Kravas automašīnas

Tikai pievienojiet virsbūvi

SAGATAVOTS VIRSBŪVJU UZSTĀDĪŠANAI

Pašizgāzējs vai cisternu vedējs? Celtnis vai autovedējs? Varbūt autofurgons vai ugunsdzēsības automašīna? Lai kādas būtu jūsu vajadzības, Volvo FM šasija īstenos tās visas. Daudzfunkcionālās šasijas un neskaitāmie specifikāciju varianti nodrošina iespēju kravas automašīnu viegli pielāgot tieši jūsu prasībām.

Brīdī, kad pasūtāt Volvo kravas automašīnu, mēs virsbūvju uzstādītājam nekavējoties nodrošinām piekļuvi virsbūvju uzstādīšanas norādījumu (VBI) tiešsaistes portālam. Izmantojot precīzos 3D rasējumus, virsbūves uzstādītājs varēs sākt darbu, kamēr mēs izgatavojam kravas automašīnu, kas no rūpnīcas izbrauks teicami sagatavota, tā novēršot lieku pārbūvi. Tāpēc jūsu kravas automašīnu iespējams piegādāt ātri, izmaksas ir mazākas un darbu iespējams sākt nekavējoties.

Virsbūves uzstādīšanas iezīmes

Volvo virsbūvju uzstādīšanas norādījumi (VBI)
VBI, kas ir pieejami 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļa un 12 valodās, ir būtisks resurss virsbūvju uzstādītājiem un darbnīcām. Virsbūves norādījumi ietver šasijas rasējumus, elektroinstalācijas shēmas, datu lapas un piederumus.

jaudas noņemšanas kārbas
No sajūga darbības atkarīgas un neatkarīgas jaudas noņemšanas kārbas, kas piemērotas dažādu virsbūves aprīkojumu piedziņai, piedāvājam plašā klāstā.

Taisns rāmis
Volvo rāmis aiz kabīnes ir pilnīgi taisns un paralēls, krietni atvieglojot virsbūvju uzstādītāja darbu.

Virsbūvju uzstādītāja zona
Mūsu inženieri nekad neko neizvieto virs rāmja. Darbs ar šo daļu pilnībā tiek atstāts virsbūves uzstādītāju ziņā, šādi ļaujot viņiem brīvi izpausties.

Paredzētie caurumi
Rāmī ir izveidota augšējā caurumu rinda, kas paredzēta virsbūvei. Mēs neizmantojam kniedes, tāpēc virsbūves uzstādītājs var ērti pievienot aprīkojumu.

Precīza pārkare
Tagad aizmugures rāmi jau rūpnīcā iespējams īsināt (par 50 mm vienībām), lai tas pilnībā atbilstu virsbūvei.

Specifikāciju varianti

Jo vairāk iespējamo kombināciju, jo ērtāk pielāgot kravas automašīnu. Tāpēc mēs piedāvājam plašu iespēju klāstu tiltu konfigurācijām, šasiju augstuma vērtībām un garenbāzēm.

 

 

Četri rāmja aizmugures veidi
Mēs varam rūpnīcā sagatavot šasiju ar četriem dažādiem rāmja aizmugures veidiem: augšējais (pašizgāzējiem, āķu pacēlājiem un atkritumu savācējiem), apakšējais (piekabēm ar centrālo tiltu), liektais (vilcējiem) vai taisnais (kravas automašīnām).

Aizmugures drošības konstrukcija
Lai vēl vairāk palielinātu iespējamo aizmugures aprīkojuma klāstu, aizmugurējo drošības konstrukciju tagad iespējams novietot vairākās atšķirīgās vietās.

Divi rāmju augstumi
Atbilstīgi virsbūves konstrukcijai izvēlieties 266 mm vai 300 mm rāmi.

Virsbūvju uzstādītāja modulis
Ļauj virsbūvju uzstādītājiem ērtāk pieslēgties kravas automašīnas elektrosistēmai, lai pielāgotu tās funkcijas. Virsbūves uzstādītāja modulim var ērti piekļūt, izmantojot daudzfunkcionālos paneļa slēdžus un tālvadības pulti.

Ideāli piemērots virsbūvju maiņai
Jaunā aizmugures pneimobalstiekārta ar 295 mm gājienu papildināta ar īpaši zemo šasiju un ir teicami piemērota pagaidu virsbūvēm.

Pievienošanas kronšteini
Šasiju jau rūpnīcā var sagatavot ar virsbūves pievienošanas kronšteiniem, kas montēti uz rāmja — tagad tie pieejami ne vien riteņu garenbāzes posmā, bet arī aizmugures pārkares posmā.

Pielāgota celtnim
Zema šasija un liela tilta slodze ir ikviena celtņa veidotāja vēlmju sarakstā. Mūsu šasijas piedāvā abus. Mēs varam pie kabīnes atstāt brīvu rāmja posmu, kā arī piegādāt kravas automašīnu ar rūpnīcā uzstādītām celtņa plāksnēm.

Papildu izturība
Daži smagie pievienojumi rada lielu slodzi uz rāmi. Tādēļ mēs piedāvājam plašu iekšējo stiprinājumu klāstu, lai nodrošinātu visu nepieciešamo armatūru.

Pieejams šīm kravas automašīnām

Vai esat gatavs jaunai virsbūvei?

Pielāgošana sākas pie izplatītāja