Kravas automašīnas

I-Save

I-Save ir ideāls risinājums, lai samazinātu degvielas patēriņu tālos pārvadājumos — ar izcilu vadāmību. Jo tālāk braucat, jo vairāk varat ietaupīt, jo rentablāka ir darbība. I-Save ir pieejama Volvo FH Aero un Volvo FH, un tā apvieno mūsu D13 dzinēju ar turbokompaunda dzinēja tehnoloģiju un degvielas paketi*.

Efektīvu tehnoloģiju apvienošana, lai taupītu degvielu

I-Save apvieno efektīvu D13 dzinēju ar turbokompaunda dzinēja tehnoloģiju un I-Shift transmisiju, kas aprīkota ar I-See. I-See optimizē ātrumu, pārnesumu maiņu un brīvskrējienu līdz maršrutam. Papildus tam I-Save izmanto arī efektīvākas aizmugurējās asis un citus enerģiju taupošākus komponentus un programmatūru, kas apvienota, lai taupītu degvielu.

Ietaupiet degvielu, nezaudējot ātrumu

D13 dzinējs ar turbokompaunda dzinēja tehnoloģiju rada par 300 Nm lielāku griezes momentu pie zemiem apgriezieniem, salīdzinot ar D13 dzinēju ar tādu pašu jaudu, bet bez šīs tehnoloģijas. Tas nozīmē, ka pārslēgšanās uz zemāku pārnesumu un mazāks degvielas patēriņš ir nepieciešams, lai saglabātu vienmērīgu ātrumu satiksmē uz lielceļa. Kombinācijā ar I-See, dzinējs ļauj pārvarēt kalnus un nogāzes augstākā pārnesumā, tādējādi ietaupot degvielu, bet nezaudējot ātrumu.

I-Shift sistēma tāliem pārvadājumiem

I-Shift, kas ir īpaši izstrādāts efektīvai autovadīšanai pa lielceļu, ietaupīs degvielu, izmantojot optimizētu programmatūru. Braucot ekonomiskajā režīmā, katra pārnesuma pārslēgšanas reize tiek pārslēgta precīzi noteiktā laikā, lai dzinējs varētu darboties savā visefektīvākajā apgriezienu skaita diapazonā.

Energoefektīvs dzinējs

D13 dzinējs ar turbokompaunda dzinēja tehnoloģiju izmanto pieejamo enerģiju katrā posmā, nodrošinot lielāku efektivitāti visā apgriezienu diapazonā — ar labāko rezultātu 900–1300 apgr./min diapazonā. Izvēlieties starp 420 Zs, 460 Zs un 500 Zs.

I-See

I-See izmanto zināšanas par gaidāmā ceļa topogrāfiju, līkumiem, apvedceļiem un satiksmes informāciju, lai labākajā iespējamajā veidā izmantotu automašīnas kinētisko enerģiju. Tā izmanto augstas izšķirtspējas karti, lai nodrošinātu precīzu pozicionēšanu. Kad kruīza kontrole ir aktivizēta, I-See rūpējas par pārnesuma izvēli, paātrinājumu, bremzēšanu ar dzinēju un brīvskrējienu, lai samazinātu degvielas patēriņu. Tā ir būtiska I-Save pakotnes sastāvdaļa.


Uzziniet vairāk par I-See 

Labāks tālsatiksmes brauciens

I-Save ir izstrādāta, lai radītu pārmaiņas tālajos pārvadājumos. Uzlabotā degvielas efektivitāte uzreiz ietekmē ekspluatācijas izmaksas. Turklāt I-Save piedāvā arī lielisku autovadīšanas pieredzi ar uzlabotu vadāmību. Lielāks griezes moments, zemāki dzinēja apgriezieni un klusāks spēka pārvads ir priekšrocības, ko vairums autovadītāju novērtē.

* Degvielas pakete ietver I-See sistēmu, I-Cruise ar I-Roll, efektīvu aizmugures tiltu zemākam degvielas patēriņam, dzinēja izslēgšanu brīvgaitā un stūres pastiprinātāja sūkni ar maināmu tilpumu.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.