Kravas automašīnas

Latvija

×

Labākā kravas automašīna tālajiem pārvadājumiem

VOLVO FH AR I-SAVE

Volvo FH ar I-Save ir ideāls risinājums, lai samazinātu degvielas patēriņu tālos pārvadājumos — ar izcilu vadāmību. Jo tālāk braucat, jo vairāk varat ietaupīt, jo rentablāka ir darbība.

Volvo FH ar I-Save apvieno mūsu D13TC dzinējus ar degvielas paketi*. Tas var samazināt degvielas izmaksas līdz pat 7%**. Turklāt kravas automašīna ar I-Save ļauj ilgāku laiku braukt ar zemākiem apgriezieniem un augstākā pārnesumā, un braukšana ir vienmērīgāka un klusāka. Griezes momenta reakcija no spēka pārvada var būt ātrāka. Tas ir lielisks brauciens.

Augstāka produktivitāte

D13TC dzinējs nodrošina par 300 Nm lielāku griezes momentu ar zemiem apgriezieniem. Nepieciešams mazāks paātrinājums un mazāk degvielas, lai saglabātu vienmērīgu ātrumu satiksmē uz lielceļa. Strādājot kombinācijā ar I-See, dzinējs ļauj pārvarēt kalnus un nogāzes augstākā pārnesumā, tādējādi ietaupot degvielu, bet nezaudējot ātrumu un nodrošinot vienmērīgāku braucienu. Papildu griezes moments nodrošina arī lielāku vidējo ātrumu, kas ir īpaši pamanāms, braucot kalnup.

D13TC dzinējs — lielāka efektivitāte un griezes moments

D13TC ir mūsu efektīvākais dzinējs degvielas patēriņa ziņā. Dzinējs pieejams ar 460 un 500 lielu jaudu, aprīkots ar virzuļiem ar patentētu viļņveida interjeru, kas uzlabo degšanu un palielina efektivitāti. Paaugstinātas efektivitātes turbokompresora tehnoloģija nodrošina, ka D13TC dzinējs pilnībā izmanto pieejamo enerģiju katrā posmā, nodrošinot lielāku efektivitāti visā apgriezienu diapazonā — ar labāko rezultātu 900–1400 apgr./min diapazonā.

* Degvielas pakete ietver uz kartes bāzes veidotu I-See sistēmu, I-Shift ar tālo pārvadājumu optimizētu programmatūru, I-Cruise ar I-Roll, efektīvu aizmugures tiltu zemākam degvielas patēriņam, dzinēja izslēgšanu brīvgaitā un stūres pastiprinātāja sūkni ar maināmu tilpumu.

** D13TC Euro 6 D posms ar degvielas paketi (I-Save) salīdzinājumā ar D13 eSCR Euro 6 D posmu. Faktiskā degvielas ekonomija mainīsies atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, kruīza kontroles izmantošanas, faktiskajiem topogrāfiskajiem parametriem, autovadītāja autovadīšanas pieredzes un laikapstākļiem.

PIEEJAMS ŠĪM KRAVAS AUTOMAŠĪNĀM

Maksimāli izmantojiet degvielas priekšrocības

Izplatītājs var palīdzēt izgūt visu iespējamo no katra degvielas piliena.