Kravas automašīnas

Latvija

×
I-Shift programmatūras jaunināšana

Pēcpārdošanas programmatūras paketes

Jauniniet savu I-Shift

Laidenāka pārnesummaiņa. Pazeminātas tehniskās apkopes izmaksas. Efektīvāks degvielas patēriņš. Uzlabota produktivitāte. Pēdējo gadu laikā Volvo I-Shift ir kļuvusi par nozares etalonu automātisko pārnesumkārbu segmentā.I-Shift programmatūru var arī jaunināt, pielāgojot jebkura veida pārvadāšanas uzdevumiem. Šeit varat apskatīt dažādas iespējas, kas var palīdzēt jūsu uzņēmumam darboties vēl efektīvāk.

Viedais spēka pārvads padarīts vēl viedāks

Kad mēs veidojām jūsu kravas automašīnu, mēs optimizējām jūsu I-Shift programmatūru konkrētam pārvadājumu pielietojumam. Vai kopš tā laika jūsu pārvadāšanas uzdevumi ir mainījušies? Vai varbūt esat atradis lietotu kravas automašīnu ar ideālām, jūsu vajadzībām atbilstošām specifikācijām, izņemot I-Shift programmatūru?

Neuztraucieties. Mēs vienkārši varam jaunināt I-Shift programmatūru atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs varēsiet uzlabot produktivitāti, ietaupīt degvielu un samazināt spēka pārvada daļu nolietojumu.

I-Shift programmatūras jauninājums smago kravu pārvadājumiem
Volvo I-shift upgrade fuel save global

Īpaši pielāgotas programmatūras priekšrocības

I-Shift programmatūra, kas ir ideāli pielāgota pārvadāšanas uzdevumam, ne tikai uzlabo spēka pārvada veiktspēju. Tā uzlabos jūsu uzņēmējdarbības veiktspēju.

Jūs piedzīvosit labāku līdzsvaru starp ātruma saglabāšanu un degvielas ekonomijas nodrošināšanu. Gala rezultātā iegūsiet lielāku produktivitāti kopā ar drošu un ērtu autovadīšanu.

Volvo I-shift upgrade how to upgrade global

Kā jaunināt?

Vienīgais, kas jums jādara, lai optimizētu savu I-Shift pārnesumkārbu, ir jāapmeklē savs Volvo izplatītājs. Tad mēs atjaunināsim jūsu I-Shift programmatūru atbilstoši jūsu pārvadāšanas uzdevumiem. Programmatūra tiek pieskaņota jūsu dzinēja izplūdes gāzu sertifikātam un I-Shift iekārtas versijai.

Dažas no jauninājumu priekšrocībām:

  • Labāki rezultāti
  • Samazināts degvielas patēriņš
  • Vēl ērtāka autovadīšana
  • Samazināts spēka pārvada sastāvdaļu nolietojums

Kādu programmatūru man vajadzētu izvēlēties?

Kura programmatūras pakete ir piemērota jūsu pārvadāšanas uzdevumam? Tālāk skatiet pieejamo pakešu pārskatu; ņemiet vērā, ka vecākām I-Shift versijām dažas no programmatūras paketēm ir apvienotas.

Volvo I-shift upgrade software basic global

Pamata (TP-BAS)

Šī ir standarta programmatūras pakete, kas tiek piegādāta kopā ar I-Shift. Paketē ir ietvertas pārnesumkārbas galvenās funkcijas dažāda veida autovadīšanai.

Volvo I-shift upgrade software distribution global

Piegāde (TP-DIST)

Pielāgo pārnesumkārbas funkciju atbilstoši specifiskajiem apstākļiem piegādes segmentā. Programmatūras paketē ir iekļautas funkcijas, kas uzlabo manevrētspēju kustības uzsākšanas laikā un ierobežotās platībās, kā arī braucot ar nelielu ātrumu.

Volvo I-shift upgrade software construction global

Būvniecība (TP-CON)

Funkcijas pielāgotas atbilstoši specifiskajiem apstākļiem būvniecības segmentā. Konstrukcija ir piemērota sarežģītiem ceļa apstākļiem, uzlabo manevrētspēju kustības uzsākšanas laikā un ierobežotās platībās, kā arī braucot ar nelielu ātrumu.

