Kravas automašīnas

Volvo FH Aero. Aerodinamika tāliem pārvadājumiem.

Volvo FH Aero ir ideāla tālo pārvadājumu kravas automašīna. Tā aerodinamiskais kabīnes siluets ir veidots tā, lai taupītu enerģiju un samazinātu oglekļa emisiju. Izvēlieties starp elektrību, gāzi un dīzeļdegvielu. Šī kravas automašīna ir modernizēta, lai katru dienu jūs varētu braukt tālāk.

  Volvo FH Aero

  Lietošanas veidi: Efektīvi tālie pārvadājumi
  Jauda: 420–540 Zs

  Izlasiet visas specifikācijas

  Volvo FH Aero Electric

  Lietošanas veidi: Reģionālās un starpreģionālās pārvadāšanas uzdevumi
  Kombinētais svars: 44 tonnas
  Jauda: līdz 490 kW
  Nobraucamais attālums: līdz 300 km

  Uzziniet vairāk par Volvo FH Aero Electric

  Ar gāzi darbināma Volvo FH Aero

  Lietošanas veidi: Tālās un starpreģionālās pārvadāšanas uzdevumi
  Jauda: 420–500 Zs
  Nobraucamais attālums: līdz 1000 km

  Uzziniet vairāk par ar gāzi darbināmo Volvo FH Aero Electric

Iepazīstiet Volvo FH Aero iespējas

Aerodinamiskā konstrukcija nodrošina kruīza braukšanu lielā ātrumā bez piepūles un skaidru skatu vadītājam. Ērtas kabīnes ar iebūvētu Infotainment un audio sistēmu. Un Globetrotter XXL kabīnes papildu vieta. Ieskatieties zemāk esošajā galerijā un uzziniet, ko piedāvā Volvo FH Aero.

Kameras uzraudzības sistēma

Kameras uzraudzības sistēma uzlabo kravas automašīnas aerodinamiku, ietaupot enerģiju. Turklāt tas paver redzes lauku gan labos, gan sarežģītos apstākļos. Nakts redzamība palīdz vadītājam tumšos apstākļos, un novērošanas režīms ļauj vadītājam redzēt ārpus kravas automašīnas pat tad, ja aizkari ir aizvilkti.

Izpētiet mūsu kameras uzraudzības sistēmu

Infotainment sistēma un audio

Viedais vadītāja interfeiss, Infotainment sistēma un divi dažādi audiosistēmas līmeņi piedāvā integrētu pieredzi gan autovadīšanas, gan atpūtas laikā. Skaļruņi un jaudas pastiprinātājs ir paredzēti audio klausīšanai jaunā līmenī.

Globetrotter XXL kabīnē

Kabīnē pavadītajam laikam ir jābūt maksimāli labvēlīgam. Globetrotter XXL kabīne ir veidota tā, lai maksimāli apmierinātu jūsu dzīvi uz ceļa. Tajā ir vairāk vietas un lielāks komforts. Modelim Volvo FH Aero vieta ir paplašināta, nezaudējot kravas telpu, pateicoties īpašiem juridiskiem noteikumiem kravas automašīnām ar uzlabotu energoefektivitāti.

Uzziniet vairāk par dzīvi kabīnē

Pielāgojiet savu tālo pārvadājumu kravas automašīnu

Atšķirīgs profils ar aerodinamisku konstrukciju, lai samazinātu jūsu oglekļa pēdas nospiedumu un enerģijas izmaksas. Izvēlieties elektrisko, ar gāzi darbināmo vai dīzeļdegvielas spēka pārvadu. Ir pieejams plašs vilcēju un kravas automašīnu šasiju izvēļu un iespēju klāsts, lai jūs varētu pielāgot Volvo FH Aero savām vajadzībām.

Degvielas efektivitāte ar I-Save

Volvo FH Aero ar I-Save ir ideāls risinājums, lai samazinātu degvielas patēriņu tālos pārvadājumos. I-Save kodols ir D13 dzinējs ar turbokompaunda dzinēja tehnoloģiju, kas piedāvā lielāku griezes momentu pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Rezultāti ir vienmērīgāka, klusāka braukšana un ievērojami samazināts degvielas patēriņš.

