Kravas automašīnas

Šasija

Jūsu Volvo kravas automašīna ir precīzs instruments, un šasija ir tās pamats. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama kravas automašīna ekstremālu kravu vilkšanai smagos apstākļos, stingra kravas automašīna ar pašizgāzēju vai viegls vilcējs izmantošanai uz ceļa, mēs varam jums to izveidot no vienas un tās pašas šasijas koncepcijas visām kravas automašīnām ar dīzeļdzinēju. Izvēlieties no daudzām pneimatisko un lokšņu atsperu balstiekārtas opcijām, svara optimizētiem komponentiem un virsbūves veidošanas līdzekļiem tieši tādā veidā, kas atbilst jūsu transportam un prasībām.

Šasija ar uzticamiem komponentiem

Mēs pielāgojam šasiju, izmantojot komponentus un sistēmas, kurām garantēta droša darbība ilgu gadu garumā.

Pielāgojiet savu šasiju

Pašizgāzējs vai cisternu vedējs? Celtnis, autovedējs vai ugunsdzēsības automašīna? Viegls vai ar īpašu kravnesību? Lai kādas būtu jūsu vajadzības, Volvo FM šasija īstenos tās visas. Plašs specifikāciju opciju klāsts nodrošina iespēju kravas automašīnas šasiju optimizēt tieši jūsu prasībām.

Plašs izvēļu klāsts

Visas Volvo kravas automašīnas ir izstrādātas, lai atvieglotu virsbūvju būvniecību un palīdzētu virsbūvju montētājiem gūt panākumus. Plašais asu konfigurāciju, šasiju augstumu, garenbāzu un papildu pastiprinājuma iespēju klāsts nozīmē, ka vislabāko kravas automašīnu var viegli izgatavot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Ātrāka virsbūves uzstādīšana

Brīdī, kad pasūtāt kravas automašīnu, mēs virsbūvju uzstādītājam nekavējoties nodrošinām piekļuvi virsbūvju uzstādīšanas norādījumu (VBI) tiešsaistes portālam. Viņi var sākt strādāt, kamēr mēs būvējam jūsu kravas automašīnu, tādējādi nodrošinot ātrāku, rentablāku piegādi un kravas automašīnu, kas ir gatava darbam.

Mobilitāte smagos apstākļos

Funkcijas nelīdzenam reljefam

Neatkarīgi no jūsu reljefa vai ceļa apstākļiem Volvo kravas automašīna ir radīta, lai jūs virzītos uz priekšu. Tandēma asu pacelšana, priekšējā dzenošā ass un I-Shift ar Terrain Brake un pazeminātiem pārnesumiem ir daži piemēri no visa kravas automašīnu opciju klāsta, lai atvieglotu dzīvi nelīdzenā reljefā un sliktos ceļa apstākļos.

Priekšējais velkošais tilts

Priekšējā dzenošā ass ar automātisko saķeres kontroli automātiski ieslēdz priekšējo asi īstajā brīdī un atslēdzas, kad tā nav nepieciešama. Izturīgais ass korpuss ir transportlīdzekļa zemākais punkts un nodrošina lielisku klīrensu, kad tas ir pilnībā noslogots.

Pneimatiskā balstiekārta būvniecībā

Aizmugurējā pneimobalstiekārta, kas izgatavota būvdarbu kravas automašīnām, nodrošina klīrensu līdz 300 milimetriem, un mazākas vibrācijas nekā lokšņu atsperu balstiekārta. Atsperu elementi, gaisa silfoni un stabilizatori ir novietoti labi aizsargāti uz asu augšpusē, lai nodrošinātu jūsu darbības laiku.

Asis jūsu slodzei

10 tonnu priekšējie tilti

Smaga krava? Nav par ko. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties balstiekārtu vai lokšņu atsperu balstiekārtu, atsevišķa priekšējā ass var uzņemt līdz 10 tonnām un divas priekšējās asis var izņemt 20 tonnas. Tas var palīdzēt labāk sadalīt noslodzi — un atvieglo smagu vai nevienmērīgi sadalītu kravu pārvadāšanu.

