Kravas automašīnas

Programmatūras atjauninājumi

Palieliniet kravas automašīnas jaudu, efektivitāti un veiktspēju. Sākot ar izmešu samazināšanu un degvielas taupīšanu, palielinot vadītāja drošību un uzlabojot savienojamību, mūsu programmatūras jauninājumi atklāj jūsu kravas automašīnas patieso potenciālu. 

Attālā programmatūras lejupielāde

Attālā programmatūras lejupielāde atvieglo programmatūras lejupielādi no attāluma, samazinot kravas automašīnu nepieciešamību apmeklēt darbnīcu. Jaunā programmatūra tiek lejupielādēta un glabāta kravas automašīnā, līdz autovadītājs atrod instalēšanai piemērotu laiku. Atlasītos Volvo programmatūras piederumus var arī lejupielādēt no attāluma, lai tos varētu viegli un ērti jaunināt. 

Programmatūras atjauninājumi

Jauniniet savu I-Shift
 

Laidenāka pārnesummaiņa. Pazeminātas tehniskās apkopes izmaksas. Efektīvāks degvielas patēriņš. Uzlabota produktivitāte. Pēdējos gados Volvo I-Shift ir kļuvis par nozares etalonu attiecībā uz automatizēto pārnesumkārbu.

I-Shift programmatūru var arī jaunināt, pielāgojot jebkura veida pārvadāšanas uzdevumiem. Šeit varat apskatīt dažādas iespējas, kas var palīdzēt jūsu uzņēmumam darboties vēl efektīvāk.

Viedais spēka pārvads padarīts vēl viedāks
 

Kad mēs veidojām jūsu kravas automašīnu, mēs optimizējām jūsu I-Shift programmatūru konkrētam pārvadājumu pielietojumam. Vai kopš tā laika jūsu pārvadāšanas uzdevumi ir mainījušies? Vai varbūt esat atradis lietotu kravas automašīnu ar ideālām, jūsu vajadzībām atbilstošām specifikācijām, izņemot I-Shift programmatūru?

Neuztraucieties. Mēs vienkārši varam jaunināt I-Shift programmatūru atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs varēsiet uzlabot produktivitāti, ietaupīt degvielu un samazināt spēka pārvada daļu nolietojumu.

Kā jaunināt?
 

Vienīgais, kas jums jādara, lai optimizētu savu I-Shift pārnesumkārbu, ir jāapmeklē savs Volvo izplatītājs. Tad mēs atjaunināsim jūsu I-Shift programmatūru atbilstoši jūsu pārvadāšanas uzdevumiem. Programmatūra tiek pieskaņota jūsu dzinēja izplūdes gāzu sertifikātam un I-Shift iekārtas versijai.
 

Dažas no jauninājumu priekšrocībām:

  • Labāki rezultāti
  • Samazināts degvielas patēriņš
  • Vēl ērtāka autovadīšana
  • Samazināts spēka pārvada sastāvdaļu nolietojums

Kādu programmatūru man vajadzētu izvēlēties?

Kura programmatūras pakete ir piemērota jūsu pārvadāšanas uzdevumam? Tālāk skatiet pieejamo pakešu pārskatu; ņemiet vērā, ka vecākām I-Shift versijām dažas no programmatūras paketēm ir apvienotas.

Sazobe efektivitātei

Pārvietošanās sarežģītajā pilsētas vidē ir vieglāka ar I-Shift – mūsu viedo transmisijas sistēmu. Ātra, līdzena, klusa un patīkami vadāma – I-Shift optimizē katru pārnesuma pārslēgšanu, tā samazinot degvielas patēriņu un palielinot autovadītāja produktivitāti.

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar Volvo Trucks vietējo dīleri un izpētiet pilno specifikāciju un pilno informāciju par piedāvājumu.