Kravas automašīnas

Apdrošināšana

Neriskējiet. Aizsargājiet savu biznesu no finanšu riskiem.

Jūsu un jūsu kravas automašīnas aizsardzība
 

Iegūstiet mieru un pasargājiet savu biznesu no finanšu riskiem. Volvo finanšu pakalpojumu nodaļā mēs pārzinām pārvadājumu nozari un izaicinājumus, ar kuriem jūs sastopaties. No vienas kravas automašīnas līdz veselam autoparkam ar jaunām vai lietotām kravas automašīnām — mēs varam jums nodrošināt nepieciešamo aizsardzību. Varat paļauties uz izcilu un plašu apdrošināšanas iespēju klāstu, kas tieši piemērots jūsu vajadzībām un atbilst vietējiem noteikumiem. Ja kaut kas neizdodas, pietiek ar vienu zvanu, lai saņemtu pilnīgu atbalstu.

Visaptverošs segums

Drošības izjūta

Neļaujiet neveiksmēm traucēt jūsu biznesam. Mēs varam nodrošināt pirmklasīgu aizsardzību pret bojājumiem, zādzībām, aizdegšanos vai vandālismu.

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana

Jābūt aizsardzībai

Negadījumi notiek. Kad tie notiek, civiltiesiskā apdrošināšana nosedz citu personu kompensācijas prasības. Šī apdrošināšana ir likumīga prasība.

Garantēta līdzekļu aizsardzība

Sirdsmiers.

Var notikt ļaunākais – jūsu kravas automašīna var tikt nozagta vai zaudēta, tādā gadījumā apdrošināšanas līgums segtu kravas automašīnas pašreizējo tirgus vērtību. Šī atlīdzība bieži vien ir mazāka par mūsu finanšu līgumā piedāvāto atlīdzības apjomu. Garantētā līdzekļu aizsardzības apdrošināšana nodrošina līdzekļus parāda atmaksai. Šāda iespēja ir pieejama mūsu finanšu līgumos.

Papildu apdrošināšana

Pielāgots jūsu vajadzībām

Vai jums ir īpašas bažas vai vajadzības? Mēs piedāvājam plašu papildu apdrošināšanas risinājumu klāstu jūsu uzņēmumam.

Volvo Financial Services nenodrošina nodokļu vai grāmatvedības konsultācijas. Par individuāliem jautājumiem klientiem jāvēršas pie sava grāmatveža vai nodokļu konsultanta.

Izvēlieties vajadzīgo segumu

Visa sākumā ir mūsu apdrošināšanas speciālists. Viņš parūpēsies par to, lai jums būtu piemērotākais apdrošināšanas segums, kas pielāgots jūsu konkrētajām vajadzībām.