Kravas automašīnas

Sagatavots virsbūvju uzstādīšanai

Pašizgāzējs, autocisterna, krāns, mašīnu transportētājs vai ugunsdzēsēju kravas automašīna? Elastīgā Volvo šasija un garš specifikāciju opciju saraksts ļauj viegli pielāgot kravas automašīnu jūsu prasībām. Jūsu virsbūves izveidotājs iegūst tūlītēju piekļuvi Volvo virsbūvju uzstādīšanas norādījumu tiešsaistes portālam, lai paātrinātu procesu un uzlabotu kvalitāti.

Virsbūves uzstādīšanas iezīmes

Visas Volvo Trucks šasijas ir labi sagatavotas virsbūves celtniecībai plašā lietojumu klāstā. Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu visas kravas automašīnas augsto kvalitāti un paātrinātu virsbūves būvniecības procesu. Tālāk skatiet dažus risinājumu piemērus.

Specifikāciju varianti

Jo vairāk iespējamo kombināciju, jo ērtāk pielāgot kravas automašīnu. Tāpēc mēs piedāvājam plašu iespēju klāstu tiltu konfigurācijām, šasiju augstuma vērtībām un garenbāzēm.

Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas

Volvo Bodybuilder Instructions ir pieejamas 24 stundas diennaktī un 12 valodās, un tās ir būtisks resurss virsbūvju celtniekiem, lai sāktu sagatavoties un optimizēt savu darbu, kamēr mēs būvējam jūsu kravas automašīnu. Virsbūves norādījumi ietver šasijas rasējumus, elektroinstalācijas shēmas, datu lapas un piederumus.

Virsbūves uzstādītāja modulis

Šī funkcija ļauj virsbūves izgatavotājam viegli piekļūt kravas automašīnas elektriskajai sistēmai, lai pielāgotu funkcijas. Virsbūves uzstādītāja modulim var ērti piekļūt, izmantojot daudzfunkcionālos paneļa slēdžus un tālvadības pulti.

Taisns rāmis

Volvo rāmis aiz kabīnes ir pilnīgi taisns un paralēls, krietni atvieglojot virsbūvju uzstādītāja darbu.

Karkasa augstumi un iekšējie stiprinājumi

Atbilstīgi virsbūves konstrukcijai izvēlieties 266 mm vai 300 mm rāmi. Smagie darbi nozīmē lielu slodzi uz karkasu. Tāpēc mēs piedāvājam plašu iekšējo oderējumu klāstu, lai nodrošinātu visu nepieciešamo pastiprinājumu.

Apzināti veidotu caurumu rinda

Rāmī izveidota augšējā caurumu rinda, kas paredzēta virsbūvei. Tā kā mēs neizmantojam kniedes, virsbūves meistars var viegli piestiprināt aprīkojumu.

Pielāgota celtnim

Zema šasija un liela tilta slodze ir ikviena celtņa veidotāja vēlmju sarakstā. Mūsu šasijas piedāvā abus. Mēs varam pie kabīnes atstāt brīvu rāmja posmu, kā arī piegādāt kravas automašīnu ar rūpnīcā uzstādītām celtņa plāksnēm.

Jaudas noņemšanas kārbas

Piedāvājam ļoti plašu no sajūga darbības atkarīgas un neatkarīgas jaudas noņemšanas kārbas, kas piemērotas dažādu virsbūves aprīkojumu piedziņai. Elektriskajiem kravas automobiļiem ir pieejamas elektriskās jaudas noņemšanas ierīces ar 600 V līdzstrāvas vai 400 V maiņstrāvas jaudu.

Ideāli piemērots virsbūvju maiņai

Apvienojumā ar īpaši zemo šasiju jaunās aizmugurējās pneimatiskās balstiekārtas 295 mm gājiens ir ideāls risinājums pagaidu virsbūvju transportēšanai.

Aizmugures pārkare un griezumi

Aizmugurējo rāmi tagad var rūpnīcā sagriezt ar 50 mm soli. Izvēlieties starp rūpnīcu ar četriem dažādiem rāmja aizmugures veidiem: Augšējais (pašizgāzējiem, āķu pacēlājiem un atkritumu savācējiem), apakšējais (piekabēm ar centrālo asi), izliekts (traktoriem) vai taisns (stingrām kravas automašīnām).

Aizmugures drošības konstrukcija

Lai vēl vairāk palielinātu iespējamo aizmugures aprīkojuma klāstu, aizmugurējo drošības konstrukciju tagad iespējams novietot vairākās atšķirīgās vietās.

Pievienošanas kronšteini

Šasiju jau rūpnīcā var sagatavot ar virsbūves pievienošanas kronšteiniem, kas montēti uz rāmja — tagad tie pieejami ne vien riteņu garenbāzes posmā, bet arī aizmugures pārkares posmā.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.

Vai esat gatavs jaunai virsbūvei?

Pielāgošana sākas pie izplatītāja