ir zināms sadursmes risks, sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu ir paredzēta, lai jūs brīdinātu un nepieciešamības gadījumā iedarbinātu bremzes. Sānu sadursmes novēršanas atbalsts un durvju atvēršanas brīdinājums aptver abas jūsu puses. Tie izmanto radara sensorus, lai samazinātu sadursmes risku ar transportlīdzekļiem un citiem satiksmes dalībniekiem un brīdina jūs neatvērt durvis, ja pastāv sadursmes risks. Drošībā ir svarīgi visi virzieni. 
 

Par vadītāja atbalsta sistēmām 

Šasija gatava izaicinājumiem

Neatkarīgi no tā, vai jūs gatavojaties savākt konteinerus ostās, pārvadāt ķīmiskās vielas, manevrēt būvlaukumos vai būvēt īpaši specializētu virsbūvi stingrai kravas automašīnai — Volvo FM var tikt pielāgots tam. Tas ir mūsu universālākais kravas automašīnas modelis. Iedziļinieties mūsu šasijā attēlu galerijā.

Elastīga šasija

Šasija ir pielāgota jums mūsu rūpnīcā. Jūs būsiet pārsteigts, cik viegli mēs varam uzbūvēt Volvo FM, kad mums būs skaidrs, kāds ir tā izmantošanas mērķis. Tandēma ass pacēlājs, 10 tonnu priekšējās asis un mūsu vadāmās brīvo riteņu un pirms dzenošās ass novietotie papildtilti nodrošina milzīgu kravnesību un manevrētspēju. Un ar Work Remote varat kontrolēt virsbūvi un spēka pārvadu, kad atrodaties prom no vadītāja sēdekļa.

Izpētiet mūsu šasijas iespējas 

Palīdzība virsbūvju ražotājiem

Kad pasūtāt savu Volvo kravas automašīnu, mēs to sagatavojam virsbūves izgatavošanai mūsu rūpnīcā. Virsbūvju izgatavotājs iegūst piekļuvi Volvo Bodybuilder Instructions (VBI) tiešsaistes portālam ar visu informāciju, kas nepieciešama, lai efektīvi un visaugstākajā kvalitātē pabeigtu kravas automašīnas lietošanai. Konkrētajā modelī virsbūvju uzstādītājs var pieslēgties kravas automašīnas elektrosistēmai, lai pielāgotu nepieciešamās funkcijas.

Lasīt vairāk par virsbūvju uzstādīšanu 

Kabīne visai apkalpei

Dažām darbībām ir nepieciešams vairāk nekā vadītājs un līdzbraucējs. Volvo apkalpes kabīnē var izmitināt līdz deviņu cilvēku lielu apkalpi. Iekāpšana un izkāpšana notiek ātri un droši. Lai atvieglotu virsbūvju uzstādīšanas procesu, mēs novietojām tādus komponentus kā degvielas tvertnes, akumulatorus un izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmu zem kabīnes.

Kabīnes varianti

Pielāgojiet savu Volvo FM ar kabīni, kas atbilst jūsu vajadzībām. Varat izvēlēties starp enerģiju taupošo kameras uzraudzības sistēmu un sānu spoguļiem. Apskatiet detalizētāk alternatīvas šeit.

  Dienas kabīne

  Volvo FM ar dienas kabīni piedāvā ērtu un ergonomisku vadītāja vidi. Kabīnes garums ir optimizēts, lai maksimāli palielinātu kravas automašīnas garumu.

  Zema dienas kabīne

  Volvo FM ar zemo dienas kabīni piedāvā ērtu un ergonomisku vadītāja vidi. Kabīne ir pareizā izvēle, ja virsbūvei nepieciešama vieta virs kabīnes vai ekspluatācijas vide ierobežo transportlīdzekļa augstumu.

  Guļamkabīne

  Volvo FM ar guļamkabīni apvieno lielisku autovadīšanas komfortu un ērtu guļamvietu vienam cilvēkam un ierobežotu augstumu vertikāli.

  Zemā guļamkabīne

  Volvo FM ar zemo guļamkabīni apvieno lielisku autovadīšanas komfortu, ērtu guļamvietu vienam cilvēkam un ierobežotu augstumu vertikāli. Tas ir lieliski piemērots, ja virsbūvei ir nepieciešama vieta kabīnes augšpusē, piemēram, automašīnu pārvadāšanai.

  Globetrotter kabīne

  Modelis Volvo FM ar Globetrotter kabīni apvieno lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu līdz diviem cilvēkiem. Tajā ir plaša vieta glabāšanai un pilns augstums vertikāli uz grīdas.

  Apkalpes kabīne

  Volvo FM apkalpes kabīnē kopumā var izmitināt līdz deviņu cilvēku lielu apkalpi. Tā ir izstrādāta drošai un ātrai iekāpšanai un izkāpšanai.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu izplatītājs atbildēs uz jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.