Kravas automašīnas

Transportlīdzekļa apkope

Mūsu pilnvarotajās darbnīcās jūsu kravas automašīnas ir drošās rokās. Uzņēmumā Volvo Trucks galvenā prioritāte ir nodrošināt, lai Jūsu kravas automašīnas būtu ceļā un pieejamas darbam. Atslēga tam ir plānotais dīkstāves laiks servisam un remontam: tas mazina apstāšanās gadījumus, pagarina intervālus starp apkopēm un ietaupa laiku un naudu. Pateicoties savienojamībai un uzlabotajiem Volvo Trucks telemātikas un diagnostikas rīkiem, mēs varam plānot un sagatavot servisu atbilstoši jūsu faktiskajam transportlīdzekļa lietojumam. Izmantojot reāllaika uzraudzību, mēs pat varam paredzēt negaidītas apstāšanās un pārvērst tos par plānotiem darbnīcas apmeklējumiem. Tas viss ir paredzēts tam, lai jūs varētu justies droši uz ceļa, izbaudīt lielāku darbspējas laiku un pildīt solījumus klientiem.

 

Kāpēc oriģinālie Volvo pakalpojumi

  • Vienmēr oriģinālās Volvo detaļas ar
    2 gadu uzstādāmo detaļu garantiju
  • Vairāk nekā 2000 dīleru un
    semināru 130 valstīs
  • Pilnvaroti un apmācīti tehniķi
  • Palīdzība uz ceļa 16 valodās
  • Vienota apkope
  • Pielāgoti servisa līgumi

Reāllaika uzraudzības un darbspējas laika pakalpojumi

Uzziniet, kā Volvo Trucks izmanto uzlabotu savienojamību, lai reāllaikā uzraudzītu kravas automašīnas un paredzētu neplānotas apstāšanās, pirms tās notiek. Kopā ar attālo programmatūras lejupielādi un Volvo Action Service (VAS) piedāvājumā ir viedāki transportēšanas risinājumi, kas kravas automašīnām ļauj ritēt un nosaka darbspējas laiku.

Svarīgas ziņas un stāsti

Sazinieties ar izplatītāju

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs var palīdzēt Jums atrast pareizo detaļu vai ieplānot Jūsu kravas automašīnas remontu vai apkopi.

Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.
 

Vai nepieciešama palīdzība? Zvaniet Volvo Action Service pa tālruņa numuru 0800 XX XX XX