Kravas automašīnas

Mūsu globālā kampaņa, lai nodrošinātu bērnu drošību satiksmē

Apstāties. Paskaties. Pamāj

Uzlabo situāciju jebkurā vietā

Bērnu skaits, kas iesaistās Volvo Trucks kampaņā  “Apstājies, paskaties, pamāj”, arvien palielinās. Kampaņas mērķis ir palīdzēt bērniem visā pasaulē saprast, kā satiksmes tuvumā izturēties droši. Vispirms ir jāapstājas. Tad jāpaskatās un jāierauga, kas apkārt notiek. Pēc tam jāpamāj autovadītājam un jāpārliecinās, ka viņš ir tevi pamanījis.

Mēs esam aicinājuši mūsu darbiniekus visā pasaulē iesaistīties, lai uzlabotu paši savu bērnu drošību, kā arī savas apkārtnes bērnu drošību. Arvien vairāk valstu iesaistās kampaņā “Apstājies, paskaties, pamāj”.

Pievienojieties mums un radiet izmaiņas!

Kampaņa “Apstājies, paskaties, pamāj” var glābt dzīvības

Katru gadu vairāk nekā 260 000 bērnu vecumā līdz 19 gadiem iet bojā satiksmes negadījumos. Ir pārāk daudz šādu negadījumu, kuros iesaistītas kravas automašīnas vai autobusi. Daudzas bērnu dzīvības būtu iespējams glābt, ja bērnus mācītu, kā izturēties uz ielas.

Kampaņas “Apstājies, paskaties, pamāj” mācību materiāli ir veidoti, lai palīdzētu vecākiem, skolotājiem, organizācijām un iestādēm apmācīt bērnus interaktīvā un praktiskā mācību procesā.

Visi mācību materiāli ir pieejami bez maksas, un tos var izmantot ikviens. Materiālā ir ietverts pamata un plašāks komplekts, animēts interaktīvs stāsts, kā arī Powerpoint prezentācijas un norādījumi par materiāla lietošanu.

Mācību materiāli ir pieejami vairākās valodās.

Padomi, kas palīdz glābt dzīvības

Volvo Trucks ir izstrādājis iedvesmojošu mācību materiālu „Apstājies, paskaties, pamāj” vienkārši izmantojamā formātā. Tas ir veidots, lai palīdzētu vecākiem, skolotājiem, organizācijām un iestādēm apmācīt bērnus interaktīvā un praktiskā mācību procesā.

Visi kampaņas mācību materiāli ir pieejami bez maksas, un tos var izmantot ikviens.

Plakāts Format PDF Size 3 MB
Autovadītāja apliecība Format PDF Size 86 KB
Ielas paklājiņš Format PDF Size 951 KB
Interaktīvs stāsts Format PPTX Size 188 MB

Pārliecinieties, ka drošība pirmajā vietā

Vietējais Volvo Trucks dīleris var Jums parādīt visas drošības funkcijas un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem par drošību.