Jūsu un Jūsu kravas automašīnas aizsardzība

Mēs izprotam Jūsu uzņēmumu. Mēs pārzinām Jūsu nozari. Mēs apzināmies riskus, ar kādiem Jūs sastopaties, un zinām, kāda veida nodrošinājums Jums nepieciešams. No vienas kravas automašīnas līdz veselam autoparkam. Jauna vai lietota. Mūsu apdrošināšanas speciālisti Jums jebkurā gadījumā sniegs pirmklasīgu nodrošinājumu pret finanšu riskiem.

KASKO apdrošināšana

KASKO apdrošināšana. Drošības sajūta

Neļaujiet neveiksmēm traucēt Jūsu uzņēmējdarbībai. Izmantojiet mūsu pirmšķirīgo aizsardzību pret bojājumiem, zādzību, ugunsgrēku un vandālismu.

Sadarbojoties ar apdrošināšanas brokeri IIZI Brokers un lielākajām Latvijas apdrošināšanas kompānijām nozares speciālisti ir izveidojuši apdrošināšanas produktu, kas ideāli piemērots tieši transporta uzņēmumiem.

Volvo KASKO ir speciāli transporta uzņēmumiem izstrādāts apdrošināšanas produkts, kurš ietver plašāko riska seguma tirgū.

Volvo Financial Sevices saviem Volvo Trucks klientiem piedāvā noformēt KASKO polises apmaksu 12 maksājumos kopā ar ikmēneša līzinga rēķinu.

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūs interesējošiem jautājumiem! Zvaniet mums pa tālāk norādītajiem tālruņa numuriem: 6781 3245, 6781 3248 vai 6781 3244. Vai rakstiet uz info.vfslatvia{at}vfsco.com

Informāciju par KASKO iekļauto risku segumu (PDF)

Jūsu uzņēmuma aizsardzība

Kasko apdrošināšana

DROŠĪBAS IZJŪTA

Neļaujiet neveiksmēm traucēt Jūsu uzņēmējdarbībai. Mēs varam nodrošināt pirmklasīgu aizsardzību pret bojājumiem, zādzībām, aizdegšanos vai vandālismu.

Civiltiesiskās apdrošināšanas segums no Volvo Trucks

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana

OBLIGĀTĀ AIZSARDZĪBA

Negadījumi notiek. Un tad, kad tie notiek, mūsu civiltiesiskā apdrošināšana pasargās Jūs no citu personu kompensācijas prasībām. Likums pieprasa iegādāties civiltiesisko apdrošināšanu.

GAP apdrošināšanas segums

GAP apdrošināšanas segums

SIRDSMIERS

Var notikt ļaunākais – kravas automašīna tiek nozagta vai zaudēta. Tādā gadījumā apdrošināšanas atlīdzība segs kravas automašīnas tā brīža tirgus vērtību. Šī atlīdzība bieži vien ir mazāka par mūsu finanšu līgumā piedāvāto atlīdzības apjomu. Garantētā līdzekļu aizsardzības apdrošināšana nodrošina līdzekļus parādu atmaksai. Šāda iespēja ir pieejama mūsu finanšu līgumos.

Apdrošināšanas komplektus mēs pielāgosim Jūsu vajadzībām

Papildu apdrošināšanas iespējas

PIELĀGOTS JŪSU VAJADZĪBĀM

Mēs labi pārzinām pārvadājumu nozari. Mēs izprotam Jūsu riskus. Mēs piedāvājam plašu apdrošināšanas risinājumu klāstu Jūsu uzņēmumam.

Izvēlieties vajadzīgo segumu

Izvēlieties vajadzīgo segumu

Visa sākumā ir mūsu apdrošināšanas speciālists. Viņš parūpēsies par to, lai Jums būtu piemērotākais apdrošināšanas segums,
kas pielāgots Jūsu konkrētajām vajadzībām.

Sazinieties ar Volvo finanšu pakalpojumiem