Kravas automašīnas

Latvija

×
Speciāli izstrādāts Jūsu kravas automašīnai un uzņēmējdarbībai

Volvo tehnisko apkopju plānošana

Avārijas un ārkārtas remonts saīsina darbspējas laiku un samazina ieņēmumus. Perspektīva apkope un profilaktiskā tehniskā apkope ietaupīs laiku un naudu. Plānot atmaksājas. Labā ziņa ir tā, ka mēs to izdarīsim Jūsu vietā. Volvo tehniskās apkopes plāns ir speciāli izstrādāts Jūsu kravas automašīnai un Jūsu uzņēmējdarbībai. Plānoti servisa apmeklējumi, saīsinātas dīkstāves un optimāls darbspējas laiks. Tas neko nemaksā.

Volvo trucks services servicing planning man black shirt

Pielāgots Jūsu kravas automašīnai

Sarežģīti darba apstākļi palielina nolietojumu. Mazāks nobraukums – retākas tehniskās apkopes. Tas, kas piemērots vienai kravas automašīnai, var nebūt piemērots Jūsējai. Izvērtējot Jūsu vajadzības, lietošanas veidu un uzņēmuma darbību, mēs izstrādāsim individuālu apkopes plānu, nodrošinot tieši Jūsu kravas automašīnai vajadzīgo apkopi – ne vairāk, ne mazāk.

Kā plānot tehnisko apkopi

1. darbība: mūsu darbs

Sākot tehniskās apkopes bezmaksas plānošanu, mēs sistēmā ievadīsim precīzus Jūsu kravas automašīnas tehniskos datus, izmantošanas veidu un gada nobraukumu, kā arī informāciju par Jūsu uzņēmējdarbību. 

2. darbība – pielāgošana
Pēc tam, kad būsim pārbaudījuši, kā dažādi apkopes intervāli ietekmē jūsu kravas automašīnas darbspējas laiku, mēs noteiksim jūsu automašīnai vajadzīgās tehniskās apkopes biežumu.

3. darbība – plānošana
Izmantojot jūsu datus, mēs izveidojam individuālu tehniskās apkopes plānu, kur norādīts, kad jūsu kravas automašīnai jāveic apkope un tieši kam jāpievērš uzmanība, tāpēc jūs vienmēr zināsiet, ko sagaidīt.

4. darbība – mēs veicam apkopi

Tuvojoties plānā paredzētās apkopes termiņam, mēs jau labu laiku iepriekš sazināsimies ar Jums, lai atvieglotu Jums autoparka darba plānošanu. 

5. darbība – precīza pielāgošana
Katru reizi, kad jūsu kravas automašīna būs servisā, mēs izvērtēsim vajadzīgo apkopi un optimizēsim plānu tā, lai jūs vienmēr varētu maksimāli izmantot savu kravas automašīnu vai autoparku.

Plānosim kopā

Volvo Trucks dīleris bez maksas izveidos Jums tehniskās apkopes plānu un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.