Kravas automašīnas

Esiet sveicināti mājās!

Volvo Connect 

Jūsu ikdienas darbību vienkāršošana
 

Gan tiem, kuri brauc ar savu kravas automašīnu, gan tiem, kas pārvalda kravas automašīnu autoparku: tagad varēsiet apvienot visus svarīgākos uzņēmējdarbības aspektus pilnīgi jaunos veidos. Vienā vietā ar vienu pieteikšanos un vienu skatu. Volvo Connect ir interfeiss jūsu digitālajiem pakalpojumiem. Iedomājieties, ka tā ir jūsu digitālā mājvieta pārvadājumu rentabilitātes paaugstināšanai.

Jūsu darbspējas laiks

Iegūstiet kontroli un pārliecību, apzinoties, ka jūsu kravas automašīnas ir labā stāvoklī un pieejamas darbam. Volvo Connect nodrošina piekļuvi dažādiem pakalpojumiem, kas palielina jūsu darbspēju. Piemērs: Iegūstiet pārskatu par visu savu aktīvu statusu, ieskaitot brīdinājumus un trauksmes. Skatiet visus jūsu plānotos un rezervētos servisa apmeklējumus. Viegli ziņojiet par problēmām, as saistītes ar aktīviem. Un citi pilnveidojumi.

Jūsu produktivitāte

Iegūstiet informāciju, kas sniedz jums pārliecību un palīdz strādāt kā labākajam. Volvo Connect ietver tādus autoparka pārvaldības pakalpojumus kā Dynafleet Positioning, kas reāllaikā sniedz pārskatu par katras kravas automašīnas stāvokli un statusu, tādējādi atvieglojot kravas automašīnu un ar pārvadājumiem saistīto aktīvu uzskaiti.

Jūsu veiktspēja

Saredziet lielo pārskatu un sīkākās detaļas, nodrošinot vienmērīgāku, koordinētāku un efektīvāku darbību. Volvo Connect nodrošina piekļuvi tādiem pakalpojumiem kā Dynafleet Fuel and Environment, kas atvieglo degvielas patēriņa kontroli laika gaitā un autobusu vadītājiem ļauj uzlabot iemaņas degvielas taupīšanā.

Viss svarīgākais pārskatāms vienlaicīgi
 

Jūsu kravas automašīnas, aktivitātes, pat jūsu uzskati – visi vienā digitālā saskarnē. Apvienojot savas uzņēmējdarbības nozares, Volvo Connect ietaupa laiku, samazina spriedzi un sniedz jums skaidru pārskatu pār nozīmīgākajām lietām. Tas palīdz sagatavoties, plānot un nemitīgi kļūt labākam. Tādējādi varat veicināt kravas automašīnas darbspēju, efektivitāti un produktivitāti jaunos apmēros.

Atbalsts visai jūsu darbībai kopumā
 

Lietotne Volvo Connect ir veidota kā palīgs jums. Nodrošinot piekļuvi nozares vadošajiem pakalpojumiem, kad, kur un kā tie jums nepieciešami. Tas ir tik vienkārši.
 

Ērtais un intuitīvais interfeiss ir viegli naviģējams. Tiklīdz jūs pieteiksieties, jūs saņemsiet pārskatu par jums vissvarīgāko informāciju un pakalpojumiem. Un jūs varat redzēt detalizētāku informāciju tikai ar vienu vai diviem klikšķiem. Elastīgo un pielāgojamo lietotni Volvo Connect var pielāgot jūsu vajadzībām un vēlmēm. Tas viss ir atkarīgs no jums.

Šī ir lietotne Volvo Connect

Klientu portāls

Padomājiet par Volvo Connect kā sava uzņēmuma vadības centru. Klientu portāls ir darbvieta, kurā varat pilnībā izmantot savu pakalpojumu potenciālu. Lietotājiem tiek piešķirts piekļuves līmenis atbilstoši lomai, lai ieguvumu var gūt ikviens — no kravas automašīnu īpašniekiem un autoparka vadītājiem līdz autovadītājiem, dispečeriem un administratoriem. Personalizēts informācijas panelis sniedz pārskatu par katrai personai visatbilstošāko informāciju un pakalpojumiem. Katra diena vieglāka, viedāka un vienmērīgāka — visiem.

Lietotne Volvo Connect

Volvo Connect jauda jūsu plaukstā. Piekļūstiet jaudīgiem analīzes rīkiem, informācijai par aktīviem un autovadītāju braukšanas laikiem; pārvaldiet vairākus autoparkus un nosūtiet tūlītējus ziņojumus — to visu var izdarīt no viena intuitīva un ērti lietojama informācijas paneļa.

Marketplace

Digitālo pakalpojumu veikalā, kas ir viegli pieejams, izmantojot Marketplace, ir pieejami digitālie pakalpojumi gan no Volvo Trucks, gan arī izvēlētiem partneriem. Ar laiku tieši šeit varēsit pasūtīt un aktivizēt pakalpojumus, kuru klāsts arvien paplašinās.

Izstrādātāju portāls

Izstrādātāju portāls palīdz nodrošināt to, lai Volvo Connect nākotnē varētu pilnveidoties un kļūt arvien labāks. Mēs pieņemam un palīdzam pilnveidoties jauniem un moderniem pakalpojumiem, ko izstrādā mūsu izvēlētie specializētie partneri u. c.

Mēs esam gatavi palīdzēt

Labākais veids, kā izprast Volvo Connect būtību, ir pašam to izmēģināt. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar izplatītāju.