Kravas automašīnas

PAZIŅOJUMS PAR SĪKFAILIEM

Šajā paziņojumā par sīkfailiem ir aprakstīts, kā Volvo Trucks Corperation, uzņēmuma reģistrācijas numurs 556013-9700, kura reģistrētā adrese ir Volvo Trucks Corporation, Maskingatan 5, 41764 GÖTEBORG, turpmāk tekstā — “Volvo”, “mēs”, “mums”, izmanto sīkfailus vietnē www.volvotrucks.lv/lv-lv.html.

Volvo Trucks Corperation ir datu pārzinis par sīkfailu izmantošanu vietnē, kā arī par jūsu to personas datu apstrādi, kas tiek apkopoti, izmantojot sīkfailus, kad apmeklējat www.volvotrucks.lv/lv-lv.html. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā mēs apstrādājam personas datus, izmantojot sīkfailus, lūdzu, skatiet mūsu vietnes paziņojumu www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-lv.html

Kas ir sīkfails?

Sīkfails ir neliels datu apjoms, kas tiek nosūtīts no tīmekļa lapas un tiek saglabāts lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammā, mobilajā tālrunī vai citā ierīcē, kamēr lietotājs pārlūko konkrēto tīmekļa lapu. Sīkfails var palīdzēt tīmekļa lapas nodrošinātājam atpazīt jūsu ierīci nākamreiz, kad apmeklējat šo tīmekļa lapu, nodrošināt piekļuvi noteiktām tīmekļa lapas funkcijām un/vai reģistrēt pārlūkošanas iezīmes.

Pastāv divu veidu sīkfaili: pastāvīgie sīkfaili un sesiju sīkfaili. Sesiju sīkfaili tiek īslaicīgi saglabāti, kad jūs kā apmeklētājs apmeklējat un pārlūkojat mūsu vietni, un tiek dzēsti, aizverot tīmekļa pārlūkprogrammu. Pastāvīgie sīkfaili tiek saglabāti kā fails datorā noteiktā laika posmā, līdz jūs kā apmeklētājs vai serveris, kas tos nosūtīja, tos izdzēsīsiet.

Turklāt sīkfailus var iedalīt pirmās un trešās puses sīkfailos. Pirmās puses sīkfailus nosaka vietnes īpašnieks, bet trešo pušu sīkfailus — cita vietne.

Ir arī citas tehnoloģijas, piemēram, pikseļu tagi, tīmekļa kļūdas, tīmekļa krātuve un citi līdzīgi faili un tehnoloģijas, kurām var būt tādas pašas funkcijas kā sīkfailiem. Šajā paziņojumā par sīkfailiem mēs izmantojam terminu “sīkfaili” sīkfailiem un visām šādām līdzīgām tehnoloģijām.

Plašāku informāciju par sīkfailiem skatiet vietnē www.aboutcookies.org un/vai www.allaboutcookies.org.

Ja neļaujat šai vietnei izmantot sīkfailus, dažas šīs vietnes funkcijas vai sadaļas jums var nebūt pieejamas vai var nedarboties, kā paredzēts. 

Kurus sīkfailus vietne izmanto?

Mēs izmantojam tālāk norādītos sīkfailus tālāk norādītajiem mērķiem.

Kā es varu mainīt savus sīkfailu iestatījumus? 

Piekrišana mūsu sīkfailu lietošanai nav obligāta, un jūs jebkurā laikā varat izvēlēties atsaukt savu piekrišanu. Visi sīkfaili, izņemot nepieciešamos sīkfailus, tiks noņemti. Lai atsauktu savu piekrišanu, apmeklējiet vietni Sīkfailu preferenču centrs vai noklikšķiniet uz zilās vairoga ikonas (Sīkfailu iestatījumi) katras lapas apakšējā kreisajā stūrī.

Dažus sīkfailus varat bloķēt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Šādā gadījumā jūsu pārlūkprogramma automātiski noraida šādu sīkfailu izmantošanu vai informē jūs katru reizi, kad vietne (piemēram, mūsu) pieprasa izmantot sīkfailus. Konkrētāku informāciju skatiet tālāk.

Pēc mūsu vietnes apmeklējuma varat pārskatīt un izdzēst visus pastāvīgos sīkfailus, kas ir saglabāti jūsu pārlūkprogrammā. Lai atvieglotu mūsu sīkfailu identificēšanu, mēs iepriekš tabulā esam norādījuši katra sīkfaila nosaukumu.

 

Konkrēti par pārlūkprogrammas iestatījumiem

Daudzi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumi ļauj jums skatīt un dzēst sīkfailus no sava datora un atspējot vai bloķēt sīkfailu instalēšanu datorā. Tālāk ir sniegti atbilstoši norādījumi dažādām pārlūkprogrammām.

Chrome (saite: https://support.google.com/)

Safari (saite: https://support.apple.com/)

Safari iPhone un iPad ierīcēs (saite: https://support.apple.com/)

Internet Explorer un Microsoft Edge (saite: https://support.microsoft.com/)

Firefox (saite: https://support.mozilla.org/)

Opera (saite: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/)

 

Nākotnes izmaiņas

Mēs paturam tiesības laiku pa laikam atjaunināt un mainīt šo paziņojumu par sīkfailiem, tostarp atbilstoši spēkā esošajiem likumiem un noteikumiem.  

Jautājumi?

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par mūsu sīkfailu lietošanu, lūdzu, sazinieties ar DPR.VolvoTrucks@volvo.com vai dodieties uz Volvo Group - Konfidencialitāte, lai iegūtu vairāk informācijas.