Kravas automašīnas

Latvija

×

Vienkārši brauciet!

VOLVO TRUCKS I-SHIFT

I-Shift ir Volvo Trucks automatizēto pārnesumkārbu klāsts, kas izveidotas, lai autovadīšanu padarītu vieglāku, drošāku un ērtāku. Katra pārnesuma maiņa ir nevainojami saskaņota — automātiski. Programmatūras pakotņu klāsts ļauj pielāgot I-Shift jūsu vajadzībām. Un atkarībā no kravas automašīnas modeļa ir pieejamas arī I-Shift versijas, kas paver jaunas iespējas, piemēram, I-Shift pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem un I-Shift divsajūgu pārnesumkārba.

Kā darbojas I-Shift?

I-Shift pārnesumkārbas pamatā ir ierastā manuālā pārnesumkārba bez sinhronizatoriem — tāpēc iespējams izveidot kompaktu uzbūvi un augstu efektivitāti. Tomēr pārsteidzošo atšķirību rada elektroniskās vadības bloks, kas vada sajūgu un pārnesumus. Pastāvīgi izvērtējot transportlīdzekļa ātrumu, svaru, ceļa kategoriju un nepieciešamo griezes momentu, tas ar izcilu precizitāti nosaka visatbilstīgāko pārnesumu. Sistēma arī sazinās ar dzinēja vadības bloku, kas attiecīgi maina apgriezienu skaitu un bremžu lietojumu.

I-Shift ir pieejama Volvo FHVolvo FH16, Volvo FM, Volvo FMX un Volvo FE.

I-Shift pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem — uzsāciet braukšanu jebkurā vietā

Vai velkat smagas kravas? Vai uzsākšana no vietas ir problēma kalnainā reljefā vai sliktos ceļa apstākļos? Aprīkojiet kravas automašīnu ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem un aizmirstiet par satraukumu. Ir uzlabota uzsāktspēja, un slodze uz sajūgu ir samazināta par līdz pat 75%. Izvēlieties vienu vai divus lēngaitas pārnesumus, kā arī papildu atpakaļgaitas pārnesumus. Pārnesumskaitlis garantē lēnu kustību — vien 0,5–2 km/h ātrumā — ar kopējo kontroli pār dzinēja griezes momentu.

 

Brauciet lēni un vienmērīgi

Izmantojot I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem, jums nav jāizdara izvēle starp degvielas ekonomiju vai uzsāktspēju. Jums var būt abi. Vienkārši izvēlieties ātrāku aizmugures tilta pārnesumskaitli, kas ļauj uzturēt braukšanas ātrumu pie daudz zemākiem apgriezieniem, kad braucat pa labiem ceļiem. Tas ir ērtāk un labāk degvielas efektīvam patēriņam.

I-Shift pārnesumkārbas ar lēngaitas pārnesumiem ir pieejamas Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM un Volvo FMX.

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba – jauns autovadīšanas stils

Vai darbu izpildei ir nepieciešama augsta veiktspēja un pārnesumu bieža maiņa? Tad jums ir nepieciešama I-Shift divsajūgu pārnesumkārba — tā piedāvā patiesi rāmu paātrinājumu ar vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu. Tā maina pārnesumu sekundes daļās.

Jūs iegūsiet vienmērīgu jaudas pievadi, tādējādi pārveidojot ierasto autovadīšanas stilu un palielinot produktivitāti. Griezes moments nemainās, tāpēc pārnesumus var pārliecinoši pārslēgt ceļa līkumā. Vienmērīga spēka pārnese notur arī slodzi. Jauda tiek pastāvīgi padota riteņiem, samazinot iestrēgšanas vai saķeres zuduma risku uz slidena ceļa. Varat būt drošs par to, ka brauciens būs noturīgs un drošs, pat braucot lejup pa nogāzi, pārslēdzot pārnesumus no augstākā uz zemāko.

 

Jaudas pastāvīga plūsma

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba var izvēlēties nākamo pārnesumu, kamēr vēl aktivizēts pašreizējais pārnesums. Viens sajūgs ir atslēgts, bet otrs darbojas. Divas dzenošās vārpstas un atjautīgi savietotie pārnesumkārbas zobrati un pārslēgšanās mehānisms ļauj vienlaikus izvēlēties divus pārnesumus. Rezultāts? Vienmērīga pārnesumu maiņa sekundes laikā, nepārtraucot jaudas padevi.


I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ir pieejama kravas automašīnām Volvo FH, Volvo FM un Volvo FMX.

PIEEJAMS ŠĪM KRAVAS AUTOMAŠĪNĀM

VAI ESAT GATAVS MAIŅAI?

Runājiet ar mums par automātisku pārnesumu maiņu.