Kravas automašīnas

Volvo tehnisko apkopju plānošana

Avārijas un ārkārtas remonts saīsina darbspējas laiku un samazina ieņēmumus. Proaktīvs serviss un profilaktiskā tehniskā apkope ietaupīs laiku un naudu. Plānot atmaksājas. Un mēs to izdarīsim jūsu vietā. Volvo tehniskās apkopes plāns ir speciāli izstrādāts Jūsu kravas automašīnai un Jūsu uzņēmējdarbībai. Plānoti servisa apmeklējumi, saīsinātas dīkstāves un optimāls darbspējas laiks. Tas neko nemaksā.

Pielāgots Jūsu kravas automašīnai

Sarežģīti darba apstākļi palielina nolietojumu. Mazāks nobraukums – retākas tehniskās apkopes. Tas, kas piemērots vienai kravas automašīnai, var nebūt piemērots Jūsējai. Izmantojot saistīto pakalpojumu plānošanu, mēs izmantojam jūsu kravas automašīnas iebūvēto savienojamību, lai identificētu tās unikālās tehnisko apkopju vajadzības. Tad mēs proaktīvi strādājam, lai optimizētu jūsu tehnisko apkopju grafiku. Tas viss, lai pārliecinātos, ka kravas automašīna saņem tieši nepieciešamo tehnisko apkopi — ne vairāk, ne mazāk.

Darbspējas uzraudzības līgums
 

Volvo darbspējas uzraudzības līgums ir tehnisko apkopju plāns faktiskajai situācijai. Tas ietver saistīto pakalpojumu plānošanu, kur mēs izmantojam jūsu kravas automašīnas iebūvēto savienojamību, lai attālināti pārbaudītu noteiktu komponentu nodilumu un nolietojumu. Tad mēs ar jums proaktīvi sazināmies, izmantojot kravas automašīnas datus, lai optimizētu tehnisko apkopju grafiku. Tas nozīmē, ka servisa apmeklējumus var plānot atbilstoši kravas automašīnas faktiskajam lietojumam un stāvoklim. Tas arī nodrošina, ka paši apmeklējumi ir efektīvāki un ka daļas vienmēr ir pieejamas. Viss nodrošināts, lai uzturētu kravas automašīnu darba gatavībā.

Kā plānot tehnisko apkopi

1. darbība – mūsu darbs

Sākot tehniskās apkopes bezmaksas plānošanu, mēs sistēmā ievadīsim precīzus Jūsu kravas automašīnas tehniskos datus, izmantošanas veidu un gada nobraukumu, kā arī informāciju par Jūsu uzņēmējdarbību. 

2. darbība – pielāgošana
Pēc tam, kad būsim pārbaudījuši, kā dažādi apkopes intervāli ietekmē jūsu kravas automašīnas darbspējas laiku, mēs noteiksim jūsu automašīnai vajadzīgās tehniskās apkopes biežumu.

3. darbība – plānošana
Izmantojot jūsu datus, mēs izveidojam individuālu tehniskās apkopes plānu, kur norādīts, kad jūsu kravas automašīnai jāveic apkope un tieši kam jāpievērš uzmanība, tāpēc jūs vienmēr zināsiet, ko sagaidīt.

4. darbība – Mēs apkalpojam
Izmantojot saistīto pakalpojumu plānošanu, mēs attālināti pārbaudām jūsu kravas automašīnas faktisko lietojumu un faktisko servisa nepieciešamību. Pēc tam mēs proaktīvi sazināmies ar jums, lai laikus rezervētu kravas automašīnu tehniskajai apkopei.

5. darbība – precīza pielāgošana
Katru reizi, kad jūsu kravas automašīna būs servisā, mēs izvērtēsim vajadzīgo apkopi un optimizēsim plānu tā, lai jūs vienmēr varētu maksimāli izmantot savu kravas automašīnu vai autoparku.

Plānosim kopā

Volvo Trucks dīleris bez maksas izveidos Jums tehniskās apkopes plānu un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.