Kravas automašīnas

Volvo FM Low Entry

Volvo FM Low Entry ir elektriskā kravas automašīna ar izcilu redzamību un vadītāja komfortu. Tā ir ideāla izvēle, ja nepieciešams lielas ietilpības kravas automašīna jebkuram pilsētas segmentam, piemēram, atkritumu savākšanai, būvdarbiem vai preču piegādei. Izvēlieties no dažādām kabīnes un šasijas konfigurācijām atbilstoši savām vajadzībām.

Lieliska redzamība un komforts

Vadītāja sēdeklī jūs esat tuvu ielai, un zemā kabīne nodrošina maksimālu tiešu skatu. Rezultātā Volvo FM spēj sasniegt pat visstingrākos drošības standartus tiešās redzamības jomā.

Ērti iekāpt un izkāpt

Zemās grīdas kabīne ir lieliski piemērota, kad maiņas laikā bieži iekāpjat kabīnē un izkāpjat no tās. Vadītājs var viegli iekāpt un izkāpt pasažiera pusē, lai uzlabotu drošību un ērtības. Galu galā tas var padarīt jūsu darba vidi ergonomiskāku un pat drošāku. 

Viegli vadāma

Vienmērīgais elektriskais spēka pārvads un Volvo dinamiskā stūrēšana standarta aprīkojumā atvieglo kravas automašīnas manevrēšanu šaurās ielās. Vienkāršā autovadīšanas pieredze var palīdzēt vadītājiem iegūt patīkamāku un mierīgāku darba maiņu.

Atbrīvojiet vietu apkalpei

Volvo FM Low Entry var pielāgot vai nu tikai vadītājam, vienam pasažierim vai līdz trim pasažieriem. Tas nozīmē, ka kravas automašīnu var izmantot plašā lietojuma klāstā — no piegādēm līdz atkritumu savākšanai, komunālajiem darbiem un būvdarbiem.

Gatavs pilsētai

Modelī Volvo FM Low Entry jūs izbaudīsiet labāku tiešo redzamību nekā lielākajā daļā citu kravas automašīnu. Tas nozīmē, ka jūsu procesi atbildīs visstingrākajiem pilsētu drošības noteikumiem. Turklāt tas piedāvā vienmērīgu un vieglu braukšanu, un jūs varēsiet vadīt lieljaudas transportlīdzekli ar nulles izplūdes gāzēm.

Līdz 32 tonnām GCW

Nobraukums līdz 200 km

Jauda līdz 330 kW

Volvo FM Low Entry specifikācijas

Iezīmes

Volvo FM Low Entry

  

Tiltu konfigurācijas​Fiksēta ass: 4x2, 6x2, 6x4, 8x2, 8x4

  

Kabīne

Īsa apkalpes kabīne

  

Sastāva pilna masa

Līdz 32 tonnām

  

Akumulatoru ietilpība

360 kWh, 4 akumulatori

  

Nobraucamais attālums

Līdz 200 km

  

Uzlādes laiks (pilna uzlāde)

8,5 h ar maiņstrāvu (43 kW)
1,5 h ar līdzstrāvu (250 kW)

  

Spēka pārvads

2 elektromotori, I-Shift pārnesumkārba

  

Veiktspēja

Līdz 330 kW nepārtrauktas jaudas

  

Lietošanas veidi

Piemērots virsbūvei. 3 jūgvārpstas
(elektriskā, mehāniskā un transmisija)

  

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Gatavs pilsētai

Vietējais Volvo kravas automašīnu izplatītājs atbildēs uz jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.