Kravas automašīnas

Volvo FH16 Aero. Efektīva intensīva pārvadāšana.

Volvo FH16 Aero ir intensīviem pārvadājumiem paredzēta kravas automašīna ar formu un aprīkojumu lielākai produktivitātei. Aerodinamiskā konstrukcija kopā ar jaudīgo D17 dzinēju ļauj uzlabot veiktspēju, vienlaikus ietaupot degvielu. Lieliska autovadīšanas pieredze ir arī daļa no komplekta.

Volvo FH16 Aero

Lietošanas veidi: Intensīvās pārvadāšanas uzdevumi
Jauda: 600 Zs, 700 Zs vai 780 Zs

Izlasiet visas specifikācijas

Efektivitāte un komforts jūsu vajadzībām

Sīkāk apskatiet kravas automašīnas aerodinamisko konstrukciju, izmantojot kameras uzraudzības sistēmu: samazina pretestību, lai taupītu degvielu, vienlaikus uzlabojot tiešo redzamību. Izbaudiet Globetrotter XXL kabīnes komfortu. Lai patiesi iepazītu Volvo FH16 Aero, izpētiet tālāk esošo galeriju.

Kameras uzraudzības sistēma

Kameras uzraudzības sistēma uzlabo aerodinamiku, lai ietaupītu degvielu. Tas arī paver redzes lauku gan labos, gan sarežģītos apstākļos. Nakts redzamība izgaismo tumsu, un novērošanas režīmā var redzēt, kas notiek ap kravas automašīnu, kad tā ir novietota stāvvietā.

Izpētiet mūsu kameras uzraudzības sistēmu

Infotainment sistēma un audio

Ērti lietojams vadītāja interfeiss, Infotainment sistēma un audio sistēma, kas pieejama divos līmeņos, padara Volvo FH16 Aero ērtu lietošanā neatkarīgi no tā, vai vadāt automašīnu vai atpūšaties.

Globetrotter XXL kabīnes komforts

Modelis Volvo FH16 Aero ir radīts, lai atvieglotu dzīvi uz ceļa. Esiet ceļā ar Globetrotter XXL kabīni. Vēl vairāk vietas, vēl vairāk komforta, lielāka gulta un vairāk mājas komforta. Tas viss un kravnesība paliek nemainīga.

Uzziniet vairāk par dzīvošanu kabīnē

Izveidojiet savu Volvo FH16 Aero

Jaudīgs raksturs ar aerodinamisku konstrukciju un disku bremzēm bez vilces, lai samazinātu oglekļa pēdas nospiedumu un degvielas izmaksas. Pielāgojiet Volvo FH16 Aero intensīvās pārvadāšanas uzdevumiem.

Palieliniet savu produktivitāti ar adaptīvo kruīza kontroli

Uzturiet vienmērīgu ātrumu, lai taupītu degvielu. Augsta vidējā ātruma uzturēšana arī palielinās jūsu produktivitāti. Adaptīvā kruīza kontrole pielāgo ātrumu priekšā braucošajam transportlīdzeklim un darbojas visu ceļu no kruīza režīma ar pilnu ātrumu līdz pilnīgas apstāšanās brīdim un atkal līdz kruīza ātrumam. Tas nozīmē, ka varat to izmantot vēl vairāk.

Mūsu vadītāja atbalsta sistēmas

Paredziet maršrutus un ietaupiet degvielu, izmantojot I-See

I-See zina jūsu maršrutus un optimizē ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, brīvskrējienu un dzinēja apturēšanu, lai tie būtu piemēroti. Reāllaikā tiek ņemta vērā topogrāfija, līkumi, apļveida krustojumi un satiksmes informācija, lai ietaupītu degvielu.

Uzziniet vairāk par I-See

Veiktspējai un efektivitātei

D17 ir jaudīgākais dzinējs, kāds jebkad ir bijis Volvo kravas automašīnā. Taču tieši degvielas patēriņa efektivitāte un lielais griezes moments padara Volvo FH16 Aero par ideāli piemērotu prasīgiem intensīviem pārvadājumiem ar lielu vidējo ātrumu.

