Kravas automašīnas

Vienkārši brauciet!

VOLVO TRUCKS I-SHIFT

I-Shift ir Volvo Trucks automatizēto pārnesumkārbu klāsts, kas izveidotas, lai autovadīšanu padarītu vieglāku, drošāku un ērtāku. Katrai pārnesumu maiņai ir ideāls laiks — automātiski — un jaunākā paaudze piedāvā ātrāku un vienmērīgāku pārslēgšanu nekā jebkad agrāk. Programmatūras pakotņu klāsts ļauj pielāgot I-Shift jūsu vajadzībām. I-Shift ir pieejamas funkcijas, kas noteiktās situācijās iespējo autovadīšanu ar vienu pedāli. Un atkarībā no kravas automašīnas modeļa ir pieejamas arī I-Shift versijas, kas paver jaunas iespējas, piemēram, I-Shift pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem un I-Shift divsajūgu pārnesumkārba.

Kā darbojas I-Shift?

I-Shift pārnesumkārbas pamatā ir ierastā manuālā pārnesumkārba bez sinhronizatoriem — tāpēc iespējams izveidot kompaktu uzbūvi un augstu efektivitāti. Tomēr pārsteidzošo atšķirību rada elektroniskās vadības bloks, kas vada sajūgu un pārnesumus. Pastāvīgi izvērtējot transportlīdzekļa ātrumu, svaru, ceļa kategoriju un nepieciešamo griezes momentu, tas ar izcilu precizitāti nosaka visatbilstīgāko pārnesumu. Sistēma arī sazinās ar dzinēja vadības bloku, kas attiecīgi maina apgriezienu skaitu un bremžu lietojumu.

I-Shift ir pieejama Volvo FHVolvo FH16, Volvo FM, Volvo FMX un Volvo FE.

I-Shift pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem — uzsāciet braukšanu jebkurā vietā

Vai velkat smagas kravas? Vai uzsākšana no vietas ir problēma kalnainā reljefā vai sliktos ceļa apstākļos? Aprīkojiet kravas automašīnu ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem un aizmirstiet par satraukumu. Ir uzlabota uzsāktspēja, un slodze uz sajūgu ir samazināta par līdz pat 75%. Izvēlieties vienu vai divus lēngaitas pārnesumus, kā arī papildu atpakaļgaitas pārnesumus. Pārnesumskaitlis garantē lēnu kustību — vien 0,5–2 km/h ātrumā — ar kopējo kontroli pār dzinēja griezes momentu.


Brauciet lēni un vienmērīgi


Izmantojot I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem, jums nav jāizdara izvēle starp degvielas ekonomiju vai uzsāktspēju. Jums var būt abi. Vienkārši izvēlieties ātrāku aizmugures tilta pārnesumskaitli, kas ļauj uzturēt braukšanas ātrumu pie daudz zemākiem apgriezieniem, kad braucat pa labiem ceļiem. Tas ir ērtāk un labāk degvielas efektīvam patēriņam.

 

I-Shift pārnesumkārbas ar lēngaitas pārnesumiem ir pieejamas Volvo F16, Volvo FH, Volvo FM un Volvo FMX.

 

 

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba – jauns autovadīšanas stils

Vai darbu izpildei ir nepieciešama augsta veiktspēja un pārnesumu bieža maiņa? Tad jums ir nepieciešama I-Shift divsajūgu pārnesumkārba — tā piedāvā patiesi rāmu paātrinājumu ar vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu. Tā maina pārnesumu sekundes daļās.

 

Jūs iegūsiet vienmērīgu jaudas pievadi, tādējādi pārveidojot ierasto autovadīšanas stilu un palielinot produktivitāti. Griezes moments nemainās, tāpēc pārnesumus var pārliecinoši pārslēgt ceļa līkumā. Vienmērīga spēka pārnese notur arī slodzi. Jauda tiek pastāvīgi padota riteņiem, samazinot iestrēgšanas vai saķeres zuduma risku uz slidena ceļa. Varat būt drošs par to, ka brauciens būs noturīgs un drošs, pat braucot lejup pa nogāzi, pārslēdzot pārnesumus no augstākā uz zemāko.

 

Jaudas pastāvīga plūsma
 

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba var izvēlēties nākamo pārnesumu, kamēr vēl aktivizēts pašreizējais pārnesums. Viens sajūgs ir atslēgts, bet otrs darbojas. Divas dzenošās vārpstas un atjautīgi savietotie pārnesumkārbas zobrati un pārslēgšanās mehānisms ļauj vienlaikus izvēlēties divus pārnesumus. Rezultāts? Vienmērīga pārnesumu maiņa sekundes laikā, nepārtraucot jaudas padevi.

 

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ir pieejama kravas automašīnām Volvo FH, Volvo FM un Volvo FMX.

Terrain Brake ar viena pedāļa vadību

Ja braucat sarežģītā apvidū ar mazu ātrumu un jums ir nepieciešama precīza dzinēja griezes momenta un bremzēšanas jaudas kontrole, Terrain Brake ir noderīga opcija. Tas nodrošina jūsu kravas automašīnai vienu pedāļa piedziņas funkcionalitāti, ļaujot kontrolēt gan dzinēja droseli, gan riteņu bremzes, izmantojot tikai akseleratoru. Tas palīdz jums apturēt un novietot kravas automašīnu ar riteni uz akmens vai cita šķēršļa neizslīdot. Terrain Brake ir pieejama Volvo FH16 un Volvo FMX, un tā ir aktīva līdz 4 km/h.

Mainiet virzienu ar vienu pedāļa vadību

Manevrējot un bieži pārslēdzoties starp braukšanu turpgaitā un atpakaļgaitā, I-Shift virziena maiņas funkcija kļūs par jūsu labāko draugu. Tas ļauj braukt turpgaitā, pārslēgties atpakaļgaitā un kontrolēt bremzēšanas jaudu ar akseleratoru, neizmantojot bremžu pedāli. Protams, tas darbojas arī otrādi, pārslēdzoties no atpakaļgaitas uz turpgaitu. Šī funkcija ir aktīva ātrumā līdz 20 km/h.

Aktīva saķeres kontrole jebkuros apstākļos

I-Shift piedāvā uzlabotu saķeres sistēmu, kas uzlabo saķeri un iedarbināšanas veiktspēju uz ceļa, kā arī bezceļa apstākļos. Tas ir iespējams, ātri pielāgojot dzinēja griezes momentu, lai samazinātu riteņu griešanos. Sistēma darbojas abām aizmugurējām asīm ar diferenciāļa bloķēšanu kā nediferenciāli bloķētām aizmugurējām asīm.

Pieejams šīm kravas automašīnām

VAI ESAT GATAVS MAIŅAI?

Runājiet ar mums par automātisku pārnesumu maiņu.