Kravas automašīnas

Ar gāzi darbināma Volvo FH Aero 

Ar gāzi darbināmā Volvo FH Aero ir tālo pārvadājumu kravas automašīna, kas veidota aerodinamiskai efektivitātei. Darbojoties ar bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi un HVO, tas samazina jūsu CO2 pēdas nospiedumu un ļauj veikt lielus attālumus ar lielu lietderīgo slodzi — oglekļa neitrālu, ja rēķina no tvertnes līdz ritenim.

Oglekļa neitrāls tālo pārvadājumu transports

Ar gāzi darbināmais dzinējs nodrošina tādu pašu veiktspēju kā mūsu dīzeļdzinēji. Tas tiek darīts ar zemākām emisijām un potenciālu, lai tālajos pārvadājumos izmantotu oglekļa neitrālu darbību, izmantojot atjaunojamo bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi un HVO. Izvēlieties starp 420 Zs, 460 Zs vai 500 Zs ar līdz pat 2500 Nm griezes momentu.

Augsta jauda un griezes moments

Ar gāzi darbināmais Volvo FH Aero dzinējs ir balstīts uz dīzeļdzinēja tehnoloģiju, kas nodrošina ievērojami augstāku efektivitāti, jaudu un griezes momentu nekā citi gāzes dzinēji. Tas padara to lieliski piemērotu tālajiem pārvadājumiem ar kombinēto svaru līdz 60 tonnām un augstu produktivitāti.

Samazināts CO2 nospiedums

Papildus bioloģiskajai sašķidrinātajai dabasgāzei (biogāzei) vai LNG (dabasgāzei) dzinējs izmanto arī nelielu daudzumu atjaunojamās HVO vai dīzeļdegvielas. Tas izmanto arī AdBlue izplūdes gāzu pēcapstrādei. Izmantojot bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi un HVO, varat samazināt savu CO2 pēdas nospiedumu līdz pat 100%, aprēķinātā tvertne uz riteni.

Sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) kapacitāte jūsu vajadzībām

Optimizējiet tvertnes izmēru savai ar gāzi darbināmajai Volvo FH Aero, un nobrauciet līdz 1000 km. Tas padara kravas automašīnu piemērotu tālajiem pārvadājumiem augošā gāzes uzpildes staciju tīklā.

Izveidojiet savu ar gāzi darbināmu kravas automašīnu

Izveidojiet ar gāzi darbināmu Volvo FH Aero savam biznesam. Asis, dzinēji un tvertnes, kā arī viss komforts, ko vēlaties savā kabīnē.

Augsta veiktspēja un diapazons ar mazāku CO2 emisiju

Ar gāzi darbināmā Volvo FH Aero nodrošina veiktspēju un produktivitāti kā ar dīzeļdzinēju darbināmai kravas automašīnai un pietiekamu nobraucamo attālumu tālajiem pārvadājumiem. Ar to var samazināt CO2 emisijas līdz pat 100%. Tas tiek aprēķināts no tvertnes līdz ritenim, izmantojot bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi un HVO, salīdzinot ar kravas automašīnu, kas izmanto ar Eiropas standarta dīzeļdegvielu.

Līdz 60 tonnām

Nobraukums līdz 1000 km

Līdz 500 Zs

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.