Kravas automašīnas

Lietotne My Truck

Izmantojot lietotni My Truck, piekļūstiet savai Volvo kravas automašīnai.

Esiet sveicināts savā jaunajā kabīnē!


Izmantojot lietotni My Truck, jūsu Volvo kravas automašīna vienmēr ir sasniedzama neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Ar vienu vienkāršu pieskārienu lietotne nodrošina atjauninātu kravas automašīnas paneļa statusu, atvieglojot ikdienas pārbaudi. My Truck arī nodrošina attālu piekļuvi no ierīces funkcijai Stāvvietas klimats, kā arī taimeriem Gatavs palaist jūsu elektriskajai kravas automašīnai, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju jau no paša sākuma.

My Truck priekšrocības

Vienkāršāka plānošana

Varat pārbaudīt degvielas, eļļas, dzesēšanas šķidruma un šķidruma līmeni, kā arī apgaismojuma statusu. Tas uzlabo kravas automašīnas gatavību pirms brauciena un ļauj jums vieglāk plānot jūsu ikdienas darbības.

Elektriskajiem transportlīdzekļiem pārbaudiet uzlādes stāvokli, uzlādes statusus, paziņojumus un iestatiet akumulatora sākotnējā stāvokļa taimerus, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un saglabātu akumulatora veselību. 

Vairāk ērtību

Varat iestatīt un ieplānot kravas automašīnas kabīnes sildītāja un dzesētāja darbību, lai ērtam ceļojumam vienmēr būtu ideāls klimats.

Uzlabota drošība 

Varat pārbaudīt durvju slēdzenes statuss un saņemsiet brīdinājumus, ja tiks aktivizēta trauksmes sistēma. Tas uzlabo kravas automašīnas drošību un nekavējoties jums ziņo par problēmām.

Sazinieties ar izplatītāju

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs palīdzēs atrast pareizo detaļu Jūsu kravas automašīnas remontam vai servisam.

Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.