Kravas automašīnas

Piekabju serviss

Izmantojot piekabju servisu, varat vienlaikus veikt gan piekabes, gan kravas automašīnas apkopi. Tas ir gan ļoti ērti, gan efektīvi. Turklāt šis visaptverošais un proaktīvais pakalpojums palīdz uzturēt jūsu transportlīdzekli lieliskā stāvoklī, samazina izmaksas un maksimāli paildzina laiku, ko tas var pavadīt uz ceļa.

Veiciet visa transportlīdzekļa sastāva apkopi vienā piegājienā

Augstas kvalitātes apkope

Mūsu servisā Jūsu transportlīdzeklim būs pieejamas oriģinālās detaļas un to aprūpēs tehniķi ar eksperta līmeņa zināšanām par Jūsu Volvo kravas automašīnām un Jūsu piekabi.

Labāka izmaksu kontrole

Jūsu darba izdevumi kļūst paredzamāki. Jūs maksājat fiksētu cenu par nobraukuma kilometru un mūsu profilaktiskā apkope samazina risku, ka būs nepieciešami neparedzēti remontdarbi.

Ērtums un mazāk administratīvu darbu

Tā kā Jums ir jādodas tikai uz vienu servisu, jāsazinās tikai ar vienu kontaktpersonu un jāapmaksā tikai viens rēķins, apkope kļūst daudz vienkāršāka un efektīvāka.

Mazāk laika jāpavada servisā

Veicot gan kravas automašīnas, gan piekabes apkopi vienā servisā, ietaupās vērtīgais laiks. Tāda ir mūsu efektīvā, modernā apkopes procedūra.

Minimāls nepatīkamu pārsteigumu risks

Mūsu profilaktiskā apkope ļauj Jums novērst potenciālos riskus, pirms tie kļuvuši par problēmām. Tā samazina dīkstāvju, remontdarbu un neplānotu izmaksu rašanās risku.

Nodrošināta atlikusī vērtība

Izvēloties Oriģinālos Volvo pakalpojumus un to ekvivalentu piekabju apkopei, Jūs gādājat, ka Jūsu transportlīdzeklis ir lieliskā stāvoklī, un varat ar pārliecību apliecināt nākamajam šā transportlīdzekļa īpašniekam, ka tā vērtība nav mainījusies.

Oriģinālie Volvo pakalpojumi

Oriģinālie Volvo pakalpojumi

Gādājiet, lai jūsu kravas automašīnas apkopi veiktu viskvalificētākie tehniķi vismodernākajā servisā, izmantojot visatbilstošākos instrumentus un detaļas.

Uzziniet vairāk par piekabju servisu