Kravas automašīnas

Ar gāzi darbināma Volvo FH

Ar gāzi darbināmā Volvo FH ir jaudīga kravas automašīna tālajiem pārvadājumiem, kas var ievērojami samazināt CO2 pēdas nospiedumu. Darbojoties ar bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (LNG) un HVO, tā var veikt lielus attālumus ar lielu kravnesību, kas ir neitrāla oglekļa emisija, ja aprēķina no tvertnes līdz ritenim.

Augsta veiktspēja ar mazāku CO2

Volvo FH ar gāzi darbināmie dzinēji piedāvā tādus pašus jaudas un griezes momenta līmeņus kā mūsu dīzeļdzinēji. Un tie dara to ar mazākām emisijām un potenciālu padarīt neitrālu oglekļa emisiju, izmantojot atjaunojamo bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (LNG) un HVO. Izvēlieties starp 420 Zs, 460 Zs vai 500 Zs jaudas nominālu ar līdz pat 2500 Nm griezes momentu.

Vairāk jaudas un griezes momenta

Ar gāzi darbināmās Volvo FH dzinējs ir balstīts uz dīzeļdzinēja tehnoloģiju un piedāvā ievērojami lielāku efektivitāti, jaudu un griezes momentu, ja salīdzina ar citām gāzes dzinēja alternatīvām. Tas padara to lieliski piemērotu tālajiem pārvadājumiem ar kombinēto svaru līdz 60 tonnām.

Samazināts CO2 nospiedums

Dzinējam izmanto vai nu bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (biogāzei), vai LNG (dabasgāzei), kā arī nelielu daudzumu atjaunojamās HVO vai dīzeļdegvielas. Tas izmanto arī AdBlue izplūdes gāzu pēcapstrādei. Izmantojot bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (LNG) un HVO, šis spēka pārvads var samazināt jūsu CO2 nospiedumu līdz pat 100%, rēķinot no tvertnes līdz ritenim.

Sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) nobraucamajam attālumam

Ar gāzi darbināmā Volvo FH ir pieejama ar trīs dažādu izmēru tvertnēm, kas atbilst jūsu lietojumam. Nobraucamais attālums ir līdz 1000 km, padarot kravas automašīnu lieliski piemērotu tālajiem pārvadājumiem augošā gāzes uzpildes staciju tīklā.

Pielāgojiet savu ar gāzi darbināmo Volvo FH

Cik daudz enerģijas ir nepieciešams? Cik daudz nobrauksiet starp degvielas uzpildes stacijām? Un kāds komforta līmenis ir nepieciešams jūsu kabīnē? Izveidojiet savu izcilāko ar gāzi darbināmu Volvo FH mūsu kravas automašīnu būvniecībā.

Jauda ar mazākām emisijām

Ar gāzi darbināmā Volvo FH darbojas kā ar dīzeļdzinēju darbināma kravas automašīna, taču tas ļauj samazināt CO2 emisijas līdz pat 100%. Tas tiek aprēķināts no tvertnes līdz ritenim, izmantojot bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi un HVO, salīdzinot ar kravas automašīnu, kas izmanto ar Eiropas standarta dīzeļdegvielu.

Līdz 60 tonnām

Nobraukums līdz 1000 km

Līdz 500 Zs

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.