Kravas automašīnas

Izmaksas un ietekme uz vidi

Degviela un vide

Izmantojot Dynafleet pakalpojumu „Degviela un vide”, kravas automašīnu veiktspēja un autovadītāju darba efektivitātes uzraudzība notiek vieglāk. Dažās sekundēs iespējams izveidot pārskatus ar plašu parametru klāstu un uzzināt, kāpēc viens autovadītājs patērē vairāk degvielas nekā cits. Ātrs un precīzs – šis pakalpojums palīdzēs atklāt taupīšanas iespējas, kas var palielināt Jūsu peļņas rādītājus un samazināt ietekmi uz vidi.

Kurš ir Jūsu labākais autovadītājs?

Degvielas efektīvas izmantošanas rādītāji sniedz pārskatu par Jūsu autovadītājiem un viņu transportlīdzekļu degvielas patēriņu. Rādītāji diapazonā no 0 līdz 100 parāda autovadītāja veiktspēju četrās galvenajās jomās: ātruma pielāgošana, dzinēja apgriezienu un pārnesumu izmantošana, situāciju paredzēšana un bremzēšana, stāvēšanas ilgums.

Pakalpojums „Degviela un vide” autovadītājiem nodrošina iespēju kontrolēt un mainīt savus braukšanas paradumus, kamēr viņi ir ceļā. Potenciāli viņi šādi var samazināt savu degvielas patēriņu līdz pat 5%.

TENDENCES UN APMĀCĪBA

Zinot degvielas ekonomijas rezultātu, varat detalizēti salīdzināt autovadītāju veiktspēju. Ja līdztekus šai informācijai efektīvi izglīto autovadītājus, degvielas patēriņa kontrole ar laiku kļūst vienkārša.

Veiciniet sava uzņēmuma izaugsmi

Uzlabojoties degvielas ekonomijas rādītājiem, samazināsiet savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Pareizi dokumentēti emisijas dati var palīdzēt Jums piesaistīt un saglabāt klientus, kuriem rūp vide. Emisiju ziņojumus ir viegli sagatavot un, ja klienti vēlas, automātiski nosūtīt klientiem. Degvielas un vides ziņojumi ir pieejami gan par transportlīdzekļiem, ko darbina ar dīzeļdegvielu, gan par transportlīdzekļiem, ko darbina ar sašķidrināto dabasgāzi.

Autovadītāja padomnieks

Dodiet saviem autovadītājiem padomu, kas palīdzēs uzlabot viņu braukšanas tehniku. Pat braukšanas laikā. Autovadītāja padomnieks ir kabīnē pieejama funkcija, kas nepārtraukti analizē datus, kamēr automašīna brauc pa ceļu. Tas ir vērtīgs un ātri reaģējošs rīks, kas izveidots, lai palīdzētu jums uzlabot rezultātus. 

Galvenās priekšrocības

  • Skatiet degvielas patēriņu, nobraukumu, emisiju daudzumu un citu informāciju
  • Analizējiet katra autovadītāja degvielas ekonomiju
  • Viegli saprotami pārskati parāda jomas, kur jāsamazina izmaksas, un palīdz ilglaicīgi nodrošināt stabilus ietaupījumus.
  • Brīdināšanas sistēmas brīdinās par ievērojamām degvielas patēriņa izmaiņām un iespējamu degvielas zādzību.
  • Emisiju daudzuma pārskatus var automātiski nosūtīt klientiem, kuriem rūp vide.
  • Ziņojumi ir pieejami gan par transportlīdzekļiem, ko darbina ar dīzeļdegvielu, gan par transportlīdzekļiem, ko darbina ar sašķidrināto dabasgāzi.

Vēlaties zināt vairāk?

Mūsu dīleri ir Dynafleet eksperti. Lai vairāk uzzinātu par mūsu pakalpojumu Degviela un vide, sazinieties ar vietējo dīleri.