Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo Connect nams

Esiet sveicināti mājās!

Volvo Connect 

Jūsu ikdienas darbību vienkāršošana

Gan tiem, kuri brauc ar savu kravas automašīnu, gan tiem, kas pārvalda kravas automašīnu autoparku: tagad varēsit apvienot visus svarīgākos uzņēmējdarbības aspektus līdz šim neredzētos veidos. Vienā vietā. Viena pieteikšanās, viens skats. Volvo Connect ir jauna saskarne jūsu digitālajiem pakalpojumiem. Iedomājieties, ka tā ir jūsu digitālā mājvieta pārvadājumu rentabilitātes paaugstināšanai.

Darbs ar klēpjdatoru, Volvo Connect

Viss svarīgākais pārskatāms vienlaicīgi

Jūsu kravas automašīnas, aktivitātes, pat jūsu uzskati – visi vienā digitālā saskarnē. Apvienojot savas uzņēmējdarbības nozares, Volvo Connect ietaupa laiku, samazina spriedzi un sniedz jums skaidru pārskatu pār nozīmīgākajām lietām. Tas palīdz sagatavoties, plānot un nemitīgi kļūt labākam. Tādējādi varat veicināt kravas automašīnas darbspēju, efektivitāti un produktivitāti jaunos apmēros.

Assets image Volvo Connect

Rūpēs par jūsu kolekciju

Iegūstiet kontroli un pārliecību, apzinoties, ka jūsu kravas automašīnas ir labā stāvoklī un pieejamas darbam.

Activities image Volvo Connect

Ideāli uzlabojot jūsu darbības

Iegūstiet informāciju, kas sniedz jums pārliecību un palīdz strādāt kā labākajam.

Insights image Volvo Connect

Zinot vairāk. Nodrošinot labāku sniegumu

Saredziet lielo pārskatu un sīkākās detaļas, nodrošinot vienmērīgāku, koordinētāku un efektīvāku darbību.

Atbalsts visai jūsu darbībai kopumā

Atveriet durvis uz pakalpojumu un funkciju pasauli ar mūsu modernākajiem digitālajiem instrumentiem. Tas viss pieejams šobrīd. Un tas ir tikai sākums.

Layers Volvo Connect

Veidots, lai vienkāršotu

Volvo Connect sistēma ir skaidri saprotama un intuitīva, un tajā ir viegli orientēties. Uzreiz pēc pieteikšanās varēsiet pārskatīt informāciju un pakalpojumus, kas jums ir vissvarīgākie. Volvo Connect var piekļūt un to izmantot no visdažādākajām viedierīcēm ar dažādiem ekrāna izmēriem.

 

Funkcionalitātes slāņi

Dati un funkcijas tiek pievienotas slāņos; tādējādi ir vieglāk pieņemt lēmumus, kā arī uzlabojas efektivitāte.

Marketplace Volvo Connect

Jūsu veikals

Marketplace, kuram var viegli piekļūt Volvo Connect panelī, ir pieejami digitālie pakalpojumi gan no Volvo Trucks, gan arī izvēlētiem partneriem. Ar laiku tieši šeit varēsit pasūtīt un aktivizēt pakalpojumus, kuru klāsts arvien paplašinās.

 

Izstrādātāju portāls

Izstrādātāju portāls palīdz nodrošināt to, lai Volvo Connect nākotnē varētu pilnveidoties un kļūt arvien labāks. Mēs pieņemam un palīdzam pilnveidoties jauniem un moderniem pakalpojumiem, ko izstrādā mūsu izvēlētie specializētie partneri u. c.

Devices Volvo Connect

Sākt ir viegli

Volvo Connect ir pieejams bez maksas. Tomēr būtiskākais ir tas, kā jūs to sajūtat un lietojat. Jūs abonējat vajadzīgos pakalpojumus un tādējādi pievienojat vērtību savai darbībai. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

 

Piemērota arī dažādu transportlīdzekļu autoparkiem

Volvo Connect ir iespējams izmantot arī jaukta veida autoparkiem — varat integrēt informāciju no ārējām sistēmām un izmantot transportlīdzekļu datus neatkarīgi no transportlīdzekļa markas.

Man beside truck Volvo Connect

Aug reizē ar jums

Pilnveidojiet savu uzņēmējdarbību ar dinamisku saskarni, kas aug reizē ar jums. Šodien Volvo Connect sniedz jums nozīmīgus pakalpojumus, kas ļauj vēl efektīvāk vadīt un pilnveidot jūsu uzņēmējdarbību. Tomēr tas ir tikai sākums. Nākotnē jūs varat sagaidīt jaunus digitālos pakalpojumus, kas palīdzēs jūsu uzņēmējdarbībai būt virsotnē.

MĒS ESAM GATAVI PALĪDZĒT

Labākais veids, kā izprast Volvo Connect būtību, ir pašam to izmēģināt. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar savu izplatītāju.