Volvo I-shift upgrade software long haul global

Tālie pārvadājumi (TP-LONG)

Tajā ir ietvertas atjautīgas funkcijas, kas samazina degvielas patēriņu. Šī programmatūras pakete ir ideāli piemērota tālajiem pārvadājumiem, kad degvielas ekonomija ir ārkārtīgi nozīmīga. Šajā paketē dažām I-Shift versijām ir iekļauta arī I-Roll funkcija.

Volvo I-shift upgrade software heavy duty transport global

Lielas kravnesības pārvadājumi (TP-HD)

Optimizē I-Shift darbību lielas kravnesības pārvadājumiem ar lielu sastāva pilno masu (>85 tonnas). Neatkarīgi no sastāva pilnas masas autovadītājs vienmēr var optimizēt vadāmību, aktivizējot vai deaktivizējot lielas kravnesības režīmu, kā arī aktivizējot tālo pārvadājumu režīmu. Programmatūras paketē ietvertās funkcijas nodrošina priekšrocības arī kravas automašīnām, kas velk vairākas piekabes.

Volvo I-shift upgrade software crawler gear global

Lēngaitas pārnesumi

Pielāgo I-Shift lēngaitas pārnesumu darbību atbilstoši konkrētām vajadzībām. Programmatūras paketēs ir ietvertas dažādas funkcijas, piemēram, lēngaitas pārnesumi un vairāku pakāpju atpakaļgaitas pārnesumi. Paketes ir pieejamas tikai kravas automašīnām, kas ir aprīkotas ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem.

Programmatūras programmas iespējas

Kura iespēja būs piemērota jūsu pārvadāšanas uzdevumam? Tālāk skatiet I-Shift programmatūras pakešu svarīgākās iezīmes. Lai skatītu katras paketes visas funkcijas un precīzu saturu, lūdzam sazināties ar savu Volvo servisu un pieprasīt konkrētās I-Shift versijas datu lapas.

Volvo I-shift upgrade gears global

Paplašinātā pārnesumu pārslēgšanas pielāgošana, tostarp “Kick-down”

Šī opcija ļauj automātiski atlasīt pārnesumu kustības uzsākšanai un pielāgot autovadīšanas pārnesumu automātiskajā režīmā, aktivizējot plusa/mīnusa pogu uz pārnesumkārbas sviras. 

Ir pieejama arī funkcija, kas palīdz pielāgot braukšanas ātrumu, kad kravas automašīna darbojas tukšgaitā vai brauc ļoti lēni, piemēram, satiksmes sastrēgumā. Var pārslēgt arī augstākus pārnesumus, jo dzinēja apgriezienu skaits pirms pārslēgšanas augstākā pārnesumā automātiski tiek palielināts.

“Kick-down” funkcija atlasa pārnesumu maksimālam paātrinājumam, izmainot pārnesumu pārslēgšanas stratēģiju.

Volvo I-shift upgrade bad roads global

Uzlabota veiktspēja — slikti ceļi

Šī pakete, kas pieejama kā papildaprīkojums, ir īpaši pielāgota specifiskajiem apstākļiem būvniecības un kokmateriālu pārvadājumu segmentā.

Veiktspējas režīmā P+ ir ietvertas dažādas funkcijas, kas adaptē pārnesumu pārslēgšanu un pārnesumu atlasi, braucot pa sliktām brauktuvēm un kalnainās vietās ar nogāzēm. Tajā arī ir ietvertas funkcijas, kas atvieglo kustības uzsākšanu sliktos braukšanas apstākļos.

Šo funkciju bez problēmām var apvienot ar lielas kravnesības pārvadājumu programmu (TP-HD). AVO-ENH funkcijas būs aktīvas tikai tad, kad nebūs aktīvs HD režīms un tiks atlasīts jaudas režīms.

Volvo I-shift upgrade I-see global

I-See

I-See ne tikai atceras visus ceļus, pa kuriem braucat. Tā jau iepriekš zina, ka tuvojas slīpums.

