Kravas automašīnas

Kvalitāte – mūsu ikdiena

Tas nav tikai vārds. Tas ir mūsu uzdevums. Nerimstoši pūliņi sasniegt vairāk un paredzēt visu. Tas ir galvenais visā, ko mēs darām – gan attīstot izstrādājumus, gan nodrošinot pakalpojumus globālajā servisu tīklā. Kā var izmērīt kvalitāti? Pētot kravas automašīnas veiktspējas rādītājus. Tā vienmēr ir ceļā tad, kad Jūs to vēlaties. Un Jūsu uzņēmums gūst maksimāli iespējamo peļņu.

Izstrādājumu kvalitāte

Mēs ikvienu detaļu un komponentu veidojam, pārbaudām, mērām un ražojam ar tādu precizitāti, ko daži cilvēki nosauktu par apsēstību. To mēs veicam aizrautīgi un precīzi, uzraugot kvalitāti no sākuma līdz beigām. Tā rodas efektivitāte, darbspējas laiks, drošība un ērtības, ko Jūs izjūtat pie Volvo kravas automašīnas stūres. Un kas garantē kustību – jūdzi pēc jūdzes.

Pakalpojuma kvalitāte

Atbalsts, kuru Jūs saņemat no mūsu izplatītājiem. Mūsu tehniķu prasmes un speciālās zināšanas – pieejamas vienmēr, kad Jums tās vajadzīgas. Mūsu globālā atbalsta tīkla mērogs un efektivitāte. Ja runājam par sniegtajiem pakalpojumiem, tad Volvo kvalitāte uzlabo visu – sākot ar degvielas patēriņa efektivitāti un drošumu un beidzot ar autovadītāju produktivitāti un drošību. Tā padara palīdzību un rezerves daļas pieejamas, notur Jūsu kravas automašīnu uz ceļa un uzlabo Jūsu peļņas rādītājus.

Vēlaties iepazīt kvalitāti darbībā?

Apmeklējiet vietējo Volvo kravas automašīnu dīleri. Viņi par kvalitāti var runāt nepārtraukti. Tā ir viņu aizraušanās.