Kravas automašīnas

Labākā kravas automašīna tālajiem pārvadājumiem

VOLVO FH AR I-SAVE

Volvo FH ar I-Save ir ideāls risinājums, lai samazinātu degvielas patēriņu tālos pārvadājumos — ar izcilu vadāmību. Jo tālāk braucat, jo vairāk varat ietaupīt, jo rentablāka ir darbība.

Volvo FH ar I-Save apvieno mūsu D13TC dzinējus ar degvielas paketi*. Tas var samazināt degvielas izmaksas līdz pat 10%**. Turklāt kravas automašīna ar I-Save ļauj ilgāku laiku braukt ar zemākiem apgriezieniem un augstākā pārnesumā, un braukšana ir vienmērīgāka un klusāka. Griezes momenta reakcija no spēka pārvada var būt ātrāka. Tas ir lielisks brauciens.

Augstāka produktivitāte

D13TC dzinējs nodrošina par 300 Nm lielāku griezes momentu ar zemiem apgriezieniem. Nepieciešams mazāks paātrinājums un mazāk degvielas, lai saglabātu vienmērīgu ātrumu satiksmē uz lielceļa. Strādājot kombinācijā ar I-See, dzinējs ļauj pārvarēt kalnus un nogāzes augstākā pārnesumā, tādējādi ietaupot degvielu, bet nezaudējot ātrumu un nodrošinot vienmērīgāku braucienu. Papildu griezes moments nodrošina arī lielāku vidējo ātrumu, kas ir īpaši pamanāms, braucot kalnup.

D13TC dzinējs — lielāka efektivitāte un griezes moments

D13TC ir mūsu visu laiku visefektīvākais dzinējs, un tas ir pieejams ar 420 Zs, 460 Zs un 500 Zs jaudu. Paaugstinātas efektivitātes turbokompresora tehnoloģija nodrošina, ka D13TC dzinējs pilnībā izmanto pieejamo enerģiju katrā posmā, nodrošinot lielāku efektivitāti visā apgriezienu diapazonā — ar labāko rezultātu 900–1300 apgr./min diapazonā.

* Degvielas pakete ietver uz kartes bāzes veidotu I-See sistēmu, I-Cruise ar I-Roll, efektīvu aizmugures tiltu zemākam degvielas patēriņam, dzinēja izslēgšanu brīvgaitā un stūres pastiprinātāja sūkni ar maināmu tilpumu.

** Degvielas uzlabošanas mērķi aprēķina, salīdzinot dīzeļdegvielas un AdBlue izmaksas jaunā klāsta I-Save D13TC Euro 6 D pakāpes dzinējam ar FUELECO+ pakotni ar klasisko D13 eSCR Euro 6 E pakāpes dzinēju bez funkcijām, kas iekļautas degvielas paketē. Faktiskā degvielas ekonomija var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, braukšanas ātrumam, kruīza kontroles izmantošanas, transportlīdzekļa specifikācijām, transportlīdzekļa slodzes, faktiskās topogrāfijas, autovadītāja braukšanas pieredzes, transportlīdzekļa apkopes un laika apstākļiem.

Pieejams šīm kravas automašīnām

Maksimāli izmantojiet degvielas priekšrocības

Izplatītājs var palīdzēt izgūt visu iespējamo no katra degvielas piliena.