Kravas automašīnas

Latvija

×
Oriģinālie Volvo pakalpojumi tiek sniegti ar oriģinālajām Volvo detaļām

Oriģinālie Volvo pakalpojumi

Kvalificēti tehniķi. Izcilas detaļas. Speciāli instrumenti. Oriģinālie Volvo pakalpojumi Jūsu kravas automašīnu uzturēs nevainojamā stāvoklī. Un uz ceļa.

Izcils serviss

Neviens cits neveiks Jūsu Volvo kravas automašīnas apkopi tā kā mēs. Jūs zināsiet, ka Volvo to paveiks pareizi. Nekādas paviršības. Bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Mūsu tehniķi ir kvalificēti speciālisti. Viņiem ir plašs speciālu instrumentu klāsts un visas nepieciešamās diagnostikas sistēmas un datubāzes. Un viņi izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas. Ja tās uzstāda pilnvarots Volvo serviss, tām ir pilna 2 gadu uzstādāmās detaļas garantija. Izvēloties Volvo, varat būt pārliecināts, ka Jūsu kravas automašīna un darbības saņems pelnīto apkopi.

Volvo Trucks eksperti izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas
Plānota profilaktiskā apkope ir labākais veids, kā uzlabot darbspējas laiku.

Profilaktiskā apkope

Profilaktiskā apkope ir labākais veids, kā novērst neplānotu dīkstāvi. Veicot apkopi, mēs mainām arī filtrus, smērvielas un veicam dažādus iestatījumus un pārbaudes, tādējādi novēršot nelielas problēmas, pirms tās kļuvušas par lielākām un dārgākām problēmām.

Papildinformācija par Volvo servisa līgumiem

Mēs palīdzēsim izstrādāt Jūsu vajadzībām atbilstošu apkopes plānu

Jūsu personiskais plāns

Mēs ne vien esam pārliecināti par profilaktiskās apkopes nozīmi, mēs esam pārliecināti par tās pielāgošanu Jūsu kravas automašīnai vai darbības jomai. Atveriet apkopes plānu bez maksas. Pēc īsas konsultācijas noteiksim piemērotāko tehniskās apkopes līmeni un izveidosim servisa grafiku, kas atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Tā Jūs jau iepriekš zināsiet, kad Jūsu kravas automašīna būs servisā, kā arī visas izmaksas.

Oriģinālais piedāvājums

Ja vēlaties vairāk uzzināt par oriģinālajiem Volvo pakalpojumiem un to lietderību uzņēmumā, sazinieties ar savu Volvo Trucks dīleri.