Šī pārnesumkārba spēj piekļūt datiem no visām kravas automašīnām, kuras izmanto I-See. Šī informācija tiek glabāta datubāzē. Datus par vienas kravas automašīnas nobraukto maršrutu var izmantot visas pārējās automašīnas, izmantojot Telemātikas saskarnes sakaru bloku. Izmantojot I-See, var ietaupīt pat līdz 5% degvielas.

Programmatūras komplekti tiek pārdoti tikai kā papildaprīkojuma komplekti, un tos var kombinēt ar I-Cruise (viedo kruīza kontroli).

Volvo I-shift upgrade heavy duty global

Smagsvara transportlīdzekļa vadība

(Pieejams tikai noteiktām dzinēja/pārnesumkārbas kombinācijām.)

Optimizē pārnesumu izvēli transportlīdzekļiem ar lielu sastāva pilno masu (85 t < GCW ≤ 180 t). Šī funkcija uzlabo vadāmību un degvielas ekonomiju lielas kravnesības pārvadājumu segmentā.

HD režīmā pirmais pārnesums tiek izmantots kā pārnesums kustības uzsākšanai, un pārnesumu atlase ir pielāgota lielākai sastāva pilnajai masai. Cita starpā TP-HD funkcija atlasa pārnesumu kustības uzsākšanai atbilstoši sastāva pilnajai masai, tādējādi saudzējot sajūgu.

Tiek izmantots viss pārnesuma diapazons, un pārnesumi pastāvīgi tiek pārslēgti tad, kad dzinējs darbojas ar lielu apgriezienu skaitu; tādējādi tiek saglabāts griezes moments un autovadīšanas ērtības.

Volvo I-shift upgrade enhanced shift global

Pilnveidotā pārslēgšanas stratēģija

(Lai nodrošinātu pilnu funkcionalitāti, ir nepieciešams EBS-MED.)

Kad EBS (disku bremzes ar elektroniski vadītu bremžu sistēmu, EBS-STD / EBS-MED) un ECS (elektroniski regulējamā balstiekārta, SUSPL-EC) darbojas saskaņoti, uzsākt kustību un manevrēt ir daudz vieglāk.

Šis bremžu režīms maksimāli palielina VEB (VEB Volvo dzinēja bremzes)/VEB+/palēninātāja bremzes jaudu, automātiski atlasot atbilstošu pārnesumu, lai nodrošinātu augstus dzinēja apgriezienus. Šī funkcija kompensē dzinēja bremzes, kad pārnesumi tiek pārslēgti bremžu režīmā.

Volvo I-shift upgrade pto functions global

Paplašinātās jaudas noņemšanas funkcijas

Vairākas funkcijas, kas atvieglo jaudas noņemšanas kārbas darbību. Pārnesumkārbas I-Shift jaudas noņemšanas funkcijas ļauj aktivizēt dažādas opcijas, piemēram, automātisko neitrālo stāvokli, atpakaļgaitas kavēšanu vai sadalītāja kārbas pieslēgšanu.

Volvo I-shift upgrade smart cruise control global

Viedā kruīza kontroles sistēma

Optimizē braukšanas ātrumu un ierobežo papildbremzes efektu, ja to atļauj satiksmes apstākļi, piemēram, uz nelieliem nogāzes slīpumiem.

Volvo I-shift upgrade iroll global

I-Roll

Brīvskrējiena funkcija, kas ļauj ietaupīt degvielu. I-Roll funkcija tiek izmantota, ja nav nepieciešama ne dzinēja jauda, ne arī bremzēšana ar dzinēju, piemēram, braucot pa līdzenu ceļu.

Volvo I-shift upgrade launch control global

Launch Control

Tā darbojas kopā ar EBS un automātiski aktivizē bremžu funkcijas, kuras autovadītājam atvieglo kustības uzsākšanu un manevrēšanu ierobežotās platībās.

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar Volvo Trucks vietējo dīleri un izpētiet pilno specifikāciju un pilno informāciju par piedāvājumu.