Profesionālu autovadītāju trūkums ir visā pasaulē izplatīta problēma. Daudziem pārvadātājiem ir grūtības piesaistīt un noturēt darbā autovadītājus. Taču ieguvums ir ieguldīto pūļu vērts. Prasmīgi un motivēti autovadītāji ir produktīvāki un vada kravas automašīnas efektīvākā un drošākā veidā. Citos vārdos – šādi autovadītāji ļoti labvēlīgi ietekmē uzņēmuma peļņu.

Volvo kravas automašīnas autovadītājiem nodrošina pasaules līmeņa pieredzi drošības, vadāmības, autovadīšanas un atpūtas ērtību ziņā. Ja esat ieguldījis piemērotākās kravas automašīnas iegādē, tikpat svarīgi ir ieguldīt arī autovadītāja prasmju izkopšanā – tādējādi varēsiet pilnvērtīgi izmantot visas kravas automašīnas priekšrocības. Autovadītāju apmācībā iespējams apgūt gan šādas, gan arī tālāku mērķu īstenošanai vajadzīgās zināšanas. Kursos autovadītāji apgūst drošāku un efektīvāku autovadīšanu un papildina savas zināšanas. Apgūtais ļauj samazināt kravas automašīnas nolietojumu un uzlabot degvielas ekonomijas, kopējās bilances, kā arī autovadītāju veselības stāvokļa un apmierinātības rādītājus.

autovadītāju apmācība - atbalsts autovadītājiem - Volvo Trucks pakalpojumi

Autovadītāju apmācība

Volvo apmācībā autovadītāji apgūst, kā vislietderīgāk izmantot savu kravas automašīnu iespējas, vadīt tās drošāk, pārdomātāk un ar iespējami efektīvāku degvielas patēriņu.
 

Lasīt vairāk par autovadītāju apmācību >

lietotne My Truck - atbalsts autovadītājiem - Volvo Trucks pakalpojumi

Lietotne My Truck

Transportlīdzekļa savienošana ar viedtālruņa lietotni. Izmantojot šo iespēju, autovadītājs var saņemt tūlītēju informāciju par transportlīdzekļa statusu un pārvaldīt transportlīdzekli attāli.
 

Lasīt vairāk par lietotni My Truck >

Volvo Trucks Driver Challenge - atbalsts autovadītājiem - Volvo Trucks pakalpojumi

Volvo Trucks autovadītāju izaicinājums

Volvo Trucks pasaules mēroga autovadīšanas sacensību Driver Challenge mērķis ir demonstrēt efektīvas autovadīšanas prasmes nozīmi.

Svarīgas ziņas un stāsti

Mežsaimniecības speciālists

Viņš ieguva otro vietu šā gada „Volvo Driver Challenge” pasaules kausa finālā un ir īsts meistars degvielas patēriņa ziņā efektīvas autovadīšanas jomā. Kokmateriālu kravas automašīnas vadītājs un īpašnieks Berts Knāte Jūhansons (Bert ‘Knatte’ ...

Mērķtiecīga autovadītāju nepietiekamības novēršana

Kravas automašīnu nozare raizējas par autovadītāju trūkumu. Austrālijā, kur šī problēma ir īpaši saasinājusies, Pēters Vorhēve (Peter Voorhoeve), Austrālijas Volvo grupas prezidents un izpilddirektors, un viņa kolēģi ir nolēmuši to mērķtiecīgi ...

Produktivitātes palielināšana, apmācot autovadītājus

Volvo Trucks autovadītāju apmācība sniedz iespēju apgūt dažādu speciālistu pieredzi un praktiskas iemaņas, kas palīdz maksimāli palielināt transportlīdzekļa produktivitāti....

Sazinieties ar savu dīleri

Sazinieties ar savu dīleri

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs palīdzēs atrast pareizo detaļu Jūsu kravas automašīnas remontam vai servisam. Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.

Atrast tuvāko dīleri