Kravas automašīnas

Volvo FMX. Mūsu izturīgākā būvdarbu kravas automašīna.

Volvo FMX ir izturīga būvdarbu kravas automašīna, kas aprīkota ar tehnoloģijām, kas atvieglo visprasīgākos uzdevumus. Elektriskie vai dīzeļdzinēja spēka pārvadi, priekšējā dzenošā ass, liels klīrenss un asis smagu kravu pārvadāšanai. Šī kravas automašīna ir radīta, lai jūs aizvestu tur, kur citi nevar nonākt, neatkarīgi no tā, vai ir ceļš vai tā nav.

  Volvo FMX

  Aprīkojums: būvniecības transports, kalnrūpniecības un karjeru transports, sabiedriskais un komunālais transports
  Jauda: 330–540 Zs

  Atklājiet visas specifikācijas

  Volvo FMX Electric

  Aprīkojums: būvniecības transports, sabiedriskais un komunālais transports
  Kombinētais svars: līdz 44 tonnām
  Jauda: 490 kW
  Nobraucamais attālums: līdz 300 km


  Uzziniet vairāk par Volvo FMX Electric 

Būvēts reāliem būvdarbiem

Pielāgojiet Volvo FMX, lai viegli pārvaldītu savus izaicinājumus. Kravas automašīnu šasijai ir funkcijas, kas izstrādātas, lai palielinātu darbspējas laiku un produktivitāti neatkarīgi no tā, vai braucat pa ceļu vai bezceļu. Tālāk esošajā attēlu galerijā detalizētāk aplūkojiet mūsu šasijas iespējas.

Priekšējā dzenošā ass

Iegūstiet savu Volvo FMX ar priekšējo dzenošo asi, lai nodrošinātu maksimālu saķeri. Automātiska saķeres kontrole nodrošina aktivizāciju tikai tad, kad tā ir nepieciešama. Un atslēdz to, kad tas nav vajadzīgs.

300 mm klīrenss

Aizmugures pneimatiskā balstiekārta, kas paredzēta būvniecības kravas automašīnām, piedāvā nepārspējamu komfortu un saķeri kopā ar 300 mm klīrensu.

38 tonnu paceļamais tilts

Palieliniet savu produktivitāti ar izturīgu risinājumu. Mūsu lielas kravnesības paceļamais tilts notur līdz 38 tonnām. Lieliski piemērots modelim Volvo FMX.

Pielāgojiet savu būvdarbu kravas automašīnu

Izturīga ārpuse, kas iztur smagas lietošanas laikā. Ikonisks smagdarbu buferis, kas izgatavots no 3 mm augstas kvalitātes tērauda, ​​lai aizsargātu jūsu priekšpusi no iespiedumiem un salauztiem priekšējiem lukturiem jebkurā apvidū. Asis, kas pārvadā jūsu kravas un nodrošina saķeri. Plašs elektrisko un dīzeļdzinēju spēka pārvadu klāsts palīdz jums pielāgot Volvo FMX jūsu vajadzībām.

Jaudas kontrole ar I-Shift

I-Shift piedāvā virkni automātisko pārnesumkārbu, kas palīdz jums maksimāli izmantot spēka pārvadu, lai maksimāli izmantotu savu enerģiju. Izvēlieties pazeminātos pārnesumus un pielāgotu programmatūru ekstrēmai uzsāktspējai. Autovadīšana ar vienu pedāli ir pieejama, braucot grūtā reljefā un pārslēdzoties starp turpgaitu un atpakaļgaitu. I-Shift padarīs katru dienu vieglāku smagos apstākļos.
 

Izpētiet I-Shift 

Stabilitāte ar Volvo dinamisko stūrēšanu

Volvo dinamiskā stūrēšana palīdz jums manevrēt vienmērīgi un precīzi ar mazāku piepūli. Tā filtrē izciļņus, grūdienus un pagriezienus, lai noņemtu slodzi no pleciem. Sistēma papildina vadītāja atbalsta sistēmas funkcijas, lai uzlabotu drošību un produktivitāti. Turklāt Volvo dinamiskā stūrēšana nodrošina ārējo stūrēšanu, kas ļauj vadīt kravas automašīnu ar tālvadības pulti, lai uzlabotu produktivitāti.

Par Volvo dinamisko stūrēšanu 

Gatavs smagam darbam

Volvo FMX ir efektīvs instruments profesionāļiem. Šasija, kas ir viegli pielāgojama jūsu vajadzībām. Funkcijas, kas atvieglo sarežģītus uzdevumus un ļauj maksimāli izmantot to, ko esat ievietojis. Noklikšķiniet uz attēlu galerijas, lai uzzinātu vairāk par darbu ar Volvo FMX.

Sagatavots virsbūvju uzstādīšanai

Volvo FMX šasija ir gatava lietošanai. Izvēļu iespējas un specifikāciju varianti garantē iespēju pielāgot kravas automašīnu viegli pielāgot tieši jūsu prasībām.
 

Plašāka informācija par virsbūves uzstādīšanu 

Work Remote

Esiet atbildīgs par virsbūves funkcijām, darba lampām, durvju slēdzenēm un daudz ko citu, strādājot pie kravas automašīnas. Work Remote paplašina jūsu sasniedzamību ārpus kabīnes.
 

Izpētiet mūsu šasiju 

Slodzes indikators kontrolei

Izmantojiet savu kravas automašīnu un ievērojiet ierobežojumus. Vadītāja displeja slodzes indikators ļauj reāllaikā uzraudzīt katras ass slodzi.
 

Iedziļinieties Volvo FMX specifikācijās 

Kabīnes varianti

Volvo FMX kabīne ir jūsu patvērums skarbos apstākļos, un tai ir pieejami dažādi kabīņu modeļi, kas atbilst jūsu vajadzībām. Izvēlieties starp kameras uzraudzības sistēmu un sānu spoguļiem. Tālāk precīzāk apskatiet savas izvēles iespējas.

  Dienas kabīne

  Volvo FMX ar dienas kabīni piedāvā drošu, ērtu un ergonomisku vadītāja vidi. Kabīnes garums ir optimizēts, lai maksimāli palielinātu kravas automašīnas garumu.

  Zema dienas kabīne

  Volvo FMX ar zemo dienas kabīni piedāvā ērtu un ergonomisku vadītāja vidi ar augstu drošības līmeni. Šī ir laba izvēle, ja virsbūvei nepieciešama vieta virs kabīnes vai ekspluatācijas vide ierobežo transportlīdzekļa augstumu.

  Guļamkabīne

  Volvo FMX ar guļamkabīni apvieno lielisku autovadīšanas komfortu, drošību un ērtu guļamvietu vienam cilvēkam un ierobežotu augstumu vertikāli.

  Zemā guļamkabīne

  Volvo FMX ar zemo guļamkabīni apvieno lielisku autovadīšanas komfortu, drošību un ērtu guļamvietu vienam cilvēkam un ierobežotu augstumu vertikāli. Tas ir lieliski piemērots, ja virsbūvei ir nepieciešama vieta kabīnes augšpusē.

  Globetrotter kabīne

  Modelis Volvo FMX ar Globetrotter kabīni apvieno drošību ar lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu līdz diviem cilvēkiem. Tajā ir plaša vieta glabāšanai un pilns augstums vertikāli uz grīdas.

  Apkalpes kabīne

  Volvo FMX apkalpes kabīnē kopumā var izmitināt līdz deviņu cilvēku lielu apkalpi. Tā ir izstrādāta drošai un ātrai iekāpšanai un izkāpšanai.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu izplatītājs atbildēs uz jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.