Uzziniet vairāk par I-Save

Optimizēts maršrutiem ar I-See

I-See optimizē ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, brīvskrējienu un dzinēja apstāšanos faktiskajam maršrutam, kad autovadīšana notiek ar aktivizētu kruīza kontroli. Reāllaikā tiek ņemta vērā topogrāfija, līkumi, apļveida krustojumi un satiksmes informācija. Tas nozīmē, ka varat izmantot I-See, lai, esot ceļā, taupītu degvielu.

Izpētiet I-See

Paredzēts enerģijas taupīšanai

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties elektrisko, ar gāzi darbināmo vai dīzeļdegvielas versiju, modelis Volvo FH Aero ir izstrādāts jau no pamatiem degvielas taupīšanai. Aerodinamiskā forma, racionalizētā kameras uzraudzības sistēma un disku bremzes bez vilces ir paredzētas, lai samazinātu izmaksas un oglekļa pēdas nospiedumu.

Tehnoloģija, kas papildina autovadīšanu

Modelis Volvo FH Aero ir radīts, lai maksimāli izmantotu jūsu autovadīšanas prasmes. Mēs esam ieviesuši tehnoloģiju, kuras mērķis ir padarīt katra pārnesuma pārslēgšanu un manevru perfektu. Sīkāk apskatiet dažas attēlu galerijas funkcijas.

Izmantota dzinēja jauda ar I-Shift

I-Shift padara autovadīšanu vienmērīgu, ērtu un efektīvu. Varat koncentrēties uz ceļu, kamēr I-Shift izmanto dzinēja jaudu visoptimālākajā veidā. Ja braucat pa kalnainiem maršrutiem, precīzāk aplūkojiet, kā I-Shift Dual Clutch maina pārnesumus bez jaudas padeves pārtraukuma.

Uzziniet vairāk par I-Shift

Viegla un dinamiska stūrēšana

Sānu vēji, grambas vai bedres? Neuztraucieties. Volvo dinamiskā stūrēšana filtrē un kompensē to visu, lai padarītu autovadīšanu vieglāku un pat stabilāku, novēršot slodzi no jūsu pleciem. Sistēma nodrošina arī dažas uzlabotas vadītāja atbalsta sistēmas, kas palīdz uzlabot drošību.

Par Volvo dinamisko stūrēšanu

Kabīnes varianti

Modelis Volvo FH Aero ir aprīkots ar jūsu vajadzībām atbilstošu kabīņu modeļu klāstu. Tālāk precīzāk apskatiet savas izvēles iespējas.

  Globetrotter XXL kabīne

  Modelis Volvo FH Aero ar Globetrotter XXL kabīni piedāvā lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu diviem cilvēkiem. Garāka un platāka apakšējā gulta ir paredzēta izcilam gulēšanas komfortam.

  Globetrotter XL kabīne

  Volvo FH Aero ar Globetrotter XL kabīnes izmēru ir nozares standarts tālajiem pārvadājumiem. Tā piedāvā ērtu un plašu telpu, kur dzīvot līdz diviem cilvēkiem.

  Globetrotter kabīne

  Volvo FH Aero ar Globetrotter kabīni apvieno lielisku autovadīšanas pieredzi un dzīvošanas komfortu līdz diviem cilvēkiem un augstumu vertikāli dzinēja nodalījumā.

  Guļamkabīne

  Volvo FH Aero ar guļamkabīni apvieno lielisku autovadīšanas komfortu un ērtu guļamvietu līdz diviem cilvēkiem ar ierobežotāku augstumu vertikāli.

  Zemā guļamkabīne

  Volvo FH ar zemo guļamkabīni piedāvā zemāku kabīnes ārējo augstumu apvienojumā ar izcilu autovadīšanas komfortu, ērtu guļamvietu vienam un ierobežotu augstumu vertikāli.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu izplatītājs atbildēs uz jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.