Kravas automašīnas

Izmantojiet riepas tā, lai paildzinātu darbspējas laiku 

Riepu uzraudzības pakalpojums

Riepu uzraudzības pakalpojums palīdz Jums izmantot riepas maksimāli efektīvi un pagarina automašīnas izmantošanas laiku. Šā pakalpojuma uzlabotā uzraudzība reāllaikā palīdz paredzēt un novērst satiksmes negadījumus, kas varētu rasties riepu dēļ. Modernā apkopes procedūra uztur Jūsu kravas automašīnu un riepas lieliskā stāvoklī un samazina laiku, kas jāpavada servisā. Turklāt šis pakalpojums sniegs norādījumus, kā izmantot riepas pēc iespējas ekonomiskāk.

Riepu uzraudzība reāllaikā

Šī tehnoloģija, kas darbojas ar savienojumu, ļauj nepārtraukti uzraudzīt gan kravas automašīnas, gan piekabes riepas. Riteņos iestrādātie sensori visu diennakti uzrauga spiedienu un temperatūru un nosūta datus gan autovadītājam, gan birojam.

Vienota apkopes plūsma

Izmantojot mūsu vienoto apkopes plūsmu, ar vienu ātru procedūru varat veikt visaptverošu kravas automašīnas un riepu stāvokļa pārbaudi. Šāda plūsma nodrošina ne tikai augstas kvalitātes apkopi, bet arī samazina servisā pavadīto laiku un nepieciešamo apmeklējumu skaitu.

Septiņu sekunžu protektora dziļuma skenēšana

Šī unikālā tehnoloģija, kas darbojas ar lāzeru, ļoti ātri sniedz datus par precīzu visu riepu protektora dziļumu. Tā tikai septiņās sekundēs noskenē četrus riteņus un nodrošina pārsteidzošu mērījuma precizitāti (līdz milimetra desmitdaļai).

Riepu atbalsts

Ņemot vērā Jūsu konkrēto kravas automašīnu un darbības jomu, mēs palīdzam Jums izvēlēties optimālas riepas, lai tās ātri nenodiltu un lai pēc iespējas samazinātu degvielas patēriņu. Turklāt varam palīdzēt Jums ietaupīt laiku un vietu, glabājot Jūsu nesezonas riepas vasarā/ziemā.

Taupiet laiku, riepas un naudu

Apkope, kas taupa laiku

Kad visi apkopes darbi notiek vienā vietā, Jums retāk jādodas uz servisu un ietaupās vērtīgais laiks. Tāda ir mūsu efektīvā, modernā apkopes procedūra.

Kravas automašīna nevainojamā stāvoklī

Mūsu kvalitatīvā apkope gādā par Jūsu kravas automašīnas veiktspēju un vērtību. Tādējādi palielinās automašīnas darbspējas laiks un Jūsu darbība kļūst drošāka.

Mazākas izmaksas par riepām un degvielu

Izvēloties pareizās riepas un veicot profilaktiskus apkopes darbus, tostarp pareizi noregulējot riteņus, varat maksimāli palielināt gan degvielas patēriņa efektivitāti, gan protektora darbmūžu.

Ērtums un mazāk administratīvu darbu

Tā kā Jums ir jādodas tikai uz vienu servisu, jāsazinās tikai ar vienu kontaktpersonu un jāapmaksā tikai viens rēķins, apkope kļūst daudz vienkāršāka un efektīvāka.

Mazāks nepatīkamu pārsteigumu risks

Mūsu profilaktiskā apkope ļauj Jums novērst potenciālos riskus, pirms tie kļuvuši par problēmām. Tā samazina dīkstāvju, remontdarbu un neplānotu izmaksu rašanās risku.

Labāka izmaksu kontrole

Jūsu darba izdevumi kļūst paredzamāki. Jūs maksājat fiksētu cenu par nobraukuma kilometru un mūsu profilaktiskā apkope samazina risku, ka būs nepieciešami neparedzēti remontdarbi.

Riepu zelta līgums

Riepu Zelta līgums nodrošina to visu: uzticamu riepu uzraudzību reāllaikā, efektīvu vienoto apkopes plūsmu un izdevīgu riepu atbalstu. Tas viss pieejams, maksājot fiksētu cenu par nobraukuma kilometru, nodrošinot uzticamu izmaksu kontroli un veicot mazāk administratīvu darbību.

Oriģinālie Volvo pakalpojumi

Gādājiet, lai Jūsu kravas automašīnas apkopi veiktu viskvalificētākie tehniķi vismodernākajā servisā, izmantojot visatbilstošākos instrumentus un detaļas.

Uzziniet vairāk par riepu uzraudzības pakalpojumu