Kravas automašīnas

Palieliniet sava autoparka efektivitāti

Pozicionēšana

Kravas automašīnu pārraudzība vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Detalizētās kartes nodrošina pilnīgu Jūsu darbību kontroli. Izmantojot Dynafleet Positioning, datus par autovadītāju un transportlīdzekli uzreiz var aplūkot kartēs, tādējādi Jūsu un Jūsu klientu rīcībā pastāvīgi būs jaunākā informācija par pārvadājumu.

Atrašanās vieta u. c. dati

Vienmēr zinot jaunāko informāciju par kravas automašīnas braukšanas ātrumu, autovadītāja statusu, gaidāmo ierašanās laiku un citiem rādītājiem, Jums vienmēr būs pilnīgs pārskats par pašreizējo situāciju. Tā kā kravas automašīnas atrašanās vieta tiek reģistrēta, Jūs jebkurā brīdī varēsiet pārskatīt maršrutu.

Gatavs darbam

Izmantojot reāllaika informāciju, var noteikt arī to, kura no kravas automašīnām ir vispiemērotākā jaunam uzdevumam. Ar vienu klikšķi iespējams atrast transportlīdzekļus, kas ir vistuvāk iekraušanas vietai. Tāpat ir redzams, kura kravas automašīna piegādes galamērķī nokļūs savā darba maiņā un kura nepaspēs.

Positioning+ palīdz uzlabot produktivitāti

Vai vēlaties iegūt reāllaika atrašanās vietas datus par visām sava autoparka kravas automašīnām? Tā nav problēma. Pakalpojums Positioning+ nodrošina visu Jūsu kravas automašīnu atrašanās vietu datus līdz pat minūtes precizitātei. Turklāt funkcija Geofence+ brīdina Jūs, ja autovadītājs novirzās no plānotā maršruta. Kvalitatīvi reāllaika atrašanās vietas dati no jebkura pasaules nostūra – lai Jūs varētu saglabāt pilnīgu kontroli.

Objektu izsekošana

Vēlaties zināt, kur attiecīgajā brīdī atrodas Jūsu piekabes, tehniskās palīdzības furgoni, konteineri un citi pārvietojami objekti? Izmantojot objektu izsekošanas funkciju, iegūsit visaptverošu pārskatu par savu objektu atrašanās vietām. Šī funkcija ir iekļauta visos Dynafleet pakalpojumos un lieliski papildina pozicionēšanas pakalpojumu.

Pielāgota informācija 

Vai meklējat pareizo piekļuves kodu vai apstiprinājumu par laicīgu piegādi? Nosakot ģeozonas, kravas automašīnai iebraucot noteiktā ģeogrāfiskajā teritorijā (piemēram, terminālī) vai izbraucot no tās, var iegūt informāciju, kas ir ļoti būtiska un ietaupa laiku; šī informācija tiek attēlota kabīnē un birojā.

Pakalpojums Izvietojums

  • Parāda kravas automašīnas precīzu atrašanās vietu līdz ielas līmenim.
  • Sniedz informāciju par laiku, autovadītāju, ātrumu, noslodzi un transportlīdzekļa tipu
  • Parāda, kuras kravas automašīnas ir vispiemērotākās jauniem uzdevumiem
  • Parāda būtisku informāciju, kad kravas automašīna iebrauc konkrētā ģeogrāfiskajā teritorijā
  • Atvieglina maršruta plānošanu un nodrošina iespēju vieglāk atrast ātrāko maršrutu līdz galamērķim.
  • Navigācijas punktus no Dynafleet sistēmas tiešsaistē var nosūtīt uz navigācijas sistēmu kravas automašīnā
  • Izmantojot īpašu, klientam paredzētu pieteikšanos, klienti paši var uzraudzīt kravas pārvietošanu

Pakalpojums Izvietojums+

  • Transportlīdzekļa pašreizējās atrašanās vietas dati ik minūti tiek atjaunināti.
  • Paziņojumi no transportlīdzekļiem, kas šķērso valstu robežas, lietotāja definētus maršrutus vai apgabalus, izmantojot Geofence+ funkcionalitāti.
  • Nepieciešamības gadījumā paziņojumi, kas ļauj Geofence+ aktivizēt lietotāja definētos laika intervālos.

Precīza atrašanās vieta

Vietējais Volvo Trucks dīleris palīdzēs Jums maksimāli izmantot Dynafleet pakalpojumus.

Jūs varat viņam piezvanīt. Iegriezieties pie viņiem. Vai, ja vēlaties, viņi ieradīsies pie Jums.