Kravas automašīnas

Volvo Selected 
Izvēlieties lietotu kravas automašīnu, uz kuru varat paļauties


Kravas automašīnas iegāde ir liels ieguldījums. Tāpēc jums jāzina, ka esat izdarījis pareizo izvēli. Izvēloties Volvo Selected kravas automašīnu, jūs zināt, ka tā ir rūpīgi pārbaudīta, lai atbilstu tiem pašiem augstajiem kvalitātes, veiktspējas un drošības standartiem, ko mēs prasām no mūsu jaunajām kravas automašīnām. Jo katrai detaļai ir nozīme.


Jūs varat paļauties uz tādu pašu atbalstu kā jaunai kravas automašīnai. Mūsu sertificētie tehniķi izmanto tikai oriģinālās Volvo rezerves daļas, un viņiem ir piekļuve visam specializētajam aprīkojumam, diagnostikas rīkiem un datu bāzu sistēmām, kas nepieciešamas, lai jūsu kravas automašīna darbotos vislabākajā veidā.

Kāpēc pirkt lietotu kravas automašīnu no Volvo Selected? 

Mēs esam nozares eksperti

Volvo Selected ir Volvo Trucks oficiālais piedāvājums — viens no visuzticamākajiem zīmoliem un viens no lielākajiem smago kravas automašīnu zīmoliem pasaulē.

Plašs Volvo tīkls

Mēs piedāvājam jums augstas kvalitātes pakalpojumus, izmantojot mūsu plašo izplatītāju tīklu, kas darbojas vairāk nekā 30 valstīs visā Eiropā.

Kvalitāte garantēta

Jūsu kravas automašīnai ir jābūt uzticamai, un tai ir jāpaliek uz ceļa. Lai to nodrošinātu, mēs izmantojam tikai kvalitatīvas Volvo oriģinālās rezerves daļas, un mūsu pakalpojumus vienmēr veic pieredzējuši Volvo apmācīti tehniķi.

Vietnē volvoselected.com jūs atradīsiet plašu kravas automašīnu klāstu — gan Volvo kravas automašīnas, gan citus zīmolus. Lūdzu, apmeklējiet volvoselected.com, lai skatītu mūsu jaunāko piedāvājumu. 

Meklēšanas Sākšana

Volvo kravas automašīnu meklētājs ir ātrākais veids, kā atrast lietotas kravas automašīnas un piekabes. Mūsu meklēšanas programma palīdzēs Jums atrast tieši to, kas Jums vajadzīgs.

Nevarat šobrīd atrast Jums vajadzīgo kravas automašīnu? Izmantojiet meklēšanas aģenta funkciju. Ar šo funkciju Jūs atradīsit tieši to, ko meklējat. Kad kravas automašīna, kuru vēlaties, būs pieejama, Jūs saņemsit paziņojumu.

Kvalitātes Nodrošinājums

Lietotas Volvo kravas automašīnas iegāde no Volvo izplatītāja vienmēr ir drošs ieguldījums. Katrs transportlīdzeklis tiek rūpīgi pārbaudīts, pirms tas nonāk pie Jums. Turklāt lietotajai Volvo kravas automašīnai saņemsit tādu pat atbalstu un servisu kā jaunai. Vienkārši sakot – tiek garantēta augsta kvalitāte.

Meklēt lietotas kravas automašīnas

PIERAKSTIETIES, LAI SAŅEMTU JAUNUMUS E-PASTĀ

Saņemiet e-pasta ziņojumu, tiklīdz pie Jums tuvākajiem izplatītajiem pieejama tāda kravas automašīna, kādu vēlaties.