38 tonnu paceļamais tilts

Palieliniet savu kravnesību un produktivitāti, izmantojot stingru un izturīgu risinājumu aizmugurējām asīm. Mūsu lielas kravnesības paceļamais tilts var uzņemt līdz 38 tonnām.

Līdz piecām asīm no rūpnīcas

Ja nepieciešama liela kravnesība, varat izmantot iespēju jau rūpnīcā kravas automašīnai uzstādīt piecus tiltus. Jūs saņemsiet savu kravas automašīnu ātrāk un samazināsiet pielāgošanas izmaksas. Kravas automašīna tiek piegādāta ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu.

Vieglās kravas automašīnas

Īpašības vieglam svaram

Katram kravnesības svaram ir nozīme. Tad kāpēc braukt ar svaru, kas neatmaksājas? Apvienojot vieglas funkcijas, piemēram, priekšējās un aizmugurējās ass uzstādījumus ar optimizētu svaru un iestatot kravas automašīnu gludiem ceļiem, jūs iegūstat vislabāko naudas pelnīšanas iekārtu: Maksimālā kravnesība, saglabājot uzticamību.

Kādā apmērā svaru var samazināt?

Apvienojot mūsu vieglos risinājumus, varat iegūt Volvo FM 4 × 2 vilcēju, kura svars ir 6,0 tonnas, vai Volvo FH 4 × 2 vilcēju, kura svars ir 6,6 tonnas. Tas nozīmē lielāku kravnesību svara ierobežojumu ietvaros un var palielināt peļņu.

Tandēma tilta pacelšana

Tandēma piedziņa, kad nepieciešams

Mazāk degvielas, labāka saķere un stingrāks pagrieziena rādiuss. Tandēma tilta pacelšana ļauj atvienot un pacelt vistālāko aizmugurējo dzenošo asi — nodrošinot tandēma tilta piedziņas radīto saķeri un kravnesību ar vienam velkošajam tiltam raksturīgo vadāmību un efektivitāti. Uzkraujot kravas automašīnu, ass tiek automātiski nolaista un nofiksēta.

Ietaupiet degvielu ar mazāku pretestību

Tandēma ass pacēlājs nodrošina labāku energoefektivitāti, kad jūs atslēdzat un paceļat asi, kad tas nav nepieciešams. Degvielas patēriņu var samazināt atpakaļceļā ar paceltu asi. Galu galā tas varētu uzlabot jūsu rezultātu.

Šauri pagriezieni un lielāka saķere

Paceliet vistālāko aizmugurējo dzenošo asi, un kravas automašīna darbojas līdzīgi kā 4 × 2 vai 6 × 2, ļaujot ievērojami uzlabot pagrieziena rādiusu un manevrētspēju salīdzinājumā ar 6 × 4. Tas arī samazina riepu nodilumu. Vai ir nepieciešama lielāka saķere? Vienkārši nospiediet pogu uz instrumentu paneļa, un, ja ass slodzes ierobežojumi pieļauj, svaru var pārnest uz vienu dzenošo asi.

Work Remote

Attālināts darbs

Work Remote ir noderīgs rīks, strādājot ārpus kabīnes. Tas ļauj jums kontrolēt spēka piedziņas un virsbūves funkcijas. Tas ir bezvadu un izturīgs ar darbības rādiusu līdz 25 m un ilgu akumulatora darbības laiku. Ierīce tiek uzlādēta, kad tā atrodas dokstacijā kabīnē.

Samaziniet riskus

Work Remote ietaupa laiku iekraušanas un izkraušanas laikā, kā arī palīdz izvairīties no iekraušanas kļūdām, piemēram, pārslodzes vai nevienmērīga slodzes sadalījuma. Drošības nolūkos radio signāls tiek šifrēts atbilstoši tādam pašam augstam standartam kā kravas automašīnas atslēga.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.