Līdz 780 Zs.

D17 ir 17 litru vienrindas sešu cilindru dzinējs ar mazu svaru un augstu efektivitāti. Izvēlieties starp 600 Zs, 700 Zs un 780 Zs. Lai samazinātu CO2 emisijas, visas versijas darbojas ar dīzeļdegvielu vai HVO.

Izpētiet visas Volvo FH16 Aero specifikācijas

Lielāka efektivitāte un augstāks griezes moments

Visi Volvo FH16 Aero dzinēji nodrošina lielāku jaudu, līdz pat 3800 Nm griezes momentu un lielāku jaudu bremzēšanai ar dzinēju pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Tas nozīmē, ka varat pielāgot vienmērīgu, jaudīgu un efektīvu spēka pārvadu un potenciāli samazināt degvielas izmaksas.

Uzziniet vairāk par Volvo dzinējiem

Lielāka jauda labākai degvielas ekonomijai

Jaudīgais D17 spēka pārvads ir radīts, lai taupītu degvielu, velkot smagas kravas. Kādā veidā? Milzīgā jauda un griezes moments ļauj dzinējam strādāt ar mazāku slodzi pie zemākiem apgriezieniem, tādējādi ietaupot degvielu.

Pilnīga jaudas un manevru kontrole

Izmantojiet jaudu efektīvi. I-Shift ļauj pilnībā kontrolēt D17 jaudu. Un ar Volvo dinamisko stūrēšanu jūsu nākamais brauciens ir gan viegls, gan precīzs. Dodieties uz tālāk redzamo attēlu galeriju, lai uzzinātu vairāk par šīm funkcijām.

Perfekta pārnesumu pārslēgšana ar I-Shift

Izmantojot I-Shift, katrs pārnesums tiek pārslēgts vienmērīgi, un laiks tiek iestatīts pa milisekundēm. Sistēma padara autovadīšanu ērtu un efektīvu. Programmatūras pakotņu klāsts ļauj pielāgot I-Shift jūsu intensīvo pārvadājumu vajadzībām.

Vairāk par I-Shift

Volvo dinamiskās stūrēšana: stabils palīgs

Manevrēt smagas kravas ar mazu ātrumu, precīzi un kontrolēti? Tāpat kā stabils palīgs, Volvo dinamiskā stūrēšana ir paredzēta, lai padarītu jūsu autovadīšanu vieglāku. Tā piedāvā arī mijiedarbību ar vadītāja atbalsta sistēmām.

Par Volvo dinamisko stūrēšanu

Kabīnes varianti

Mēs piedāvājam Volvo FH16 Aero ar dažādām kabīnēm, kas atbilst jūsu vajadzībām. Tālāk precīzāk apskatiet savas izvēles iespējas.

  Globetrotter XXL kabīne

  Modelis Volvo FH16 Aero ar Globetrotter XXL kabīni apvieno lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu diviem cilvēkiem. Lielisks gulēšanas komforts pagarinātā un platākā apakšējā gultā.

  Globetrotter XL kabīne

  Volvo FH16 Aero ar Globetrotter XL kabīni apvieno lielisku autovadīšanu un dzīvošanas komfortu diviem cilvēkiem ar lielu glabāšanas vietu un telpu.

  Globetrotter kabīne

  Volvo FH16 Aero ar Globetrotter kabīni apvieno lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu līdz diviem cilvēkiem un augstumu vertikāli dzinēja nodalījumā.

  Guļamkabīne

  Volvo FH16 Aero ar guļamkabīni piedāvā lielisku autovadīšanas komfortu un ērtu guļamvietu līdz diviem cilvēkiem kombinācijā ar ierobežotu augstumu vertikāli.

  Zemā guļamkabīne

  Volvo FH16 Aero ar zemo guļamkabīni piedāvā zemāku kabīnes ārējo augstumu apvienojumā ar izcilu autovadīšanas komfortu, ērtu guļamvietu vienam un ierobežotu augstumu vertikāli.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu izplatītājs atbildēs uz jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.