Kravas automašīnas

Ietaupiet līdz pat 5% degvielas un turpiniet ietaupīt

Pakalpojums Degvielas informācija

Izmantojot mūsu pakalpojumu Degvielas informācija, saņemsiet personīgo palīgu, kas palīdzes samazināt degvielas patēriņu līdz 5%. Pastāvīgi ieteikumi un profesionāli norādījumi gadiem ilgi nodrošinās Jūsu ietaupījumu ilgtspēju.

Šo kravas darbu paveiksim mēs

Jūsu personiskais degvielas padomnieks paveiks šo kravas darbu Jūsu vietā. Viņš analizēs autovadīšanas paņēmienus un norādīs, kurās jomās iespējams uzlabot autovadīšanas stilu un radīt ilgtspējīgus ietaupījumus. Padomus regulāri saņemsiet pa e-pastu un varēsiet tos izmantot, lai reāllaikā pieņemtu pareizos darbības lēmumus.

Cik daudz var ietaupīt?

Izmantojot degvielas informāciju, kravas automašīnai, kas gadā nobrauc 140 000 km, degvielas izmaksas var samazināt par 2500 €. Katru mēnesi maksājot par pakalpojumu 20 € uz katru kravas automašīnu, Jums būs skaidrs, ka izmantojat savu naudu lietderīgi.

Papildu atbalsts

Degvielas informāciju papildina piekļuve rīkiem – lieliskam tīmekļa resursam, kas palīdzēs Jums nodrošināt ilgtspējīgus ietaupījumus. Rīki ietver norādes autovadītāju motivēšanai, ieteikumus Jūsu mērķu sasniegšanai un palīdzību rezultātu koplietošanai. Ir arī pētījums par jaunākajiem degvielas taupīšanas paņēmieniem.

Vai esat gatavi taupīt?

Ja Jūsu kravas automašīnā uzstādīta Dynafleet sistēma, Jums ir viss nepieciešamais. Ja nav, mēs to uzstādīsim. Lai sāktu, sazinieties ar savu Volvo Trucks dīleri.