Kravas automašīnas

Ar gāzi darbināma Volvo FM

Ar gāzi darbināma Volvo FM ir kravas automašīna reģionālajiem un tālajiem pārvadājumiem ar augstu veiktspēju un samazinātu CO2 emisiju. Darbojieties ar bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (LNG) un HVO, un jūs varat veikt garus maršrutus ar lielu kravnesību: viss oglekļa neitrāls, aprēķināts no tvertnes līdz ritenim.

Mazāks CO2 nospiedums reģionālajos pārvadājumos

Ar gāzi darbināmā Volvo FM piedāvā tādu pašu veiktspēju un produktivitāti kā Volvo FM, kas tiek darbināta ar dīzeļdegvielu, taču ar oglekļa neitrālas darbības iespēju. Kravas automašīna ir lieliski piemērota reģionālajiem pārvadājumiem, un jūs varat izvēlēties starp 420 Zs, 460 Zs vai 500 Zs jaudu ar līdz pat 2500 Nm griezes momentu.

Jaudīgs dzinējs

Ar gāzi darbināmās Volvo FM dzinējs ir balstīts uz dīzeļdzinēja tehnoloģiju un piedāvā ievērojami lielāku griezes momentu un efektivitāti, ja salīdzina ar citām gāzes dzinēja alternatīvām. Tas ir lieliski piemērots prasīgiem reģionālajiem pārvadājumiem ar lielu kombinēto svaru.

Samazināts CO2 nospiedums

Dzinējam izmanto vai nu bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (biogāzei), vai LNG (dabasgāzei), kā arī nelielu daudzumu atjaunojamās HVO vai dīzeļdegvielas. Tas izmanto arī AdBlue izplūdes gāzu pēcapstrādei. Izmantojot bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (LNG) un HVO, šis spēka pārvads var samazināt jūsu CO2 nospiedumu līdz pat 100%, rēķinot no tvertnes līdz ritenim.

Sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) kapacitāte jūsu maršrutiem

Volvo FM ar gāzi darbināmā ir pieejama ar trīs dažādu izmēru tvertnēm, kas atbilst jūsu lietojumam. Nobraucamā attāluma diapazons ir līdz 1000 km. Varat iegādāties kravas automašīnu, kas ir lieliski piemērota gariem maršrutiem ar lieliem attālumiem starp degvielas pieturām.

Izveidojiet savu ar gāzi darbināmo Volvo FM kravas automašīnu

Izveidojiet sev piemērotāko. Konfigurējiet ar gāzi darbināmu Volvo FM, lai tā atbilstu saviem uzdevumiem. Izvēlieties starp dažādām asīm, dzinējiem, tvertņu kabīnēm un citām iespējām atbilstoši savām vajadzībām.

Efektīva transportēšana bez kompromisiem

Ar gāzi darbināma Volvo FM ļauj braukt reģionālajos un tālsatiksmes pārvadājumos ar lielām kombinācijām un samazināt CO2 emisijas līdz pat 100%, izmantojot bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (LNG) un HVO. Tas tiek aprēķināts no tvertnes līdz ritenim, salīdzinot ar kravas automašīnu, kas izmanto ar Eiropas standarta dīzeļdegvielu. Turklāt nav nepieciešams mazināt ne vadāmības, ne produktivitātes iespējas.

Līdz 60 tonnām

Nobraukums līdz 1000 km

Līdz 500 Zs

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.