Kravas automašīnas

Vienkārši ievērot prasības

Autovadīšanas ilgums

Maksimāli izmantojiet visas darba stundas. Izmantojot Dynafleet pakalpojumu „Autovadītāju braukšanas laiki”, var redzēt, kuru autovadītāju norīkot jaunā uzdevumā, kuram ir jāatpūšas un kuram jābeidz darba diena. Izmantojot šo pieskāriena attālumā iegūstamo informāciju, peļņu var palielināt ar tiem pašiem kravas automašīnu resursiem.

Detalizēta informācija par autovadītājiem vieglai plānošanai

Var tērēt mazāk laika plānošanas un administratīvo darbu veikšanai. Lai sekmētu efektīvu pārvadājumu plānošanu, Dynafleet sistēma, ņemot vērā ES tiesību aktu prasības par autovadīšanas un atpūtas laikiem, uzreiz paziņo, cik daudz laika autovadītājs var veltīt jaunu uzdevumu izpildei. Detalizēta informācija par autovadīšanas un atpūtas laikiem ir noderīga, izrakstot rēķinus un aprēķinot autovadītāju darba algu.

Attālas tahogrāfa datu lejupielādes

Izmantojot Dynafleet ātro un efektīvo pakalpojumu „Autovadītāju braukšanas laiki”, tahogrāfa datus varēsit lejupielādēt no biroja – neatkarīgi no kravas automašīnas un autovadītāja atrašanās vietas. Tas atvieglinās Jums dokumentācijas atjaunināšanu. Un aizstās 20 minūtes, kas vajadzīgas, lai manuāli lejupielādētu jau notikušās darbības.

Ietaupot 20 minūtes ar katru tahogrāfa datu lejupielādi, autoparks, kurā ir 40 kravas automašīnas, mēnesī ietaupa 13 stundas. Katru gadu papildus tiek iegūts viens mēnesis – tas ir laiks, ko var izmantot produktīvāk.

Vienkārši. Saprotami. Pēc normatīvo aktu prasībām

Autovadīšanas ilguma normatīvie regulējumi, autovadīšanas laiks, atpūtas periodu pārvaldība un vēl citas iespējas. Dynafleet uzrauga visas autovadītāju darbības, galveno informāciju attēlojot ekrānā un autovadītāja darbību pārskatos. Kabīnē pieejamā autovadīšanas laika kontrole palīdz autovadītājam ievērot normatīvus par autovadīšanas un atpūtas ilgumu.

Galvenās priekšrocības

  • Automātiska tahogrāfa atmiņas datu un digitālās autovadītāja kartes datu lejupielāde. Visi dati tiek saglabāti pakalpojumā Dynafleet un ir pieejami jebkurā laikā
  • Autovadītāju braukšanas laiku prognozētājs nepārtraukti uzrauga autovadītāju braukšanas laikus un brīdina autoparka vadītāju, pirms ir pārkāpts kāds normatīvs.
  • Nodrošina pamatinformāciju rēķinu izrakstīšanai un autovadītāju darba algas aprēķināšanai
  • Vieglāk pārvaldīt un izpildīt normatīvus par autovadītāja darba un atpūtas laiku
  • Vienkāršota plānošana un administrēšana

Tagad ir jāsāk

Vietējais Volvo Trucks dīleris var palīdzēt Jums pārbaudīt, vai Dynafleet pakalpojumi Jums ir piemēroti un kā tos izmantot maksimāli izdevīgi.