Jūsu uzdevums ir nodrošināt kravas automašīnu maksimālu darbspējas laiku, šādi radot uzņēmumam peļņu. Mūsu mērķis ir tieši tāds pats. Uzziniet, kā mūsu pakalpojumi var palīdzēt Jūsu uzņēmumam.

Volvo FH apkopes laikā

Detaļas un piederumi

Mēs zinām, cik svarīgi, lai kravas automašīna paliktu uz ceļa. Tāpēc Oriģinālās Volvo detaļas un papildaprīkojums ir izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu uzticamību, izturību un veiktspēju. 

Detaļas un piederumi
Volvo FMX darbspējas laika maksimāla palielināšana

Transportlīdzekļu kopšana

Palieliniet savu kravas automašīnu darbspēju, izmantojot oriģinālos Volvo pakalpojumus un slēdzot Volvo servisa līgumus.

Transportlīdzekļu kopšana
Uzņēmējs optimizē uzņēmējdarbību ar Volvo Trucks palīdzību

Optimizēta uzņēmējdarbība

Mēs piedāvājam tieši Jūsu vajadzībām piemērotus risinājumus – no autoparka un pārvadājumu pārvaldības Dynafleet sistēmā un individuāliem ieteikumiem efektīva degvielas patēriņa sekmēšanai pakalpojumā Degvielas informācija līdz ērtas piekļuves nodrošināšanai visiem Jūsu digitālajiem pakalpojumiem un datiem saskarnē Volvo Connect.

Optimizēta uzņēmējdarbība
Autovadītājs Volvo kravas automašīnā

Atbalsts autovadītājiem

Prasmīgi un motivēti autovadītāji ir produktīvāki un vada kravas automašīnas efektīvākā un drošākā veidā. Ja esat ieguldījis Volvo kravas automašīnas iegādē, tikpat svarīgi ir ieguldīt arī autovadītāja prasmju izkopšanā – tādējādi varēsiet pilnvērtīgi izmantot visas kravas automašīnas priekšrocības. Autovadītāju apmācībā iespējams apgūt gan šādas, gan arī tālāku mērķu īstenošanai vajadzīgās zināšanas.

Atbalsts autovadītājiem
Uzņēmējs saņem finanšu konsultāciju

Finanšu produkti

Katrs uzņēmums ir unikāls, un tam ir savs veids, kā nodrošināt izaugsmi un rentabilitāti, tāpēc mēs veltām laiku, lai cieši sadarbotos ar Jums un atrastu pareizo risinājumu. Tā rezultātā mūsu finanšu risinājumi, ko piedāvā Volvo finanšu pakalpojumi, ir pārdomāti un elastīgi. Tie ir pielāgoti Jūsu uzņēmējdarbībai.

Finanšu produkti
Atrodiet tuvāko servisa centru

Parūpējieties par savu uzņēmumu

Šiem pakalpojumiem varat pieteikties vietējā servisa centrā. Lūk, kur tos meklēt.

Atrodiet tuvāko servisa centru