Kravas automašīnas

Vairāk kontroles, mazāk slodzes

VOLVO DINAMISKĀ STŪRĒŠANA

Vai meklējat nevainojamu stabilitāti un kontroli visos ātrumos apvienojumā ar saspringumu muskuļos? Vai arī vēlaties palīdzību, lai izvairītos no izslīdēšanas un netīšas joslu maiņas? Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu. Tā garantē to visu, kā arī pielāgotos iestatījumus. Un tā pat piedāvā tālvadības kontroli.

Kā tā darbojas?

Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēmā apvienots tradicionālais hidrauliskais stūres pastiprinātājs un elektromotors, kas ir piestiprināts pie stūres mehānisma. Apstrādājot ievadi no vairākiem sensoriem, sistēma nosaka kravas automašīnas virzienu un autovadītāja nolūku. Elektromotors tiek darbināts 2000 reizes sekundē, lai izlīdzinātu netīšām veiktu stūrēšanu un nodrošinātu papildu stūres griezes momentu, kad tas vajadzīgs.

Stabili un bez piepūles

Braucot ar lielu ātrumu, Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma uzturēs stabilitāti un neļaus novirzīties no kursa. Toties lēnas un rūpīgas manevrēšanas laikā tā papildinās stūrēšanas spēku neatkarīgi no kravas smaguma. Tā pat noņem slodzi no pilnībā piekrautas kravas automašīnas vadīšanas atpakaļgaitā un automātiski atgriež stūri neitrālā stāvoklī. Varat braukt atpakaļgaitā par vairāk nekā 100 metriem, nenovirzoties no kursa.

Taisns virziens

Jālabo virziens, bremzējot uz mainīga seguma virsmas? Aizmirstiet par piepūli! Atsitieni, braucot pa bedrēm, ceļa grambām un joslu apzīmējumiem? Gandrīz nemanāmi. Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma izlīdzinās pat spēcīga sānvēja radītu ietekmi. Stūrēšana vairs nav tik saspringta – kravas automašīna nemainīs virzienu, ja vien to nevēlēsieties.

Tā, kā jums patīk

Pielāgotie iestatījumi ļauj jums pārņemt kontroli. Jūs nosakāt stūres pretestību atbilstoši braukšanas apstākļiem un savām vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties iepriekš noteiktu iestatījumu vai pilnībā pats to pielāgojat. Rezultāts? Tas jums sniedz tieši vēlamo autovadīšana pieredzi.

Izvairieties no izslīdēšanas

Volvo dinamiskā stūrēšana ar stabilizācijas palīgsistēmu mazina izslīdēšanas izraisīto negadījumu risku. Ja sistēma konstatē izslīdēšanu, tā nekavējoties nodrošina nelielu palīdzību stūrei. Tas palīdz stūrēt kravas automašīnu pretējā virzienā un stabilizēt transportlīdzekli, pat pirms vēl esat sajutis, ka var notikt kaut kas bīstams.

Neizbrauciet no joslas

Volvo dinamiskā stūrēšana ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu ir palīdz neizbraukt no joslas. Ja sistēma konstatē, ka kravas automašīna tuvojas joslu marķējumiem, tā aktīvi palīdz atgriezties joslas vidusdaļā. Sistēmas darbība ir gandrīz nemanāma, tomēr gādā par jauna līmeņa drošību.

Sāciet izmantot tālvadību!

Volvo dinamiskā stūrēšana ar ārējo stūrēšanu ļauj vadīt kravas automašīnu, izmantojot tālvadības pulti. Tā ir lieliski piemērota, ja kravas automašīnai ir jāveic nelielas, atkārtotas kustības, kas saistītas ar darbu ārpus kabīnes. Uzlabojas produktivitāte, un darba diena kļūst daudz komfortablāka.

PIEEJAMS ŠĪM KRAVAS AUTOMAŠĪNĀM

ATKLĀJIET JAUNU VEIDU

Ļaujiet mums parādīt, kā autovadīšana kļūst vieglāka, drošāka un ērtāka.